واکنش احساسی و شاعرانه کانیه وست به رسمی شدن طلاقش از کیم کارداشیان

واکنش احساسی و شاعرانه کانیه وست به رسمی شدن طلاقش از کیم کارداشیان

پس از اینکه کیم کارداشیان (Kim Kardashian)، همسر سابقش، به طور قانونی مجرد اعلام شد و “وست” را از نام خانوادگی خود حذف کرد، کانیه وست (Kanye West)، این خواننده رپ در یک شعر احساسی درباره درد طلاق صحبت کرد و آن را به انتشار گذاشت.

کانیه وست حالا که با آینده بدون همسر سابقش، کیم کارداشیان، روبرو می شود، شعری درباره درد طلاق سروده است. این خواننده رپ ۴۴ ساله سال گذشته، هفت سال پس از آن که آنها در یک مراسم عروسی ایتالیایی مجلل با هم ازدواج کردند، از کیم ۴۱ ساله جدا شد. با این حال، در هفته‌های اخیر، کانیه رفتارهایی از خود بروز داده که  معلوم است با آینده‌ای بدون همسرش کیم  دست و پنجه نرم می‌کند. او بارها به این ستاره رئالیتی شو و دوست پسر ۲۸ ساله‌اش، پیت دیویدسون، انتقاد کرده و در عین حال مدعی شده که می‌خواهد او را دوباره به زندگی اش بازگرداند.

اکنون، ۴۸ ساعت پس از آنکه قاضی کیم را مجرد اعلام کرد و پس از اینکه نام «وست» را از رسانه‌های اجتماعی خود پاک کرد، کانیه شعری را در مورد طلاق و احساسی که به او می‌دهد به اشتراک گذاشته است. این نوازنده روز جمعه در اینستاگرام خود پستی را منتشر که در آن کلمه “طلاق” با حروف قرمز بزرگ نوشته شده بود.

طلاق کانیه وست از کارداشیان

در زیر این پست، کلماتی وجود داشت که طلاق را با احساسات، آسیب‌ها و بیماری‌های دیگر از جمله کویید مقایسه می‌کرد. او همچنین این روند را با «راه رفتن روی شیشه»، «بالا رفتن از دیوار شیشه‌ای» و مانند «دستی که روی اجاق گاز می سوزد» مقایسه کرد.

خطوط دیگر حاکی از احساسات واقعی او در مورد ازدواج ناموفقش با کیم است که نتیجه آن چهار فرزند است؛ دختر هشت ساله‌شان نورث، پسر شش ساله‌شان سنت، دختر چهار ساله‌شان شیکاگو و پسر دو ساله آن ها پالم.

کانیه در ادامه نوشته است: «طلاق مثل این است که بچه‌های شما از کنترل شما خارج شده‌اند/طلاق مثل این است که به شما شلیک کرده‌اند و ترافیک کند است/طلاق مانند نفس‌های سنگین است. طلاق مثل این است که مادربزرگ هرگز آن سرما را پشت سر نمی‌گذارد/ طلاق مانند خفگی است/ به سختی نفس می‌کشد.»

طلاق کانیه وست از کارداشیانمعلوم نیست که آیا وست این کلمات را خودش نوشته یا شاید بخشی از پروژه موسیقی جدیدی باشد که او قصد دارد منتشر کند. روز چهارشنبه، پس از آخرین جلسه رسیدگی به پرونده طلاق کارداشیان و کانیه، دادگاهی در ایالات متحده او را رسما مجرد اعلام کرد.

این ستاره که از طریق لینک ویدیویی در مقابل مقامات حاضر شده بود، دسامبر گذشته درخواست مجرد شدن خود را داده بود.  درخواست تغییر وضعیت تأهل او قبل از بررسی جزئیات حضانت و دارایی فرزند پذیرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

ادعای کانیه وست درباره عشق جدید کیم کارداشیان: پیت دیویدسون ایدز دارد!

درخواست کانیه وست از دادگاه: «کیم کارداشیان را مجرد اعلام نکنید»

بدون نظر

ورود