انتشار تصویر چهره شکارچی خانه وحشت تهران به دستور پلیس

انتشار تصویر چهره شکارچی خانه وحشت تهران به دستور پلیس

در ادامه ی تحقیقات پلیس درباره ی خانه وحشت تهران، تصویر متهم اصلی پرونده به نام سعید منتشر شده تا زنانی که طعمه ی وی شده بودند برای طرح شکایت به پلیس مراجعه کنند.

از روز ۱۵ آذر و پس از افشای اسرار خانه وحشت پایتخت که در آن دختری به قتل رسیده و ۲ دختر دیگر پس از ماه‌ها زندانی بودن در آنجا نجات یافته‌اند، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

متهم اصلی پرونده جوانی ۳۳ ساله به نام سعید است که با معرفی خود به‌عنوان مأمور پلیس، دختران فراری را فریب داده و به خانه‌اش در حوالی خیابان قزوین می‌کشاند و به ‌همراه خواهرش آنها را زندانی می‌کرد. پیدا شدن جسد نایلون‌پیچ یک دختر در این خانه که حدود ۴ ماه از قتل او می‌گذشت، احتمال اینکه افراد دیگری نیز قربانی این متهم شده باشند را قوت می‌ بخشید و برای کشف راز قتل این دختر، سعید و خواهرش با دستور قاضی محمد وهابی، بازپرس دادسرای جنایی تهران در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند، اما سعید همچنان مدعی است قاتل نیست.

از سوی دیگر تحقیقات در این پرونده برای رفع ابهامات موجود ادامه دارد.

یکی از ابهامات هویت همان دختری است که حدود ۴ماه جسدش در خانه وحشت بود.

با توجه به اینکه جسد دچار فساد نعشی شده و زمان زیادی از مرگ می‌گذشته است چهره او قابل شناسایی نبود. در این شرایط تحقیقات ادامه داشت تا اینکه در خانه وحشت شماره تلفنی به‌دست آمده که متعلق به زنی ساکن مشهد است.

این در حالی است که دختران نجات یافته از خانه وحشت می‌گفتند مقتول لهجه مشهدی داشته است. با شماره تلفنی که در خانه وحشت به‌دست آمده، حالا زنی در این شهر شناسایی شده که می‌گوید دخترش اوایل اردیبهشت ماه ناپدید شده است.

این زن در تحقیقات چنین گفته است: «دخترم به نام محبوبه متولد سال ۶۸ بود و از اردیبهشت ماه ناپدید شد و پس از چند روز با من تماس گرفت و گفت در تهران است. او گفت در خانه یک مأمور پلیس است و حتی گوشی را به‌دست آن مرد داد و او با من تلفنی صحبت کرد.

مرد جوان می‌گفت در یک مسافرخانه کار می‌کند و گفت دخترم در خانه او زندگی می‌کند و به من اطمینان داد که حال دخترم خوب است و مشکلی برایش پیش نخواهد آمد. این نخستین و آخرین تماس تلفنی من و دخترم بود و از آن پس دیگر خبری از دخترم نداشتم.»

گفته‌های این زن با همه اطلاعاتی که از سعید به‌دست آمده همخوانی دارد و با این حال بازپرس جنایی دستور آزمایش دی ان‌ای صادر کرده تا مشخص شود که آیا جسد کشف شده در خانه وحشت دختر این زن است یا نه.

تحقیقات پلیس همچنین نشان می‌دهد که شکارچی دختران فراری خودش را به طعمه‌هایش، سرهنگ میلاد فتوحی معرفی می‌کرده است.

از سوی دیگر با توجه به کشف مدارک شناسایی پیدا شده در خانه وحشت این موضوع مطرح شده که دختران و زنان زیادی قدم در این خانه گذاشته‌اند.

سعید به آنها می‌گفته که در خانه دوربین مداربسته نصب کرده و زمانی که خارج از خانه است آنها را کنترل می‌کند. در غیاب او نیز خواهرش نقش مراقبت از زندانیان خانه وحشت را برعهده داشته است.

در این شرایط بازپرس محمد وهابی، بازپرس جنایی تهران مجوز انتشار تصویر بدون پوشش سعید را صادر کرده تا دختران و زنانی که در خانه وحشت زندانی و موفق به فرار شده‌اند برای شکایت به شعبه دوم دادسرای جنایی یا اداره دهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

افرادی که طعمه سعید شده و فریب او را خورده‌اند می‌توانند با اطمینان خاطر شکایت خود را مطرح کنند چراکه هیچ‌گونه اتهامی علیه آنها وارد نیست و مشکلی برایشان به‌وجود نخواهد آمد ضمن آنکه مشخصاتشان محفوظ خواهد ماند.

 

بیشتر بخوانید:

اولین مصاحبه شکارچی خانه وحشت تهران: دخترها دلباخته ام بودند!

افشای اسرار هولناک خانه وحشت تهران؛ بردگی جنسی دختران فراری در دل پایتخت+ ویدئو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • من بهمن ۲, ۱۴۰۰

  البته جرم قتل که مشخصه ولی این دخترا رو به زور می برده خونه یا خودشان به میل خودشان می رفتند ؟

  • بری بهمن ۲, ۱۴۰۰

   بعید می دونم به زور زندانی بوده باشند. اولا که آپارتمان داخل شهر و چند واحدی بوده و راحت می تونستند فرار کنند یا حداقل از همسایه ها کمک بخوان دوما که قبلش هم ظاهرا خیلی دخترهای دیگه هم توی خونه اش بودند و بعد از مدتی رفتند که اگر زندانی بودند ازش شکایت می کردند. حتی قتل رو هم ممکنه کار این نباشه. بیشتر به نظر میاد یک جای خوابی برای دخترهای فراری فراهم کرده بوده و در قبالش یا ازشون استفاده می کرده یا پول می گرفته. این لقب خانه وحشت هم مسخره بازی و بزرگنمایی رسانه ها است.

 • مهرداد جوان اسفند ۴, ۱۴۰۰

  سعید ایروانی با اسم مستعار سرهنگ فتوحی کارشو خوب بلده.اون یکبار یک دختر را به قتل رسانده و برایش کشتن آدمها هیچ ابایی نداره اون باید قصاص بشه