جزییات نقشه ۳ برادری که پدرشان را ربوده و برای تصاحب اموالش او را حبس کردند

جزییات نقشه ۳ برادری که پدرشان را ربوده و برای تصاحب اموالش او را حبس کردند

سه برادری که با پدر خود بر سر دارایی هایش اختلاف داشتند، در اقدامی از پیش برنامه ریزی شده او را ربوده و در خانه حبس کردند. پس از آن بود که این مرد میانسال ساعت ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه ۲۲ بهمن به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران مراجعه کرده و مدعی شد که در روز جاری توسط فرزندانش ربوده و زندانی شده است. این مرد در مورد ماجرای ربوده شدنش توسط سه پسرش چنین می گوید:

با فرزندانم اختلاف داشتم و سه روز قبل، در راه رفتن به خانه در خیابان نبرد شمالی، سه فرزندم راه را بر من سد کرده و معترض شدند که چرا از آنها شکایت کرده‌ام و باید با مراجعه به دادسرا از شکایتم صرف نظر کنم. بعد از آن، پسرهایم با ضرب و شتم، مرا داخل خودرو کرده و به منزلشان بردند، در آنجا مرا تهدید کردند که اگر برگه‌های املاک را امضا نکنم مرا را داخل گونی کرده و دفن می‌کنند.

نقشه سه برادر برای ربودن پدر به منظور تصاحب اموالش

بعد از این ماجرا، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بازبینی دوربین های مدار بسته محل حادثه متوجه واقعیت ماجرا شده و گفته های مرد میانسال را تایید کردند و در ادامه اقدام به دستگیری سه پسر بیرحم این مرد کردند.

سرهنگ مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز در مورد پرونده ربوده شدن این مرد توسط سه پسر بیرحمش می گوید :

پس از این شکایت، مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و پس از بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه ، صحت اظهارات مرد شاکی تأیید شد و بدین ترتیب سه پسر مرد میانسال بازداشت شدند و در همان بازجویی‌های مقدماتی به اتهام شان اعتراف کردند و گفتند: چند ماه قبل بین ما و پدرمان بر سر واگذاری املاک اختلاف به وجود آمد و او از ما شکایت کرد.

متهمان پرونده اعتراف کرده اند که برای ترساندن پدرشان با هم تصمیم گرفتند او را به خانه برده و حبس کنند تا وی از شکایت خود صرفنظر کرده و سند املاکش را در اختیار آن ها قرار دهد. بعد از این اعتراف بود که سه برادر با صدور قرار قانونی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود