قرارداد هنگفت بریتنی اسپیرز برای انتشار کتاب خاطرات جنجالی اش

قرارداد هنگفت بریتنی اسپیرز برای انتشار کتاب خاطرات جنجالی اش

انتشارات سایمون و شوستر (Simon & Schuster) خبر داد بریتنی اسپیرز (Britney Spears) خواننده آمریکایی و نامزد سام اصغری قراردادی را با این انتشارات برای کتاب خاطراتش امضا کرده که گفته می‌شود ۱۵ میلیون دلار ارزش دارد.

مسئولین انتشارات می‌گویند اسپیرز ۴۰ ساله، در کتاب خاطراتش درباره حرفه‌اش، زندگی سمی و خانواده‌اش، با انتشارات سایمون و شوستر به توافقی مهم دست یافته است. یکی از افراد این انتشارات مدعی شد، این معامله پس از یک مزایده بزرگ از سوی ناشران متعدد بر سر کتاب او انجام شده و  یکی از بزرگترین معامله‌ها در تمام دوران بعد از خانواده اوباما است، طبق گزارش‌ها حق نشر کتابهای باراک اوباما و همسرش میشل بیش از ۶۰ میلیون دلار، یعنی بزرگترین رقم شناخته شده برای کتاب‌های غیرداستانی است.

اسپیرز پس از آن که از ادعاهای مطرح شده نوسط خواهر کوچکترش جیمی لین با عنوان «چیزهایی که باید می گفتم» عصبانی شد، سعی کرد خاطراتش را بنویسد. بریتنی در آن زمان در واکنش به این اتفاق در اینستاگرامش نوشت: «تبریک می‌گویم کتابت رو نوشتی و دروغ های مزخرفت رو زدی… ای کاش یک تست دروغ یاب انجام می‌دادی تا مردم ببینند که تو در مورد من دروغ می‌گویی !!!! ای کاش خدا می تونست بیاد روی زمین و به این دنیا نشان بده که شما دارید دروغ می گویید و از من پول در می آورید !!!! تو یه تفاله ای جیمی لین.»

قرارداد نجومی بریتنی اسپیرز برای نوشتن کتاب زندگینامه جنجالی اش
بریتنی اسپیرز و خواهرش جیمی لن

متیو روزنگارت، وکیل بریتنی، گفت: «اگرچه بریتنی کتاب شما را نخوانده و قصد خواندن ندارد، اما او و میلیون‌ها نفر از طرفدارانش از دیدن اینکه چگونه از او برای کسب سود پولی سوء استفاده کرده‌اید، شوکه شدند.  او این را تحمل نخواهد کرد و نباید هم تحمل کند.»

از زمانی که کنسرواتوری بدنام این خواننده پس از ۱۳ سال در نوامبر پایان یافت، بریتنی سوژه تعدادی مستند بوده است که بر مبارزات حقوقی و تلاش های او برای آزادی متمرکز شده است که بسیاری از آنها را مورد انتقاد قرار داده است. او اخیراً اشاره کرده است که آماده است نوشتن کتاب خود را آغاز کند. او با اشتراک‌گذاری عکسی از یک ماشین تحریر قدیمی، در اوایل ژانویه نوشت: «از اول شروع کنم؟»

او در اوایل این ماه،  بعد از پنج سال پس از رهایی از محافظه کاری، روی اولین پروژه موسیقی خود کار کرد و با به اشتراک گذاشتن ویدئویی از خود در حال رقصیدن، در اینستاگرام نوشت: “این یه بخش از چیزیه که قراره تو آینده اتفاق بیفته!»

قرارداد نجومی بریتنی اسپیرز برای نوشتن کتاب زندگینامه جنجالی اش
بریتنی اسپیرز و پدرش جیمز پارنل اسپیرز

حدود یک سال پیش بود که بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ بالاخره توانست از قیمومیت ۱۳ ساله پدرش رهایی یابد. قیمومتی که در سال ۲۰۰۸ از سوی دادگاهی به پدرش محول شده بود و زندگی این خواننده پاپ را تحت تاثیر قرار داده بود.

بیشتر بخوانید:

آیا سام اصغری به خاطر پول وارد زندگی بریتنی اسپیرز شده است؟

بریتنی اسپیرز خواهر کوچکترش را در اینستاگرام آنفالو کرد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود