دیده شدن بشقاب پرنده مخفی در بیابانی دوردست در آفریقای جنوبی + ویدیو

دیده شدن بشقاب پرنده مخفی در بیابانی دوردست در آفریقای جنوبی + ویدیو

شیء عجیب دیسک مانندی در برهوت آفریقای جنوبی توسط اسکات ورینگ که علاقه مند به زندگی های فرازمینی است، دیده شده است. به گزارش Sun، این متخصص خودخوانده ی بشقاب پرنده، یافته ی عجیبش را در کانال یوتیوب خود با مخاطبان به اشتراک گذاشته است.

در میان پهنه ای از زمین خالی از سکنه، یک شیء فلزی دایره ای شکل با پهنای ۱۸ متر دیده می شود که در انبوهی از پوشش گیاهی جا خوش کرده است. و چیزی که این رصد را اسرارآمیزتر می کند این است که این شیء در نزدیکی مکان مشهوری در آفریقای جنوبی قرار دارد؛ جایی که فسیل های برخی از ابتدایی ترین اشکال زندگی در آن یافت شده بودند. در این ناحیه که «گهواره بشر» نامیده می شود بقایای موجوداتی که پیش از ما در این کره خاکی زندگی می کردند، از زیر خاک بیرون آورده شده اند.

اسکات ورینگ با این ویدیوی اخیر خود در اینترنت هیاهویی به راه انداخته است. او توسط گوگل مپ این ناحیه را بررسی می کند و در زمان به عقب می رود تا پی ببرد که این شیء چه زمانی سر و کله اش در این جا پیدا شده است.

بشقاب پرنده روی زمین در آفریقای جنوبی

او در این ویدیو به سال ۲۰۱۰ می رود تا ببیند می تواند فرود این شیء را ببیند یا نه اما فقط یک جاده را منتهی به این ناحیه مشاهده می کند. ۵ سال می رود جلو و به سال ۲۰۱۵ می رسد. و این جاست که برای اولین بار این شیء دایره ای شکل را می بیند.

اسکات می رود جلوتر. در سال ۲۰۱۶، شیء ناشناخته در میان درختان گویی پنهان شده است. اما سال بعد دوباره پیدا می شود در حالی که انگار در نزدیکی اش دو اتوبوس قرار دارند. اسکات می پرسد: «چرا باید در این برهوت در آفریقای جنوبی دو تا اتوبوس اینجا باشند؟!»

باز هم در زمان می رود جلوتر و می رسد به ۲۰۱۸. در تصویر به نظر می رسد دو قطعه بلند فلزی از دو طرف شیء بیرون زده اند. اسکات می گوید به نظرش این ها پایه های فرود هستند.

بشقاب پرنده روی زمین در آفریقای جنوبی

او در پایان می پرسد: «آیا دارند زیر زیرکی کاری در آفریقای جنوبی صورت می دهند تا فناوری و تکامل آن را دستکاری کنند؟ آفریقای جنوبی کشوری است که هیچ کس انتظار وجود تکنولوژی بیگانه ها در آن را ندارد.»

این کلیپ تحسین ها و بحث های فراوانی را از طرف علاقه مندان به موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها برانگیخته است.

بیشتر بخوانید:

موجودات فضایی با کاشت یک چیپ در بدن مردی امریکایی زندگی‌اش را نابود کردند

افسر نیروی هوایی آمریکا : «موجودات فضایی موشک های هسته ای ما را از کار انداختند»

پنتاگون برای اولین بار به طور رسمی تصاویر بشقاب پرنده های ناشناس را منتشر کرد

دمی لواتو مدعی ارتباط با موجودات فضایی شد

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • لانج طبیعت گردی بهمن ۶, ۱۴۰۰

  طرف چقدر احمقه. تو همین ایران از این بزرگترشو داریم.
  کسانی که نمیدونن این چی هست..
  این شئ سقف هستش. سقف یه مکان طبیعت گردی.
  زیرش معمولا رستوران و محل استراحت و محل سرو اب شنگولی هستش.
  اونایی که میرن شیر و پلنگ و یوزپلنگ و زرافه ببینن.
  به این مکانها میگن لانج. کمپ هم میگن .
  یا به صورت موقت دائر هستن یا دائم.
  اونایی که موقتی هستن معمولا خیمه و چادرهای بزرگ هستن که تو فصل توریست با کامیون منتقل میکنن و بعدم نصب میکنن.
  این که تو عکس هستش نوع دائم هست.
  تو ایران خودمونم داریم. طرف اصفهان یکی بود ما اتفاقی رد میشدیم رو ویز دیدیم زده هتل رفتیم دیدیم. کنار جاده یه تابلو بود نوشته بود خوش امدید. ما پیچیدیم بریم یه غذایی بخوریم. دیدیم اوه چه لاکچری. مهمونا همه خارجی. جنس تاسیساتش چادر بود اما شیک. مثل کشورای عربی که وسط صحرا چادر و هتل میزنن. شتر بود. ماشینا همه تویوتا لندکروزر.چندتا ماشین با پلاک خارجی دیدیم اکثر ماشینای خارجی قدیمی بودن با کلی استیکر رو ماشینشون چسبونده بودن.
  ما با پراید میرفتیم. خجالت کشیدیم دور زدیم برگشتیم. بعدم یه دکه کنار جاده توقف کردیم ساندویچ کوکو میفروختن همونو خریدیم خوردیم.

  اینا رو زیاد جدی نگیرین. اینا حتی معتقدن یه سری مارمولک از فضا اومدن و خودشونو شبیه انسانها درست کردن و بین مردم زندگی میکنن. حتی به طرف مقابلشون انگ میزنن میگن ادم فضایی هستی. یه کلیپ دیدم طرف همسایه شو تو خیابون میدید فحش میداد . یه انجیل دستش بود به طرف همسایش میگرفت میگفت از زمین بره سیاره خودش. اخرش با چاقو همسایه شو میزنه و تو دادگاه میگه همسایش فضایی بوده.
  کلا جامعه امریکا خیلی مزخرف شده.

  • ?Who بهمن ۶, ۱۴۰۰

   دقیقاً کامل و عالی گفتی .

 • طرفدار بهمن ۹, ۱۴۰۰

  ۲۵°۵۳’۴۱.۰۳″S 27°۴۸’۵.۸۲″E