تمایل مارتین فورد برای مبارزه با «راک» و مقایسه تمرینات او با سجاد غریبی + ویدیو

تمایل مارتین فورد برای مبارزه با «راک» و مقایسه تمرینات او با سجاد غریبی + ویدیو

مارتین فورد می خواهد که بعد از مبارزه اش در اوایل فصل بهار با سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی ، به سراغ دواین راک جانسون ، چهره افسانه ای دنیای کشتی کج و بازیگر مشهور هالیوودی برود. فورد که لقب ترسناک ترین مرد جهان را یدک می کشد می گوید که می خواهد با شکست سجاد غریبی در مبارزه مورد انتظارشان در دوم آپریل سال جاری (۱۳ فروردین ۱۴۰۱) قدرت خود را به رخ بکشد. فورد ۳۹ ساله در گفتگو با مجله Muscle and Health گفته است که براحتی می تواند سجاد غریبی ۲۹ ساله را شکست دهد. در شرایطی که مارتین فورد که حدود ۲ متر و پنج سانتیمتر قد داشته و بدنی به شدت عضلانی با وزن ۱۳۰ کیلوگرم دارد، کمتر کسی حاضر خواهد بود با او وارد رینگ شود.

مارتین فورد بعد از هالک ایرانی با دواین راک جانسون مبارزه می کند

مارتین فورد بعد از هالک ایرانی با دواین راک جانسون مبارزه می کند

مارتین فورد بعد از هالک ایرانی با دواین راک جانسون مبارزه می کند

این در حالی است که سجاد غریبی حدود ۱۸۸ سانتیمتر قد دارد و وزنش نیز حدود ۱۷۷ کیلوگرم است. در حالی که طرفداران بوکس و هر یک از این دو غول برای مبارزه فوق سنگین وزنی فراموش نشدنی آماده می شوند، مارتین فورد از پیروزی خود مطمئن بوده و گفته که می تواند در همان ۲۰ ثانیه راند اول هالک ایرانی را به زانو در بیاورد اما می خواهد او را تنبیه کند و به همین خاطر این کار را در راند دوم خواهد کرد. فورد که با لقب کابوس نیز شناخته می شود، چنان از برد خود در برابر سجاد غریبی مطمئن است که به دنبال رقبایی جدید برای خود می گردد و به همین دلیل به دنبال مبارزه ای پولساز با راک به عنوان یک سوپراستار هالیوودی و نماد دنیای WWE است.

تمرینات سجاد غریبی برای مبارزه با مارتین فورد

تمرینات سجاد غریبی برای مبارزه با مارتین فورد

تمرینات سجاد غریبی برای مبارزه با مارتین فورد

تمرینات سجاد غریبی برای مبارزه با مارتین فورد

فورد بریتانیایی در این باره گفته است: «دوست دارم راک را به یک مبارزه دعوت کنم. با این کار پول زیادی به دست خواهیم آورد. مبارزه ی فوق العاده ای خواهد بود زیرا او ورزشکاری بسیار توانمند است. او تحرک بالایی داشته، بسیار قوی است و پیشینه کشتی کج دارد. غریبی اما از دنیای از مد گذشته بدردنخوری می آید، دوست ندارم مثل او باشم. صادقانه بگویم که فکر نمی کنم او بفهمد وقتی وارد رینگ شود چه اتفاقی قرار است بیفتد. برایم یک نگرانی جدی است که قرار است او به شدت کتک بخورد». مارتین فورد سال ها در دنیای ورزش های رزمی ترکیبی و بوکس فعالیت داشته و بازیگری را نیز تجربه کرده و اکنون سال هاست که به دنیای پرورش اندام آمده بود. جای تعجب ندارد که مبارزه بین مارتین فورد و سجاد غریبی و مبارزه احتمالی بین فورد و دواین راک جانسون از هیجان انگیزترین مسابقات بوکس سال های اخیر خواهند بود.

مارتین فورد در ماه ای اخیر وزنش را کاهش داده و تمرینات هوازی زیادی را در برنامه خود گنجانده تا برای مبارزه با سجاد غریبی آماده باشد. هالک ایرانی نیز تمرینات خاص خود را داشته و در تصاویر منتشر شده، او را در حال مشت زدن به دیوار و له کردن هندوانه می بینیم. فورد در مورد تمرینات سجاد غریبی گفته است :«ویدیو تمرینات هالک نوعی توهین است، به همین خاطر دوست ندارم نگاهشان کنم و فکر می کنم که دارم وقتم را تلف می کنم زیرا همین حالا هم می توانم حسابی کتکش بزنم. پرت کردن مردم و اینکه طوری وانمود کنی که جان سینای ایران هستی ناامید کننده است. وقتی افراد ورزش بوکس را مسخره می کنند حالم بد می شود. خب اگر می خواهی این کار را بکنی باید مطمئن شوی که برایش تمرین کنی».

سجاد غریبی در پست های اینستاگرامی خود نوشته است: «هالک ایرانی متوقف نخواهد شد تحت هیچ شرایطی. میبینیم که خیلی از ورزشکار نماهای ایرانی از روی حسادت یا هر دلیلی از این اجنبی حمایت میکنند. بسیار عالی! این انگیزه من را بیشتر میکند. دیگر جواب منتقدان را نه با حرف بلکه با مبارزه ام در رینگ پاسخ میدهم. ۲ آوریل را به خاطر بسپارید».

بیشتر بخوانید:

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟

مارتین فورد: «تنها در ۲۰ ثانیه هالک ایرانی را ناک اوت می کنم اما…»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۸۵ نظر

ورود

 • عثمان اسفند ۳, ۱۴۰۰

  خب بکنه به من چه..؟

 • جواد اسفند ۳, ۱۴۰۰

  البته اگر در قید حیات باشد

 • Mahdi اسفند ۸, ۱۴۰۰

  هالک برندس!
  درستع فوتوشاپ کرده اما ما باید هوادار ایران باشیم نه امریکا!
  این فورد کوچولو که دو تا تتو کرده فک کرده کیه هیچی نیست که میاد میگه من مطمئنم برندم و بعدش میرم با اون یکی بازی میکنم هیچی نیست طرفدار ایران باشید انشالله سجادم تمرین زیاد بکنه ک پیروز بشع!!!!

 • امیر اسفند ۸, ۱۴۰۰

  انقدر نگید هالک ایرانی با همین جمله شاخ گزاشتین تو جیبش بچه رو فرستادین رو درخت انقدر گفتین خودشم باورش شد اول از همه به نام نماینده ایران خودش معرفی کرد بعدشم همچین فضاحتی بار اورد من نمیدونم اخه ی مسعول تو ایران وجود نداره یقه این ادم بگیره که تو به چه اجازه ای خودت نماینده ایران معرفی کردی بازم افرین به فورد که انصراف داد و گفت این مبارزه منصفانه نیست من نمیخوام مردم ایران از من متنفر بشن درضمن با ی سرچ ساده میشه فهمید این شخص پاش به رینگ مبارزه میرسید و بازنده میشد بازم مبلغ ۳۰۰ هزار دلار بهش پول میرسید فقط کافی بود مبارزه شروع بشه بعد از تحمل چنتا ضربه با کوبیدن دستش به زمین اعلام بازنده شدن میکرد و با ۳۰۰ هزار دلار پول به ریش همه ما میخندید

 • داود فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

  تورو خدا تمرین کردن هالک و باش آدم یاد فیلم گوزن‌ها میفته یارو با تمام امکانات پیشرفته تمرین میکنه این یکی هندونه میترکه فکر میکنه میخان ببرنش برنامه عصر جدید من از کسی که میتونه یه کاری واسه آبروی ما ایرانی ها انجام بده یه لطفی بکنه این هالک بادی رو جمعش کنه