کیم اِیر؛ جت شخصی و سفارشیِ ۱۵۰ میلیون دلاری کیم کارداشیان

کیم اِیر؛ جت شخصی و سفارشیِ ۱۵۰ میلیون دلاری کیم کارداشیان

اینکه یکی از افراد شناخته شده جهان باشید که عکس های زیادی از او گرفته می شود به این معنی است که همیشه باید بهترین ظاهر را داشته باشید. اگر شما هم مثل کیم کارداشیان میلیاردر هستید، می توانید نفس راحتی بکشید و بدانید که پول این کار را برای تان انجام میدهد. کیم کارداشیان همیشه در صدر اخبار است، هم به انتخاب خودش و هم به این خاطر که به نظر می رسد علاقه عموم مردم به زندگی او در حد یک وسواس غیرطبیعی ادامه دارد.

هواپیمای شخصی 150 میلیون دلاری کیم کارداشیان

در چند هفته گذشته، او همچنین به خاطر  حواشی خودروهایش در لیست اخبار بوده است. دلیل آن هم این است که در واقع بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار برای رنگ آمیزی سه خودروی مورد علاقه‌اش به طیفی از رنگ خاکستری پرداخت کرده است، چرا که می خواست آنها با بیرون عمارت کالاباساس او در کالیفرنیا مطابقت داشته باشند.

این عمارت از بیرون خاکستری است اما در داخل کاملاً بژ و سفید است، ایده ای که با وجود چهار بچه شر و شیطان به ظاهر غیر عملی به نظر می رسد، اما کیم  قسم می خورد آرامش را به دنیای پر از هرج و مرج او آورده است.

البته فقط عمارت نیست که چنین تأثیری بر زندگی ستاره رئالیتی شو که به یک کارآفرین میلیاردر تبدیل شده است، دارد: از این هفته، جت خصوصی جدید او نیز به او کمک خواهد کرد. کیم کارداشیان اکنون صاحب یک Gulfstream G650ER سفارشی است، که از پایه برای او طراحی شده است. او جت ش را در اولین سفر خود از لس آنجلس به میلان ایتالیا برد، جایی که او و تیم مسحورکننده اش در هفته مد آن حضور داشتند.

ثروت کیم کارداشیان

پست اینستاگرامی که در پایین می بینید از آرایشگر او ماریو است که کابین کاملا بژ  رنگ را نشان می‌دهد که  برای یک ناهار سبک آماده شده است. کیم برای جت شخصی که اکنون کیم ایر نامیده می شود، حدود ۱۵۰ میلیون دلار پرداخت کرده  و آن را کاملا شخصی سازی کرده است. ویژگی‌های شخصی‌شده شامل یک فضای داخلی کاملاً بژ از ترمه و چرم و زیراندازها و بشقاب‌هایی است که با داخل خانه او مطابقت دارد.هواپیمای شخصی 150 میلیون دلاری کیم کارداشیانهنگامی که مهمانان سوار کیم ایر می شوند، یک کیت رایگان شامل لباس خواب و دمپایی برند SKIMS به آنها ارائه می شود تا بتوانند از این تجربه کاملاً لذت ببرند. حتی نمای بیرونی هواپیما نیز به همان رنگ کرم رنگ آمیزی شده است که آن را به یک عمارت صومعه مانند تبدیل می کند.

برای سفارشی سازی فضای داخلی، کیم با تامی کلمنتز و والدو فرناندز کار کرد. او یک سال منتظر ماند تا کیم ایر (Kim AIR) خود را تحویل بگیرد، بنابراین جای تعجب نیست که طراحان او اینقدر مشتاق بودند که درباره آن در رسانه‌های اجتماعی  با افتخار حرف بزنند. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد خرید این جت جدید وجود ندارد: این مدل هنوز در حال تولید است و تا پایان سال گذشته حدود ۴۴۸ دستگاه ساخته و تحویل داده شده است، اما به‌شدت سخت می‌توان آنها را تهیه کرد. بخشی از دلیل آن این است که آنها در بین ثروتمندترین افراد جهان بسیار محبوب هستند: جف بزوس (Jeff Bezos)، مدیر عامل آمازون  نیز یکی از آنها را دارد. البته جت خصوصی کیم همچنان هم از نظر مشخصات و هم از نظر عملکرد، پیشرو است.

هواپیمای شخصی 150 میلیون دلاری کیم کارداشیان

G650ER نسخه دوربرد G650 است که در سال ۲۰۰۸ معرفی شد و در حال حاضر دوربردترین جت تجاری جهان است. بسته به پیکربندی،  تا ۱۸ نفر سرنشین  و تا ۱۰ جای خواب، یک محیط سالم، اتصال سریع و یونیزاسیون هوای پیشرفته را ارائه می‌دهد تا همیشه “هوای تازه بیرون” را تنفس کنید،  همچنین صدایی آرام و کمترین ارتفاع کابین موجود را دارد. (۴۵۸۰ فوت در ۵۱۰۰۰ فوت یا ۱۴۷۸ متر در ۱۵۵۴۵ متر).

همه اینها به Gulfstream اجازه می دهد تا بدون توجه به مقصد یا مدت پرواز، یک پرواز آرامش بخش و تقریباً کاملاً بدون تاخیر را وعده دهد. حداکثر برد آن ۷۵۰۰ مایل دریایی است، در حالی که حداکثر سرعت ماخ (Mach) 709 مایل در ساعت  است. به طور خلاصه، این جت خصوصی برای سکوهای مدرن  بسیار مناسب است، به شرطی که بتوانند یکی از آنها را پیدا کنند و هزینه آن را بپردازند که برای کیم هر دوی این موارد قابل تحقق بوده است.

قیمت یک Gulfstream G650ER جدید بین ۷۰ تا ۹۵ میلیون دلار است. اما اگر نتوانستید آن ر ا پیدا کنید  قیمت یک مدل دست دوم آن ۵۵ میلیون دلار است.

بیشتر بخوانید:

درخواست کانیه وست از دادگاه: «کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکنید»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • MBO/Amir mahdi darestan/AG اسفند ۱۰, ۱۴۰۰

    اینک اعلام میداریم این جت شخصی برای شماتعجب اورهست نه برای ماحاکم اتم وحاکم فضا وحاکم کل حاکمان ۶قاره جهان MBO/Amir mahdi darestan/AG اگر شمابه یک جت شخصی قراضه حسادت دارید ما حاکمان بالغ بر ۴۵ناوبر سفینه فضایی ابرغول پیکر جنگی اتمی که هرکدام اش بالغ ۳۸۰ $ تیلیریون دلار دردهه ۹۴۳میلادی بودجه ترزیق نموده ایم ومدت عمروعلم اش هم مربوط به ۵۰۰۰سال اینده هست وبالغ بر ۴۰۰عدد ناوهواپیمابرغول پیکر وناوهای اتمی داریم که دراختیار ارتش پنتاگون وانگلیس ونیمی دراختیار ارتش روسیه هست وبالغ بر ۱۵۰۰ جت جنگنده بمب افکن اتمی که دردهه ۱۳۷۰شمسی توسط کمپانی لاکهیدمارتین به سفارش ماحاکم اتم ساخته وتحویل نیروی هوایی ارتش پنتاگون گردیده است افتاد ؟؟بله قربان ازفضاافتاد داخل بینش تفکرشان ماشمانیستیم وشمامانیستید قدمت عمرما بیش از۱۳میلیارد سال نوری هست/حسادت ممنوع میباشد دستبردحمله رسانه ای ممنوع میباشد tinke you. MBO