نگرانی طرفداران کاربر تیک تاکی ملقب به «عروسک بادکنکی» از اعتیادش به جراحی زیبایی

نگرانی طرفداران کاربر تیک تاکی ملقب به «عروسک بادکنکی» از اعتیادش به جراحی زیبایی

طرفداران مری مگدالن (Mary Magdalene) سلبریتی تیک تاکی پس از آنکه از دندان‌های تراش خورده‌اش رونمایی کرد، از او خواستند از جراحی های افراطی اش دست بردارد.

این مدل ۲۶ ساله اهل تورنتو کانادا که خالکوبی های زیادی روی بدنش دارد، در چند سال گذشته بیش از ۷۵ هزار پوند برای دستیابی به ظاهر دلخواهش هزینه کرده است. او تا به حال دو عمل لیفت ابرو، سه عمل جراحی بینی، تزریق چربی به گونه و لب، چهار عمل جراحی سینه و دو مجموعه ۲۰تایی روکش دندان انجام داده است.

مری همچنین سه بار تحت عمل لیفت باسن برزیلی قرار گرفته و بارها تزریق لب انجام داده تا به ظاهر دلخواه خود یعنی عروسک بادکنکی دست یابد.

اعتیاد به جراحی ستاره تیک تاکی طرفدارانش را دو دسته کرد

اما پس از آخرین پست اینستاگرامی که منتشر کرده، طرفدارانش نگران این هستند که بدن او دیگر توان این مقدار جراحی زیبایی را نداشته باشد و از او خواستند دست از این کار بردارد.

او تصویری از دندان‌های نیش تراشیده‌اش را با ۷۳ هزار دنبال کننده در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: «امروز را با لبخند جدیدم شروع کردم. می‌ترسیدم خیلی درد داشته باشد، اما خیلی هم بد نبود. تا چند روز دیگر که کار تمام شد شما را در جریان می‌گذارم. پیش از این ونیرهای کامپوزیت داشتم که نیازی به تراشیدن دندان‌ها ندارد. اما آماده یک چیز پلاستیکی‌تر، دائمی‌تر و غیرمعمول‌تر بودم.»

اعتیاد به جراحی ستاره تیک تاکی طرفدارانش را دو دسته کرد

این پست بیش از سه هزار و ۷۰۰ لایک گرفت، اما این بار فالوورها به خاطر ظاهر غیرمعمول مری چند دسته شدند. یک نفر برایش نوشت: «دندان‌هایت را تراشیدی تا کوچک‌تر به نظر برسی؟» آن‌یکی پرسید: «دندان نیش خون آشام دائمی؟» کاربر دیگری نوشت: «او زندگی خطرناکی دارد» و یکی دیگر التماس کرد: «دندان‌هایت را نتراش»، اما طرفداران دیگر از مری و ظاهر جدیدش دفاع کردند و گفتند «هر کاری که خوشحالت می‌کند انجام بده».

اعتیاد به جراحی ستاره تیک تاکی طرفدارانش را دو دسته کرد

این ستاره تیک تاکی اولین عمل زیبایی اش را در ۲۱ سالگی انجام داد و حالا در مقایسه با ظاهرش پیش از جراحی های پلاستیک افراطی غیرقابل تشخیص است. او پیش از این تصاویری به اشتراک گذاشت که در آنها تفاوت چشمگیر میان چیزی که اکنون هست و ظاهر قبلی‌اش به عنوان یک رقصنده را نشان می‌داد. مگدالن در تصویر بالا مدعی شده که تاکنون ۳ عمل زیبایی بینی، جراحی خارج کردن چربی گونه، ۲ لیفت ابرو، تزریقات متعدد چربی به صورت، تزریق های متعدد ژل به گونه و لب، ۴ جراحی سینه و دستکاری های ریز متعدد دیگر، چندین جراحی لیپوساکشن، ایمپلنت و تزریق ژل و چربی به باسن، لیفت باسن و دستکاری های متعددی دیگر را تجربه کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود