آوارگی جیسون موموآ بعد از جدایی از همسرش و زندگی در خودرو کاروان ۷۵۰ هزار دلاری

آوارگی جیسون موموآ بعد از جدایی از همسرش و زندگی در خودرو کاروان ۷۵۰ هزار دلاری

بعد از اعلام جدایی از لیزا بونت، تصاویری از جیسون موموآ با ظاهری آشفته و لباس پاره منتشر شده که او را در حال بیرون آمدن از ماشین کاروان فورد ۷۵۰ هزار دلاریش نشان می دهد، خودرویی که در حیاط یکی از دوستانش پارک شده است. این تصاویر جیسون ۴۲ ساله را با ظاهری خسته نشان می دهند که بدون دستبند عروسی اش از ماشین کاروانش بیرون می آید و در شرایطی که پس از ۱۶ سال زندگی مشترک از لیزا بونت جدا شده، در حیاط یکی از دوستانش اتراق کرده است. جیسون موموآ در این تصاویر عینکی قهوه ای با قاب درشت و موهای بلند آکوامنی ژولیده که روی شانه هایش افتاده دیده می شود و یک دنیا از آن موموآیی که روی فرش قرمز دیده می شد متفاوت است.

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

همچنین او یک تی شرت پاره بسیار بزرگ و شلوار جین به تن دارد در حالی که در حیاط خانه دوستش این طرف و آن طرف می رود. جیسون مومآ اکنون مایل ها با خانه مشترک خود و لیزا بونت ۵۴ ساله و البته دو فرزندشان در توپانگا، کالیفرنیا فاصله دارد. هنوز مشخص نیست که آیا موموآ به طور رسمی از خانه تپه ای شان بیرون آمده که بیش از ۳.۵ میلیون ارزش دارد یا خیر اما منابع خبری گفته اند که وی از زمان انتشار خبر جدایی اش از بونت در هفته گذشته، در خانه یکی از دوستانش مانده است. ماشین کاروان سیاه رنگ موموآ نه تنها یک خودرو کاروان فورد گرانقیمت است  بلکه از نوع بسیار شخصی سازی شده EarthRoamer XV-LTi 026 نیز هست، کاروانی که موموآ آنقدر دوستش دارد که آن را در سال ۲۰۱۸ با خود به اکران اولیه فیلم Aquaman برد. قیمت این خودرو کاروان ۷۵۰ هزار دلار اعلام شده و یک خانه متحرک بسیار لوکس است.

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

البته این خودرو تنها یکی از چندین خودرو لوکس و گرانقیمتی است که جیسون موموآ در کنار موتورسیکلت هایش دارد. یک منبع نزدیک به موموآ به روزنامه سان گفته است: «او اغلب اوقات در این کاروان زندگی می کند و به جای گرفتن هتل در هنگام فیلمبرداری ها، تصمیم می گیرد در آن بخوابد تا بتواند در کنار ساحل باشد. او از آن بازیگران علاقمند به جت شخصی و اقامتگاه لوکس نیست». جیسون موموآ که حدود ۱۹۱ سانتیمتر قد و نزدیک به ۱۴ میلیون دلار ثروت دارد، در ۱۳ ژانویه تایید کرد که او و لیزا بونت تصمیم به جدایی گرفته اند. اعلام خبر جدایی موموآ و بونت بسیاری را شگفت زده کرد زیرا ازدواج این دو از قوی ترین و پایدارترین ازدواج های هالیوودی به شمار می رفت و کسی انتظار جدایی شان را نداشت.

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

آوارگی جیسون موموآ بعد از طلاق از همسرش

علیرغم اعلام جدایی شان، این دو تاکنون درخواست کتبی و رسمی برای طلاق نداده اند. موموآ و بونت برای نزدیک به دو دهه با هم بوده و در اکتبر ۲۰۱۷ در خانه شان در توپانگا به طور رسمی با هم ازدواج کرده بودند. گفته می شود که در این مراسم عروسی، به درخواست موموآ برایش رقص مخصوص هاکا که مربوط به قوم مائوری است انجام شده تا وی بار دیگر به سنت مردمان هاوایی که خود یکی از آن هاست ادای احترام کرده باشد. موموآ و بونت یک دختر ۱۴ ساله به نام لولا و یک پسر ۱۲ ساله به نام ناکوا-وولف دارند در حالی که لیزا از ازدواج قبلی اش با لنی کراویتز نیز دختری ۳۳ ساله به نام زویی دارد که سلبریتی شناخته شده ای است.

