واکنش تام هاردی به ادعای شارلیز ترون درباره خشونتش سر صحنه فیلم «مکس دیوانه»

واکنش تام هاردی به ادعای شارلیز ترون درباره خشونتش سر صحنه فیلم «مکس دیوانه»

تام هاردی به گزارش هایی مبنی بر این که سر صحنه فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) نسبت به شارلیز ترون خشونت به خرج داده واکنش نشان داد. این دو در این فیلم که محصول ۲۰۱۵ است با یکدیگر همبازی بودند اما رابطه ای پرچالش را تجربه کردند و طبق گفته ها حتی در مواردی بارها سر هم داد کشیدند و به هم فحاشی کردند.

به گزارش دیلی میل، بر طبق آن چیزی که در کتاب جدید کایل بیوکانن، نویسنده نیویورک تایمز منتشر شده، ترون ۴۶ ساله از یک تهیه کننده خانم خواسته تا در تمام لحظات کنار او باشد تا این طوری از خشونت تام هاردی ۴۴ ساله در امان باشد.

تام هاردی به بیوکانن اعتراف می کند: «به گذشته که نگاه می کنم، به یاد می آورم که خیلی تحت فشار بودم. گاهی اوقات فشاری که روی ما دو نفر بود خارج از حد تحمل بود. چیزی که او از من انتظار داشت یک همبازی باتجربه تر بود. این چیزی است که نمی توان به آن تظاهر کرد. الآن مایلم این طور فکر کنم که حالا که سنم بالاتر رفته و زشت تر شده ام می توانم بهتر از پس چنین موقعیتی بربیایم.»

تام هاردی

در این فیلم، تام هاردی نقش مکس را بازی می کرد که پیش از این و در فیلم های قبلی این فرنچایز توسط مل گیبسن ایفا شده بود. شارلیز ترون هم نقش فیوریوسا را بازی می کرد؛ یکی از نیروهای «ایمورتان جو» خبیث که علیه رهبرش قیام می کند و با مکس همراه می شود.

در بخشی از کتاب ناتاشا هاپکینز، یکی از بدلکاران فیلم Mad Max نیز نوشته شده که شارلیز ترون به خاطر این که به تازگی مادر شده بوده دوست نداشته که سر صحنه وقت تلف شود و این گونه می خواسته بین وظایف مادری اش و بازیگری توازن ایجاد کند. اما مارک گلنیشت، یکی از فیلمبرداران این فیلم به یاد می آورد که تام هاردی اغلب برای شروع فیلمبرداری دیر سر صحنه می آمده است.

شارلیز ترون

او تعریف می کند که یک بار شارلیز ترون سر ساعت ۸ صبح سر صحنه حضور داشته و پس از گریم و به تن کردن لباس داخل ماشین جنگی نشسته. اما با این که تهیه کننده ها به طور ویژه از هاردی خواسته بودند که سر وقت در صحنه حاضر شود، او با چند ساعت تاخیر آمده. ترون برای این که اعتراضش را به این موضوع نشان داده باشد در تمام این مدت در ماشین می ماند و بیرون نمی آید.

هاردی نهایتاً ساعت ۱۱ می رسد. ترون از ماشین بیرون می پرد و شروع می کند به فحش دادن و فریاد کشیدن. «این عوضی را به ازای هر دقیقه معطل کردن گروه عوامل ۱۰۰ هزار دلار جریمه کنید!»

تام هاردی مکس دیوانه

شارلیز ترون داد و فریاد می کند و برخی از فحش ها را احتمالا تام هاردی می شنود. هاردی می دود سمت ترون و با پرخاشگری می گوید: «چی گفتی به من؟» گلریشت می گوید ترون از دیدن این حجم از پرخاشگری ترسید. آن وقت بود که گفت: «من یکی را می خوام که ازم محافظت کند.»

گلنیشت می گوید که هاردی «کم کم و تا آخر فیلم» آدم متفاوتی شد و آن ها بعد از این که صحنه های بیشتری را تا پایان فیلم یا هم فیلمبرداری کردند، رابطه شان بهتر شد.

بیشتر بخوانید:

روایت شارلیز ترون از درگیری‌هایش با تام هاردی سر صحنه فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم»

منبع: Dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود