به نظر شما این تصویر کدام سلبریتی مشهور است؟ جنیفر لوپز؟ نه!

به نظر شما این تصویر کدام سلبریتی مشهور است؟ جنیفر لوپز؟ نه!

همه ی ما می دانیم که سلبریتی های هالیوودی به بهترین استایلست ها و آرایشگرهای دنیا دسترسی دارند. و گرچه این بدان معنی است که آن ها می توانند در اغلب مواقع ظاهری خیره کننده از خود به نمایش بگذارند، اما همین مسأله گاهی هم باعث می شود سلبریتی های مورد علاقه مان شباهت هایی به یکدیگر پیدا کنند. به همین دلیل آنقدرها هم عجیب نیست که هواداران هیلاری داف، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی می گویند او در عکس جدیدش شبیه چهره ی مشهور دیگری شده است.

داف ۳۴ ساله چند روز قبل تصویری از خود در اینستاگرامش منتشر کرد که آرایش چهره و موهای او در پشت صحنه ی شوی تلویزیونی جیمز کوردن، مجری مشهور به نام «برنامه آخر آخر شب» (The Late Late Show With James Corden) را نشان می داد. در این عکس داف کتی قهوه ای به تن دارد، موهای خود را گوجه ای مختصری کرده و زیورآلات زیادی دارد.

او در کپشن این پست، بیش از ۲۰ میلیون دنبال کننده ی اینستاگرامش را از حضورش در شوی تلویزیونی کوردن با خبر کرد و به آن ها پیشنهاد داد این برنامه را تماشا کنند.

شباهت هیلاری داف به جنیفر لوپز

بسیاری از هواداران هیلاری و دوستان مشهورش در کامنت ها به تعریف و تمجید از ظاهر او پرداختند اما این پست اینستاگرامی داف خیلی زود با کامنت کاربرانی هم مواجه شد که در نگاه اول او را با جنیفر لوپز اشتباه گرفته و معتقد بودند هیلاری داف در این عکس شبیه به او شده است.

کاربری نوشت: «آدم را یاد جنیفر لوپز می اندازد.»

کاربر دیگری هم نوشت: «خدای من، یک لحظه فکر کردم جنیفر لوپز هستی! جا خوردم.»

کاربری هم نوشت: «شما هم فکر کردید جنیفر لوپز است یا فقط من اینطور بودم؟»

در حقیقت با نگاهی به کامنت های این پست می توان دید که جز دوستان مشهور داف، تقریباً همه تصور کرده بودند با عکسی از جنیر لوپز و نه هیلاری داف مواجه شده اند.

شباهت هیلاری داف به جنیفر لوپز

شباهت هیلاری داف به جنیفر لوپز

شباهت هیلاری داف به جنیفر لوپز

هیلاری داف در مصاحبه اش در شوی تلویزیونی کوردن از نظر فرزندانش درباره ی آهنگ هایش گفت. داف گفت که دختر ۳ ساله اش، بنکس عاشق آهنگ های نوجوانانه ی او در ابتدای فعالیتش در عرصه ی خوانندگی است، اما پسرش کارهای جدیدترش را بیشتر دوست دارد.

به گفته ی داف، وقت هایی که در ماشین هستند دختر بزرگ ترش خواهش می کند آهنگ های پاپ اولش را گوش دهند.

منبع: cosmopolitan ، yahoo
بدون نظر

ورود