بیشتر بخوانید:

جیسون موموآ پس از ۱۶ سال از لیزا بونت جدا شد؛ آیا پای امیلیا کلارک در میان است؟

چرا کاربران شبکه‌های اجتماعی امبر هرد را عامل جدایی جیسون موموآ و لیزا بونت می‌دانند؟

علت جدایی جیسون موموآ از لیزا بونت توسط یکی از نزدیکانش فاش شد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • کیارش بهمن ۸, ۱۴۰۰

  همین ماشینو بفروش برو کانادا.
  یکی از بهترین دوستام که همکلاسی دانشگاهم بود رفت کانادا ایالت البرتا.۵ سال قبل. خودش و همسرش و دوتا بچه هاش. خودش فعلا تو یه شرکت حسابداره. همسرش فعلا زبان میخونه و بیکاره. بچه هاش مدرسه میرن.
  الان اجاره نشینه. دارن پول جمع میکنن تا یه اپارتمان بخرن. تو کلگری. میگه ۵۰ هزار دلار کانادا پس انداز کنه میتونه وام بگیره یه اپارتمان نوساز مدرن با ۳ اتاق خواب بخره. ۱۵۰ هزار دلار کانادا میتونه وام بگیره. کل اپارتمان ۲۰۰ هزار دلاره. تازه این دلار کانادا هست. ۳۰ درصد ارزونتر از دلار امریکاست.
  با ۷۵۰ هزار دلار میتونه بره کانادا تا اخر عمر تو رفاه زندگی کنه. ولی عجب ماشینیه که ۷۵۰ هزار دلار امریکا قیمتشه. حدود ۱ میلیون دلار کانادا میشه اگه تبدیل کنیم. ۲۰۰ هزارشو بده اپارتمان بخره نقد. ۸۰۰ هزارش رو سرمایه گذاری کنه رو مستغلات. قشنگ ماهی ۱۰ هزار دلار درامدش از اجاره مستغلاتش میشه. دوست من که حسابداری خونده تو دانشگاه تهران و تو البرتا و کلگری کار میکنه درامدش ماهی ۵ هزار دلاره. مالیاتها کم بشه ۴ دلار کانادا براش میمونه. یه بار درباره دستمزدها صحبت میکردیم میگفت مهندس مکانیک میشناسه تازه مشغول شده تو شرکت معروفی کار میکنه و دستمزدش ۷ هزار دلار کانادا هست تو یه ماه. حدود ۵۵۰۰ دلار کانادا ماهانه بعد مالیات براش میمونه.
  ازش پرسیدم دکتر یا همون پزشک چقدر دستمزدشه؟ میگفت عمومی باشه ماهی ۱۵ هزار دلار کانادا تو یه ماه. میشه حدود ۱۱ هزار دلار امریکا. اگه ۱۰ سال سابقه داشته باشه. کمتر از ۵ سال سابقه داشته باشه ماهی ۸ هزار تا ۱۰ هزار دلار کانادا دستمزدشه. انترن باشه حدود ۵ هزار دلار کانادا دستمزدشه. دانشجوها بعد تحصیل باید ۳ سال انترنی برن تو کانادا. حدود ۴ هزار دلار امریکا میشه تو ماه دستمزدشون.

  حالا من وقتی تیتر رو خوندم دلم براش سوخت. وقتی قیمت ماشینشو دیدم دلم دیگه نسوخت.
  خخخخخخخخ

 • من بهمن ۸, ۱۴۰۰

  قوانین طلاق به شدت ضد مردها ست . از خانه خودش بیرونش کردند و بچه هاشو نمیتونه ببینه تازه باید خرج زن و بچه ها رو هم بده ‌‌‌!
  اگه ایران هم بود که باید سه میلیارد مهریه می‌داد !

