داستان های مردگان متحرک؛ معرفی بازیگران اسپین آف جدید سریال «مردگان متحرک»

داستان های مردگان متحرک؛ معرفی بازیگران اسپین آف جدید سریال «مردگان متحرک»

الیویا مان و چهار بازیگر دیگر به اسپین آف جدید سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) با عنوان داستان های مردگان متحرک (Tales of the Walking Dead) پیوستند. در حالی که سریال اصلی مردگان متحرک در حال به پایان رسیدن است، دنیای آن در حال بزرگ تر شدن بوده و علاوه بر فیلم هایی که قرار است بر اساس شخصیت ریک گریمز با بازی اندرو لینکلن ساخته شود، اسپین آف سریالی بر اساس روایت شخصیت های داریل و کارول نیز در حال توسعه بوده و اکنون ساخت اسپین آف دیگری به نام داستان های مردگان متحرک نیز تایید شده و بازیگران آن انتخاب شده اند. سریال Tales of the Walking Dead در هر اپیزود داستان جدیدی را روایت خواهد کرد و در مورد شخصیت های قدیمی و جدید خواهد بود.

با توجه به ماهیت آنتالوژی این سریال جدید که باعث می شود بازیگران بتوانند بازی در یک اپیزود را در برنامه های فشرده خود بگنجانند، این سریال توانسته بازیگران برجسته بسیاری را جذب کند، از جمله آنتونی ادواردز، پارکر پوزی، تری کروز، پاپی لیو و جیلیان بل. تازه ترین بازیگری که به تیم بازیگران سریال داستان های مردگان متحرک می پیوندد، دانیلا پیندا است که هفته گذشته خبر پیوستن او به این سریال اعلام شد. اکنون شبکه AMC تایید کرده که پنج بازیگر دیگر نیز به این پروژه محلق شده اند که شامل الیویا مان، جسی تی آشر، دنی رامیرز، لون چابانول و امبث داویدز هستند. طبق روال گذشته، شبکه AMC تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد شخصیت هایی که این بازیگران نقششان را بازی می کنند ارائه نکرده است و مشخص نیست که کدام یک از شخصیت های سریال مردگان متحرک نیز در این سریال اسپین آفی جدید حضور خواهند یافت.

سریال داستان های مردگان متحرک Tales of the Walking Dead

در این میان الیویا مان مشهورترین بازیگری است که به این سریال اسپین آفی می پیوندد، کسی که سابقه بازی در سریال The Newsroom و فیلم سینمایی X-Men: Apocalypse را دارد. در حالی که آشر به خاطر بازی در نقش تی ترین در سریال The Boys شناخته می شود، دنی رامیرز اخیراً در سریال The Falcon and the Winter Soldier نقش خواکین تورس را بازی کرده است. لوان چابانول نیز سابقه بازی در فیلم The Transporter Refueled را در کارنامه داشته و امبث داویدز نیز اگر چه فعالیت طولانی در دنیای سینما و تلویزیون دارد اما بیشتر به خاطر بازی در نقش میس هانی در فیلم Matilda در سال ۱۹۹۶ شناخته می شود.

سریال Tales of the Walking Dead گروهی قوی از بازماندگان را برای مقابله با گروه های بزرگی از زامبی ها دور هم جمع کرده است. ماهیت آنتالوژی بودن این سریال بدین معناست که این بازیگران شاید تنها برای یک اپیزود در سریال باشند اما قدرت بازیگری و شهرت آن ها می تواند یک سریال پربیننده دیگر را برای شبکه AMC و دنیای مردگان متحرک رقم بزند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود