اولین عکس های سریال وسترن Outer Range با بازی جاش برولین منتشر شد

اولین عکس های سریال وسترن Outer Range با بازی جاش برولین منتشر شد

عکس های اولیه سریال Outer Range (خارج از محدوده) منتشر شده است. این سریال توسط برایان واتکین با همکاری کمپانی فیلمسازی برد پیت یعنی Plan B و همچنین Amazon Studios ساخته شده.

به گزارش Screen Rant، این سریال که به زودی پخش خواهد شد به دنبال ترکیب ژانرها به نحوی جذاب است. در سریال Outer Range جاش برولین که او را بیشتر با نقش «تانوس» در دنیای سینمایی مارول می شناسند و البته نقش های برجسته ای در فیلم های Dune، Sicario و Deadpool 2 داشته است، به ایفای نقش پرداخته.

در این سریال بازیگران دیگری همچون ایموژن پوتس، لی لی تیلور، لوئیس پولمن، تامارا پودمسکی، تام پلفری، شان سیپس، ایزابل آرایزا، آلیو ابرکرومبی، ویل پاتون و نوآ راید نیز نقش آفرینی کرده اند.

سریال Outer Range

برولین در این سریال نقش رویال ابوت را بازی می کند؛ یک مزرعه ‌دار اهل وایومینگ که در پی کشف یک راز مبهم در زمین‌ هایش بایستی برای حفظ خانواده اش تمام تلاشش را به کار گرفته و با ناشناخته‌ ها دست ‌و پنجه نرم کند.

با پیش رفتن داستان و همزمان که ابوت در حال تحقیق درباره ناپدید شدن عروسش است، به یک معمای ماوراء طبیعی برخورد می کند. این المان ماوراء طبیعی اندیشه های تماشاگر فیلم های وسترن امریکایی را به چالش می کشد.

سریال Outer Range

در حالی که تنش ها به خاطر زمین داران حریصی که سعی در مال خود کردن مزرعه دارند بالا گرفته، یک چاله ی سیاه در مزرعه ظاهر می شود. و همین، نوید یک ماجرای ماورائی نظیر پروژه هایی همچون فیلم علمی تخیلی Annihilation (نابودی) محصول ۲۰۱۸ را می دهد.

در عکس های اولیه ای که از این سریال منتشر شده، شمار زیادی از شخصیت ها، لوکیشن ها و تا حدی خط سیر داستانی که صحبتش شد، نشان داده شده است. در ادامه می توانید عکس ها را مشاهده کنید.

سریال Outer Range

سریال خارج از محدوده

جاش برولین

پخش سریال «خارج از محدوده» قرار است ماه آوریل شروع شود. فصل اول سریال در ۸ قسمت یک ساعته روایت خواهد شد. سریال «خارج از محدوده» بی شک یکی از سریال های جذابی است که از Prime Video (سرویس ویدیویی آمازون) در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. جاش برولین اخیراً توانسته پروژه هایی با داستان های جذاب همراه با بازی های خیره کننده را انتخاب کند. این سریال به نظر می رسد کاملاً مناسب وی باشد چرا که همه ژانرهایی را که او تواناییِ نقش آفرینی در آن ها به بهترین نحو را دارد با هم ترکیب کرده است.

بیشتر بخوانید:

۵ سوال مهم و اصلی که بعد از تماشای قسمت اول فیلم Dune خواهید داشت

منبع: Screen Rant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود