بازگشت روبرتو کارلوس به فوتبال و گلزنی در ۴۸ سالگی + ویدیو

بازگشت روبرتو کارلوس به فوتبال و گلزنی در ۴۸ سالگی + ویدیو

روبرتو کارلوس، اسطوره برزیلی، روز جمعه در یک مسابقه فوتبال در «لیگ یکشنبه های انگلیس» که یک لیگ فوتبال آماتوری محسوب می شود، پایش به گلزنی باز شد.

کارلوس پس از این که ۳ بار با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و یک بار هم در سال ۲۰۰۲ با تیم ملی برزیل جام جهانی را بالای سر برد، در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی از دنیای فوتبال کناره گیری کرد. او در هنگام بازنشستگی، ۱۲۵ بازی ملی در کارنامه داشت.

روبرتو کارلوس

به گزارش Sun، حالا روبرتو کارلوس ۴۸ ساله به عنوان هافبک وسط در این بازی خیریه که در مرکز تفریحی Hanwood Village Hall برگزار می شد، شرکت کرده است. بازیکن سابق اینتر در نیمه اول برای تیم Bull که اسمش را از یک کلوپ محلی در «شروزبری» گرفته است به میدان رفت و در میانه میدان مشغول به بازی شد.

روبرتو کارلوس

بازیکن سابق فنرباغچه در شروع نیمه دوم روی نیمکت نشست اما برای زدن پنالتی در اواخر بازی به زمین فرا خوانده شد. کارلوس پس از مکثی کوتاه پشت توپ، با یک ضربه ی دقیق توپ را به گوشه سمت راست دروازه فرستاد و سپس دوباره به روی نیمکت بازگشت. با این حال این گل برای نجات تیمش از باخت ۳-۴ در این بازی دوستانه کافی نبود.

روبرتو کارلوس

این اسطوره فوتبال برزیل از این که در این فعالیت خیرخواهانه شرکت کرده و بعد از مدت ها در انگلیس پا به مستطیل سبز گذاشته بود، ابراز خوشحالی کرد.

روبرتو کارلوس در مصاحبه ی پیش از بازی گفت: «من از این که در این بازی دوستانه برای تیم Bull در شروزبری به میدان می روم، خوشحالم. این بازی من را یاد دهه ی ۹۰ می اندازد که برای بیرمنگام سیتی بازی می کردم.»

روبرتو کارلوس

وی ادامه داد: «شنیده ام که تیم در این فصل چند بازیکن کم داشته به همین خاطر امیدوارم تمرین های من برای این که کمی به این تیم کمک کنم کافی بوده باشد. امیدوارم چیزی را که هواداران تیم Bull به دنبالش هستند بتوانیم به نمایش بگذاریم.»

بیشتر بخوانید:

تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال کدام است؟ مارادونا، لیونل مسی یا رونالدینیو؟

برگزاری مزایده توسط پله برای مبارزه با کرونا در برزیل

۱۰ اسطوره وفاداری فوتبال؛ بازیکنانی که تمام دوران حرفه‌ای خود را در یک تیم گذراندند

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود