هت تریک گل به خودی توسط بازیکن تیم ملی زنان نیوزیلند در ۳۵ دقیقه + ویدیو

هت تریک گل به خودی توسط بازیکن تیم ملی زنان نیوزیلند در ۳۵ دقیقه + ویدیو

هت تریک کردن می تواند آرزوی هر بازیکن فوتبالی باشد اما یک فوتبالیست زن نیوزیلندی علیرغم هت تریک کردن به شدت خبرساز شده و به شدت از این ماجرا ناراحت است. میکایلا مور (Michaela Moore) بازیکن تیم فوتبال زنان نیوزیلند که در باشگاه لیورپول توپ می‌زند، با به ثمر رساندن ۳ گل در طول ۳۵ دقیقه در بازی مقابل تیم ایالات متحده امریکا تاریخ ساز شد. اما نکته اینجاست که این سه گل را وارد دروازه خودی کرد.

هت تریک بازیکن تیم فوتبال زنان نیوزیلند در گل به خودی

این بازی دوستانه ۵ بر صفر به سود امریکا به پایان رسید، اما سه گل اول توسط میکایلا مور، بازیکن نیوزیلند به ثمر رسید که یکی از بدترین روزهای فوتبالی‌اش را سپری کرد.

گل اول در دقیقه ۵ و پس از ارسال پاس بازیکن تیم امریکا به ثمر رسید. میکایلا سعی کرد توپ را به کرنر ببرد، اما توپ وارد دروازه شد؛ اتفاقی که در خیلی از بازی‌ها می‌افتد و طبیعی است. اما بدشانسی او اینجا تمام نشد و گل دوم هم در راه بود. تنها یک دقیقه بعد سانتر دیگری فرستاده شد، توپ به سر میکایلا برخورد کرد و در میان بهت و ناباوری او باز هم گل شد. گل سوم و هت تریک گل به خودی این بازیکن ۲۵ ساله در دقیقه ۳۶ اتفاق افتاد که عجیب‌ترین مورد بود. او بدون هیچ خطری از جانب حریف توپ را در اختیار داشت، اما به خاطر گیجی و سردرگمی باز هم توپ را وارد دروازه خودی کرد.

 

هت تریک بازیکن تیم فوتبال زنان نیوزیلند در گل به خودی

سرمربی نیوزیلند در دقیقه ۴۰ مجبور به تعویض او شد و میکایلا مور بخت برگشته را از بازی بیرون کشید تا به رنجی که این بازیکن می‌کشید پایان دهد. در نیمه دوم ایالات متحده در دقایق ۵۱ و ۹۳ توسط اشلی هچ و مالودی بو دو گل دیگر به ثمر رساند.

ییتکا کلیمکووا، مربی نیوزیلند گفت: «مور مسابقات بزرگ و سختی انجام داده، اما امروز روز بسیار سختی داشت. درست است که حالا ناراحت و خسته است، اما شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد. همه ما در این مقطع دشوار دوران حرفه‌ای‌اش از او حمایت می‌کنیم.»

هت تریک بازیکن تیم فوتبال زنان نیوزیلند در گل به خودی

هت تریک بازیکن تیم فوتبال زنان نیوزیلند در گل به خودی

این بازی دوستانه برای آمادگی جام جهانی زنان برگزار شده بود که قرار است سال ۲۰۲۳ در استرالیا و نیوزیلند برگزار شود. امریکا روز چهارشنبه در دور نهایی این تورنمت به مصاف ایسلند خواهد رفت و برای حفظ عنوان قهرمانی به برد نیاز دارد، در حالی که یک تساوری برای قهرمانی ایسلند کافی است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود

 • ادانو اسفند ۳, ۱۴۰۰

  ویدیو این مطلب کجا بود؟؟ چرا دروغ؟ تیتر رو اصلاح کنیدگ

 • داما اسفند ۴, ۱۴۰۰

  بازیکن تیم ملی یک کشور و باشگاه لیورپول اینه بعد فمینیستها کمپین راه میندازن که چرا دستمزد فوتبالیستها (و سایر ورزشکارهای) مرد از زن بیشتره! ای فغان ببینید چقدر نابرابری هست! ضمنا بهتره بدونید همین نیوزیلند نخست وزیر و نیمی از وزراش زن هستند.

 • مهرداد اسفند ۴, ۱۴۰۰

  اون قسمتی از پای زنه رو که برچسب زدین توهین به شعور ملت محسوب میشه

  • محمدی اسفند ۵, ۱۴۰۰

   چرا مطلب بدون فیلم و اثبات منتشر میکنید
   مگر اینکه منظور خاصی دارید

 • احسان اسفند ۵, ۱۴۰۰

  ویلی ویلی حیقیقمون باید برابر باشه

 • محمد اسفند ۶, ۱۴۰۰

  جالبه خانمای فوتبالیست جدیدا روی پاشون رنگ میریزن /: