معرفی چشم پزشک و خدمات چشم پزشکی در سایت پی جو

معرفی چشم پزشک و خدمات چشم پزشکی در سایت پی جو

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

معرفی چشم پزشک و خدماتی که توسط او صورت می گیرد:

یک چشم پزشک، پزشکی است که سال ها در زمینه ی چشم، بیماری های آن و روش های درمان آن ها به مطالعه و تحقیق پرداخته است؛ و پس از کسب مدرک تخصص، قادر است؛ بیماری های چشم را تشخیص داده و با استفاده از روش های مناسب از جمله دارو و یا جراحی آن ها را درمان کند.

چشم، یکی از ارگان های حیاتی در بدن انسان محسوب می شود؛ و وجود اختلال در عملکرد هر کدام از چشم ها، نتایج خوبی در زندگی فردی و اجتماعی بیمار ندارد؛ و او را دچار مشکل می کند. برخی از خدماتی که توسط چشم پزشکان در سایت پی جو انجام می شود؛ شامل:

  • عمل لیزیک، که برای عیوب انکساری مانند آستیگمات بودن چشم ها، دوربینی یا نزدیک بینی آن ها صورت می پذیرد. و از عمل های بسیار ساده و راحت محسوب می شود.
  • عمل آب مروارید، که در آن عدسی چشم را که کدر شده؛ و با عینک قابل درمان نیست؛ با عدسی مصنوعی تعویض می کنند.
  • عمل استرابیسموس یا همان لوچی چشم ها، که برای درمان انحراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد؛ البته برای درمان این بیماری توسط چشم پزشک، روش های دیگری نیز وجود دارد.
  • عمل پیوند قرنیه، که در آن قرنیه ی معیوب را با یک قرنیه سالم تعویض می کنند؛ این عمل، در مواردی مانند؛ قوز قرنیه، زخم و تورم قرنیه، بیماری های ارثی و آسیب های ناشی از جراحی های قبلی چشم انجام می گیرد.
  • درمان بیماری آب سیاه یا گلوکوما، که ممکن است به وسیله جراحی، لیزر و دارو صورت بگیرد. در این بیماری اعصاب چشم دچار آسیب می شوند؛ و می تواند فرد را نابینا کند.
  • عمل بلفاروپلاستی، که جزء عمل هایی است؛ که برای زیبایی انجام می شود. و برای درمان پف چشم ها، افتادگی پلک بالا و پایین و … صورت می گیرد.
  • درمان بیماری رتینوپاتی، که به وسیله دارو و یا جراحی انجام می شود. این بیماری در نتیجه ی افزایش بیش از حد قند خون، در افراد دیابتی ایجاد می شود؛ و به عروق شبکیه آسیب رسانده و باعث خونریزی در آن ها می شود.
چشم پزشک

ویژگی های یک چشم پزشک خوب در سایت پی جو:

یک متخصص چشم خوب، باید ضمن داشتن سطح علمی بالا و تجربه کافی در زمینه ی چشم و بیماری های آن، باید با روش های نوین جراحی و درمان بیماری های چشم که به تازگی در دنیا عرضه شده اند؛ آشنایی کافی داشته باشد. یک متخصص خوب باید، خوش اخلاق بوده و با صبر و حوصله به صحبت های بیمار گوش داده و پاسخ مناسب و قانع کننده به سوالات او بدهد. چشم پزشک، علاوه بر گذاشتن زمان کافی برای بیماران، باید رازدار آن ها نیز باشد. پزشکان متخصص چشم در شیراز ، تهران وسایر شهرهای ایران را درسایت پی جو مشاهده نمایید.

روش پیدا کردن متخصصان چشم پزشک خوب در سایت پی جو:

کشور ما امروزه در زمینه ی چشم، بهترین متخصصان و کلینیک های چشم پزشکی را دارد؛ که قادر به تشخیص و درمان تمامی بیماری های چشم هستند.

به دلیل اهمیت چشم و بینایی در زندگی، درمان درست و به موقع بیماری های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین نیاز است؛ در صورت اختلال در بینایی، به یک کلینیک چشم پزشکی خوب در شیراز  و متخصصان کاربلد مراجعه شود. از آن جایی که، پیدا کردن یک چشم پزشک خوب، کمی دشوار است؛ سایت پی جو به کمک بیماران آمده است؛ بیماران می توانند با مراجعه به سایت پی جو، بهترین متخصصان هر شهر را پیدا کرده و به راحتی با مراجعه به آن ها نسبت به درمان بیماری خود اقدام لازم را انجام دهند. در این سایت ضمن درج آدرس و شماره های تماس پزشکان، به خدماتی که توسط آن ها صورت می گیرد؛ نیز اشاره شده است؛ و این کمک بسیار بزرگی به بیماران می کند. در این سایت بیماران همچنین می توانند؛ از طریق ورود به صفحه ی اختصاصی چشم پزشکان، با آن ها به صورت مستقیم و آنلاین ارتباط برقرار کنند؛ و از خدمات ویزیت آنلاین پزشکان بهره مند شوند. آن ها همچنین می توانند؛ برای مراجعه حضوری نوبت آنلاین دریافت نمایند.

بدون نظر

ورود