رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد ۵۸ سالگی اش + ویدیو

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد ۵۸ سالگی اش + ویدیو

میشل اوباما روز دوشنبه جشن تولد ۵۸ سالگی اش را گرفت. به گزارش دیلی میل، در ویدیویی که بانوی سابق ایالات متحده در اینستاگرامش منتشر کرده او را می توان دید که مقابل کیک تولد بزرگی نشسته و به آهنگ Happy Birthday از استیوی واندر گوش می دهد.

میشل برای جشن تولدش لباسی ساده انتخاب کرده بود؛ تی شرتی مشکی و ساده زیر لباس بلندی طوسی و سفید. او در این مراسم خودمانی آرایش نداشت و پوستش به نظر هنوز جوانی را رخ می کشید.

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

در قسمت کپشن ویدیو، میشل از همه کسانی که به او پیام تبریک فرستاده بودند تشکر کرده و نوشته بود: «از همه تان به خاطر این همه عشق و ابراز محبت سپاسگزارم. پیام های شما عزیزان، چه به صورت اس ام اس، چه ایمیل و چه پست های شبکه های اجتماعی برایم یک دنیا ارزش داشت. از این که این همه دوست خوب دارم که مرا تشویق می کنند، قدردان و سپاسگزارم. مشتاق این هستم که ببینم در سال چه اتفاقات جدیدی پیش خواهد آمد.»

میشل درباره ی محل ضبط ویدیو چیزی نگفته بود اما به نظر می رسید در اتاقی خصوصی در یک رستوران یا هتل ضبط شده باشد. بلافاصله بعد از پست کردن ویدیو، سیل پیام های تبریک روانه ی بخش نظرات شد و افراد گوناگون، از جمله لیندزی لوهان و اکتاویا اسپنسر به او تبریک گفتند.

میشل اوباما

پیش از این ویدیو، باراک اوباما ۶۰ ساله نیز تصویری از خودش به همراه میشل را در حالی که خورشید در پس زمینه در حال غروب بود، به اشتراک گذاشت. اوباما در قسمت کپشن نوشته بود: «تولدت مبارک، میشل. عشقم، شریکم، بهترین دوستم.» به نظر می رسید که عکس، به تازگی در هاوایی ـ جایی که این دو تعطیلات سال نوشان را آن جا گذراندند ـ گرفته شده باشد.

خانواده ی اوباما هر سال از هاوایی، ایالت محل تولد باراک، دیدن و از این فرصت برای تمدد اعصاب و دیدار دوستان و بستگان استفاده می کند. در ماه دسامبر، اوباما در حال شنا در آب های اقیانوس آرام دیده شده بود. عکسی که میشل از سفرشان به هاوایی با هواداران به اشتراک گذاشته بود، او را به همراه باراک در حالی نشان می داد که عینک های ستاره شکل به چشم دارند.

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

رقص جالب میشل اوباما در جشن تولد 58 سالگی اش

پیام تبریک بانوی اول کنونی ایالات متحده یعنی جیل بایدن نیز در میان تبریک های تولد میشل اوباما بود.

بیشتر بخوانید:

خشم مردم آمریکا از جشن تولد ۶۰ سالگی اوباما + عکس

ترامپ و میشل اوباما تحسین شده ترین مرد و زن سال ۲۰۲۰

منبع: Dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود