تهیه کننده سینما: سحر قریشی برای ازدواج به ترکیه رفته است نه مهاجرت دائم

تهیه کننده سینما: سحر قریشی برای ازدواج به ترکیه رفته است نه مهاجرت دائم

محمدحسین فرحبخش، تهیه کننده سینما می گوید سحر قریشی به او گفته برای ازدواج به ترکیه رفته است.

پس از اقدام سحر قریشی به انتشار ویدئویی از خود در ویلای امیر تتلو در ترکیه و علنی کردن رابطه اش با این خواننده ی مشهور، سؤالات زیادی در اینباره مطرح شد و حالا محمدحسین فرحبخش که تهیه کنندگی بسیاری از آثاری که قریشی در آن ها نقش آفرینی کرده را برعهده داشته، در مصاحبه ای توضیحاتی درباره ی سفر وی به ترکیه ارائه کرده است.

این تهیه کننده ی سینما روز پنجشنبه مهمان برنامه «سینما معیار» در رادیو گفتگو بود که در بخشی از مصاحبه ی خود به شایعه ی مهاجرت سحر قریشی نیز پرداخت.

علت مهاجرت سحر قریشی

فرحبخش دراینباره گفت: «سحر قریشی، دو سه ماه قبل به من گفته بود که می‌خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد اما این اعتقاد و سلیقه ی شخصی است و به خودش مربوط است و تا جایی که می‌ دانم الان فقط برای ازدواج از ایران رفته است و مهاجرتی در کار نیست.»

وی ادامه داد: «سحر قریشی کشورش را دوست دارد و به ایران برخواهد گشت اما اینکه آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد، الله اعلم! به او پیغام دادم کشور، نظام و اعتقاداتش را فراموش نکند و برگردد.»

گفتنی است استقبال کم مخاطبان از کنسرت آینده ی تتلو در استانبول نیز عصبانیت وی را به دنبال داشته و او به همین دلیل شخصاً اقدام به لغو این اجرا کرده است.

کنسرت جدید امیر تتلو قرار بود اول فروردین در استانبول برگزار شود اما به دلیل فروش بلیت کمتر از ۳ هزار نفر ظرفیت موجود، به خواست خود تتلو لغو شد.

تتلو که از استقبال کم طرفدارانش عصبانی شده، در توضیح لغو کنسرتش در کانال یوتیوب خود نوشت: «چرا از سه هزار بلیت، فقط ۶۰۰ بلیت تا الان فروش رفته؟! کنسرت لغو میشه. شما لیاقت ندارید. برید پولتونو از هر کی بهش دادید، پس بگیرید!!»

علت مهاجرت سحر قریشی

علت مهاجرت سحر قریشی

سحر قریشی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از مدت ها شایعه درباره ی رابطه اش با امیر تتلو، خواننده ی ایرانی که چند سالی است در ترکیه به سر می برد، هفته ی گذشته با انتشار ویدئویی از خود در کانال یوتیوبش این شایعات را تأیید کرد. این ویدئو قریشی را در ویلای تتلو در ترکیه نشان می دهد و صدای تتلو نیز از پشت دوربین شنیده می شود. امیر تتلو نیز طی ماه های گذشته در کانال یوتیوب خود با انتشار تصاویری عاشقانه به طرفدارانش اعلام کرده بود در شرف ازدواج است اما نامی از همسر آینده اش نبرده بود.

پس از افشای این رابطه سؤالات زیادی درباره ی تصمیم سحر قریشی به مهاجرت و ممنوع الکاری وی در ایران برای مخاطبان مطرح شد.

 

بیشتر بخوانید:

رابطه سحر قریشی و امیر تتلو علنی شد! + ویدئو

مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

  • هم وطن بهمن ۳۰, ۱۴۰۰

    داره بایک ایرانی ازدواج می کند،پس هنوزعرق ایرانی بودن رادارد،اینکه حرس خوردن ندارد..

    • معصومه اسفند ۹, ۱۴۰۰

      مهراد جم هم با یه ایرانی ازواج کرد حرص خوردن داشت