آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

بریتنی اسپیرز در گفتگو با یکی از دوستانش تایید کرده است که قبلاً به سام اصغری ، نامزد کنونی اش، به عنوان آشپز حقوق می داده است در حالی که اکنون ۴ سال از رابطه این دو می گذرد و اصغری همواره از بریتنی با عنوان «همسر» خود یاد می کند. طرفداران این دو مدت هاست گمانه زنی می کردند که این مدل و مربی فیتنس ایرانی که به تازگی وارد دنیای بازیگری نیز شده، مدتی به عنوان آشپز در خانه بریتنی کار می کرده است.البته بریتنی گفته است اگر چه نامزدش قبلاً در فهرست افرادی بوده که باید به آن ها حقوق می داده، اکنون دیگر چنین نیست.

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

در گزارش روزنامه سان به نقل از دوست بریتنی اسپیرز چنین آمده است: «بریتنی به یکی از دوستانس گفته است که قبلاً به عنوان آشپز به سام دستمزد می داده است اما اکنون دیگر در استخدام بریتنی نیست. برخی طرفداران این احساس را دارند که سام به خاطر پول با بریتنی رابطه دارد اما بریتنی می گوید که اصلاً چنین نیست. او سام را فردی خاص می داند و بسیار به پیشرفت او از زمان ورودش به آمریکا به عنوان مهاجری از ایران افتخار می کند». در ادامه ادعاهای این منبع نزدیک به بریتنی اسپیرز آمده است: «بریتنی هرگونه ادعایی مبنی بر اینکه سام تنها قرارداد دیگری است که بریتنی وارد آن شده و از او برای پول درآوردن استفاده می کند را رد کرده است علیرغم اینکه سام قبلاً برای او کار می کرده است».

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

از سال ها قبل شایعاتی در مورد کار کردن سام اصغری به عنوان آشپز یا بادیگارد برای بریتنی اسپیرز وجود داشت پیش از اینکه این دو با هم نامزد شوند. برخی از طرفداران اسپیرز که خواستار ملغی شدن حکم دادگاه در ماجرای قیومیت پدرش به خاطر مشکلات روانی بودند، مدعی شده بودند که در اسناد دادگاه دیده می شود نام سام اصغری به عنوان آشپز بریتنی در سال ۲۰۲۰ ذکر شده است. در این اسنادی که مشخص شد جعلی هستند، چنین آمده بود که اصغری روزی ۵۰۰ دلار به عنوان آشپز بریتنی اسپیرز دریافت کرده و هفته ای ۵ روز نیز برای وی کار می کند. در آگوست ۲۰۱۹ بود که بریتنی تصویری از سام اصغری در حال آشپزی کردن منتشر کرد که گمانه زنی ها در مورد استخدام اصغری در خانه بریتنی به عنوان آشپز را تقویت کرد.

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

همزمان، سام در سپتامبر همان سال کلیپی برای یک برنامه تلویزیونی The Doctors منتشر کرد که دستورالعمل پخت او برای غذای مورد علاقه بریتنی را نشان می داد که استیک هلو است. در این ویدیو سام اصغری به پسران توصیه می کند که برای همسران و نامزدهای خود آشپزی کنند و در ادامه فاش می کند که قبل از کار به عنوان مربی شخصی فیتنس، در دوران دبیرستانش آشپزی می کرده است. نامزد بریتنی در این باره می گوید: «قبلا روزی برای ۳۰۰ نفر غذا درست می کردم. بخش زیادی از این غذاها استیک بود. به همین خاطر است که استیک را دوست دارم».

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری از کجا آغاز شد؟

بریتنی اسپیرز و سام اصغری اولین بار هنگام ساخت موزیک ویدیو Slumber Party در اکتبر ۲۰۱۶ با هم آشنا شدند.  بعد از نامزدی شان، اصغری همواره از بریتنی حمایت می کرد، به ویژه بعد از آنکه بریتنی در بهار ۲۰۱۹ به مدت ۳۰ روز در یک مرکز درمان بیماری های روانی بستری شد. بریتنی اسپیرز پیش از رابطه با سام اصغری دو بار ازدواج کرده است. او اولین بار  در سال ۲۰۰۴ با جیسون الکساندر، دوست دوران کودکی اش ازدواج کرد اما این ازدواج تنها ۵۵ ساعت دوام داشت. او مدتی بعد با کوین فدرلین رقصنده مشهور ازدواج کرد و پیش از طلاقشان در سال ۲۰۰۷ صاحب دو پسر به نام های پرستون و جیدن شدند.

بیشتر بخوانید:

آزاد شدن بریتنی اسپیرز از قیومیت پدر بعد از ۱۳ سال و تصمیم به ازدواج با سام اصغری

روایت جذاب سام اصغری از کودکی در تهران تا نامزدی با بریتنی اسپیرز در لس آنجلس

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود