بدل لهستانی ولادیمیر پوتین که به خاطر شباهت به رییس جمهور روسیه جانش در خطر است

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین که به خاطر شباهت به رییس جمهور روسیه جانش در خطر است

مردی با ظاهری شبیه ولادیمیر پوتین که او را بدل رییس جمهور روسیه نیز می دانند تایید کرده است که جانش در خطر است در حالی که روسیه همچنان به تهاجم نظامی خود به اوکراین ادامه می دهد. اسلاوک سوبولا (Slawek Sobola) بر این باور است که اوکراینی ها و مخالفان ضد جنگی که در زادگاه او زندگی می کنند ممکن است به سراغش بیایند. این مرد ۵۳ ساله اهل وروکلاو در لهستان می گوید که از زمان آغاز جنگ روسیه علیه اوکراین شرایط پرتنشی را تجربه می کند و اکنون بیم آن دارد که مردم محلی و آوارگان جنگی به خاطر شباهتش به ولادیمیر پوتین به او صدمه بزنند.

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین می گوید که جانش در خطر است

بدل ولادیمیر پوتین در مصاحبه با دیلی استار گفته است: «قبل از جنگ نگران امنیتم در خیابان نبودم اما حالا که جنگ شروع شده، از وقتی پوتین به اوکراین حمله کرده کمی ترسیده ام چون در زادگاهم در وروکلاو، اوکراینی های بسیاری زندگی و کار می کنند. بارها اتفاق افتاده که این مردم به من گفته اند بسیار شبیه پوتین هستم و اکنون به خاطر جنگ کمی می ترسم که شاید این مردم وقتی مرا می بینند خشمگین شده و حمله کنند». اسلاوک می گوید که به مدت هشت سال به عنوان بدل پوتین کار کرده و شغل عجیبش باعث شده بتواند جهان را ببیند. این مرد اوکراینی که همراه با همسرش دوروتا زندگی می کند، مدیریت یک شرکت حمل و نقل را بر عهده داشته و می گوید که به خاطر شباهتش به یکی از مشهورترین رهبران جهان «پول خوبی» بدست می آورده است.

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین می گوید که جانش در خطر است

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین می گوید که جانش در خطر است

اسلاوک سوبولا در ادامه صحبت های خود گفته است: «به مدت هشت سال به عنوان بدل پوتین کار کرده ام و در طی این مدت ویدیوها و کارهای دیگری ضبط کرده ام. کار خوبی بود و پول خوبی برای اینجور کارها دریافت می کردم اما این شغل اصلی ام نیست. من مدیریت یک شرکت حمل و نقل را بر عهده دارم و قضیه پوتین برای درآمد بیشتر است». شباهت اسلاوک به ولادیمیر پوتین باعث شده وی بتواند به نقاط مختلف جهان از جمله ایالات متحده، هنگ کنگ، لندن و حتی روسیه سفر کند. با این وجود همسرش دوروتا می گوید که در کنار این مزایا، شباهت شوهرش به رییس جمهور روسیه دردسرهایی نیز داشته و مردم دائماً می خواهند با او عکس بگیرند.

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین می گوید که جانش در خطر است

وی در این باره گفته است: «برای من، گاهی اوقات بامزه است که این کار را می کنیم و با دیگر افراد شبیه به شخصیت های مهم دیدار کرده و خوش می گذرانیم اما گاهی اوقات ناخوشایند می شود زیرا  وقتی با خانواده هستیم و در تعطیلات پیاده روی می کنیم، در ساحل یا در رستوران، کافه، مردم به او دست می زنند و می گویند: آهای، تو شبیه پوتین هستی، می تونم یه عکس باهات بگیرم. این موضوع گاهی اوقات برای من ناخوشایند است».

بدل لهستانی ولادیمیر پوتین می گوید که جانش در خطر است

اسلاوک سوبولا می گوید که بعد از حمله روسیه به اوکراین نظرش در مورد پوتین تغییر کرده و دوست ندارد از این جنگ به دنبال سود شخصی باشد: «این جنگ اصلاً خوب نیست و من هم به فکر پول درآوردن از آن نیستم. برای او [پوتین] خیلی احترام قائل بودم اما حالا فکر می کنم که این مرد کارهای بد بسیای کرده و حالا دیگر نمی دانم که در آینده چطور نقش او را بازی خواهم کرد. در این شرایط با جنگی که رخ داده، من در کنار اوکراین می ایستم. به نظرم آن ها باید بجنگند».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • علیرضا مرداد ۳, ۱۴۰۱

    تعدادی عنصر انسان نما که همیشه دوست دارن مثل اجداد میمونشون ادا دربیارن و فقط مسخره کردن کشورهای پیشرفته ویا درحال پیشرفت رو بلدن و مثل اربابشون کشورهای موفق که دزدی نمیکنن رو بی‌عرضه خطاب میکنن وجود دارن که چون نمیتونن موفقیت دیگران و بی لیاقتی خودشون رو توجیه کنن فقط زر میزنن