  • سلام بر من بهمن ۹, ۱۴۰۰

   اشتباهه. بیرونش نکردن.
   ۱. پروسه طلاق تو غرب خیلی پیچیده و وقت گیره. وقتی زن و شوهر به مرحله جدایی میرسن ، زن یا شوهر از نظر عاطفی بهم وابسته نیستن و حتی حضور یکیشون تو خونه باعث ازاره. اینجا زن یا مرد جدا زندگی میکنه. حالا اینجا شوهره از خونه بیرون شده دلیل نمیشه که ضد مرد باشه. بارها بوده زن رفته خونه مادرش و تا طلاق اونجا زندگی کرده و شوهره تو خونه مونده. جیسون موموا میتونست تا اخر طلاق بمونه تو خونه. اما خب تصمیم گرفته برا راحتی طرف مقابل جدا زندگی کنه.
   ۲. چون زن تو خونه هستش به معنی قبضه کردن خونه نیست. وکیل و حسابرس میاد همه چی رو ریز به ریز حساب رسی میکنه و هرکی هرچقدر خرج کرده همونقدر از اموال مشترک سهم میبره. فقط اموال مشترک. مثلا ماشین به اسم مرده باشه و شوهره پول یا قسطشو داده باشه هیچیش به زن نمیرسه.
   خرج زن و بچه ها رو تنها مرد نمیده که. خرج و هزینه ها رو تقسیم میکنن. نصفشو مرد میده نصفشو زن. مثلا تو ایران خرجی همش به عهده مرده. اما تو خارج اینطور نیست. مرد فقط سهم خودشو میده. زن هم سهم خودشو. بعدم این فقط خرج بچه ها هستش نه زنش.
   ۳. مهریه قضیش جدا هست. حتی کشورای غربی مهریه رو قبول ندارن. و حتی اگه مرد ایرانی ساکن المان باشه مهریه رو میتونه نده و دادگاه هم حق نداره. چون اینجا مرجع دادگاه محل اقامت هست که میشه المان. و چون دادگاه المان مهریه رو قبول ندارن میتونه مهریه رو نده. میشناسم زن طرف به امید مهریه اومده ایران شکایت کرده از شوهره و مهریه شو گذاشته اجرا. درسته پرونده تشکیل شده اما و اما دادگاه رای خلاف داده. چون تو سوئد زندگی میکنن. تازه این خانومه مجبور شده کلی پول وکیل بده. نه تنها پول وکیل خودشو بلکه اجرت وکیل مرد رو هم باید بده.از اشناهامونه.
   تو ایران اره. واقعا ظلم میشه به مرد.

   • ساوان بهمن ۹, ۱۴۰۰

    اینطوری هم که فکر می کنی روال طلاق توی این کشورها منصفانه نیست. به قول معروف میگن آواز دهل از دور خوش است. در عمل قوانین طلاق در این کشورها به نفع زنان هست و به همین دلیل هم بیشتر از ۳/۴ درخواستهای طلاق از جانب زنان صورت میگیره. در موارد زیادی مرد بعد از طلاق، ورشکست و بی خانمان میشه در حالیکه به ندرت برای زن مشکل مالی پیش میاد:
    ۱. در اکثر مواقع این مرده که در پروسه طلاق از خونه میره مخصوصا اگر بچه داشته باشند. با اینکه از لحاظ قانونی اجباری به این کار نداره ولی اگر این کار رو نکنه و بخواد زنش (و بچه ها که بطور پیش فرض حضانتشون با مادر هست) رو بیرون کنه از نظر جامعه غیر قابل قبول هست. بعلاوه زن اگر بخواد می تونه به راحتی ادعای abuse کنه و معمولا هم بلافاصله حکم منع (restraining order) علیه مرد صادر میشه و اون رو از خونه بیرون می کنند و بعدها توی دادگاه هم به ضرر مرد تموم میشه (حتی اگر ادعای abuse ثابت نشه).
    ۲. در مورد حضانت فرزندان هم دادگاههاشون بسیار جانب زن رو می گیرند و حتی اگر مرد حضانت بچه ها رو بطور کامل از دست بده و اجازه دیدن اونها رو هم نداشته باشه ولی از طرف دادگاه مجبور به پرداخت مخارجشون میشه.
    ۳. قانون تقسیم اموال مشترک هم با اینکه انسانی تر و عقلانی تر از مهریه های نجومی توی ایران هست ولی در عمل معمولا به ضرر کسی تموم میشه که درآمد بالاتر در خانواده رو داشته (اکثر مواقع مرد) همچنین گاهی دادگاه علاوه بر مخارج فرزندان (child support)، نفقه (alimony) هم برای مخارج خود زن درنظر می گیره که مرد باید پرداخت کنه (در موارد نادری هم ممکنه زن مجبور به پرداخت نفقه به مرد بشه).

 • بهزاد بهمن ۹, ۱۴۰۰

  دوستان این اقای داخل عحس جیسون موموآ نیست
  از زخم بالای ابروی سمت چپ که نداره کاملا میشه فهمید