ادعای کانیه وست درباره عشق جدید کیم کارداشیان: پیت دیویدسون ایدز دارد!

ادعای کانیه وست درباره عشق جدید کیم کارداشیان: پیت دیویدسون ایدز دارد!

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون پنجشنبه بعد از ظهر در بورلی هیلز همراه هم دیده شدند. به گزارش دیلی میل، ستاره ۴۱ ساله رئالیتی شوهای تلویزیونی و کمدین ۲۸ ساله برنامه Saturday Night Live (پخش زنده شنبه شب) در حالی با هم دیده شدند که لباس های تیره شان را با هم ست کرده بودند و داشتند خانه دوست شان را ترک می کردند.

این در حالی است که رسانه ی TMZ مدعی شده که کانیه وست، رپر بنام و همسر سابق کارداشیان در حال منتشر کردن این مطلب است «دیویدسون ایدز دارد.» دوستان مشترک وست و کارداشیان این کار وی را «بچگانه» خوانده اند. منابع نزدیک به این رپر مشهور این ادعاها را «بی اساس» خوانده اند با این حال خود وست به طور رسمی آن را تکذیب نکرده است.

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون

با این وجود، پیت دیویدسون در روز پنجشنبه هیچ نشانه ای از اضطراب در خود نداشت. این استندآپ کمدین یک سوئی شرت کلاهدار Monte’s Sauce به تن و عینک آفتابی مشکی به چشم داشت.

کارداشیان نیز که چهار فرزند دارد، یک هودی مشکی و ساپورت جذب به تن داشت. هم کارداشیان و هم دیویدسون ماسک مشکی روی صورت داشتند؛ گفته می شود سویه ی اومیکرون به تازگی در لس آنجلس از پیک خودش عبور کرده است.

این طور که به نظر می رسد پیت دیویدسون در لس آنجلس دنبال خانه می گردد. یک منبع مطلع به US Weekly گفت: «پیت این روزها زمان بیشتری را در لس آنجلس می گذراند تا به کیم نزدیک تر باشد و او آنجا دنبال یک خانه می گردد. رابطه آن ها جدی شده است.»

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون اولین بار در ماه اکتبر، زمانی که کیم میزبان برنامه Saturday Night Live بود، یکدیگر را ملاقات کردند. در آن برنامه آن ها در کلیپی در نقش های علاءالدین و جاسمین ظاهر شده بودند.

کیم در ماه فوریه ۲۰۲۱ بعد از ۷ سال زندگی مشترک با کانیه وست تقاضای طلاق داد و در ماه دسامبر دادخواستی تنظیم کرد تا به موجب آن به طور قانونی دوباره مجرد تلقی شود. کانیه نیز که سال قبل اسمش را به Ye تغییر داد اخیراً رابطه ای را با جولیا فاکس، بازیگر فیلم «جواهرات تراش نخورده» (Uncut Gems) آغاز کرده است.

بیشتر بخوانید:

کانیه وست عشق جدید کیم کارداشیان را در آهنگش تهدید کرد: حالت را می گیرم!

انتقاد شدید از کیم کارداشیان به خاطر لو دادن داستان «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست»

ناراحتی شدید کیم کارداشیان از مقایسه اش با کیت میدلتون در دوران بارداری

دلیل اصلی جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست با افشای اسناد طلاق آن ها فاش شد

منبع: Dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود