رونمایی از چهره مدونا ۶۳ ساله در رستوران بدون فیلتر اینستاگرام

رونمایی از چهره مدونا ۶۳ ساله در رستوران بدون فیلتر اینستاگرام

مدونا (Madonna) خواننده ۶۳ ساله، در حالی که با پسر ۲۱ ساله اش روکو ریچی، برای صرف شام بیرون می رفت، از چهره کشیده و صاف خود رونمایی کرد.

چهره مدونا اصلا شبیه ۶۳ سالگی نیست و از این سن بسیار دور به نظر می‌آید. شنبه در حالی که برای صرف شام به هریس بار در میفر لندن می رفت، چهره بسیار کشیده و صافی داشت. پس از مدت کوتاهی در نیمه‌شب، پسرش روکو ریچی، ۲۱ ساله نیز به او پیوست. در حالی که چهره مدونا جوان به نظر می رسید، دست های او کاملا طبیعی تر به چشم می‌آمد و صافی چهره او را تحمل نمی کرد.

چهره اصلی مدونا

این خواننده معروف که حالا در ششمین دهه زندگی خود است در حین گردش لباس‌هایی شیک به تن داشت. تاپ مشکی و شلوارکی هماهنگ پوشیده بود و کمرش با کمربند قرمز بسته شده بود. مدونا با یک کت مشکی بلند جلوی سرما را گرفته بود و یک جفت چکمه مشکی هم به پا کرده بود و صورتش را با یک عینک آفتابی مشکی بزرگ محافظت می کرد.

چهره اصلی مدونا

مدونا با موهای بلوند فوق‌العاده براقش آرایش ملایمی را به هم صورت بسیار صاف خود اضافه کرده بود. در همین حال، روکو که به خاطر تیپ وینتجش شناخته می‌شود، کت و شلوار خاکستری تیره با پیراهن سفید، کراوات تیره به تن داشت. پسر مدونا که از همسر سابق وی، گای ریچی است، در حالی دیده شد که به مادر مشهورش کمک میکرد.

در سال ۲۰۱۶، مدونا پس از گزارش دیلی میرور مبنی بر اینکه خواننده ۵۷ ساله در آن زمان برای از بین بردن چین و چروک و رگ های ناخوشایند از افراد حرفه ای کمک گرفته است، دستان بسیار صاف خود را به نمایش گذاشت.

چهره اصلی مدونا

این نشریه گزارش داد: «این خواننده کهنه‌کار دوره‌های مزوتراپی ۲۵۰ پوندی را پشت سر گذاشته است. این درمان روسی شامل تزریق میکرو اسیدهای آمینه، ویتامین ها و اسید هیالورونیک برای تحریک تولید کلاژن پر کننده پوست است.»

یک منبع افزود: مدونا همیشه حواسش به دستانش بوده است. او باید ۳۶ ساعت بعد از درمان دستکش بپوشد، زیرا روی دست‌هایش با حباب‌های ناخوشایند هوا پوشانده می‌شوند.

برخی از نزدیکانش جزئیاتی را در مورد فرآیند “طاقت‌فرسای” تست بازیگری فیلمش فاش کرده‌اند، زیرا جستجو برای بازیگر نقش ملکه پاپ در فیلم زندگی‌نامه‌ای او ادامه دارد.

چهره اصلی مدونا

منابع فاش کردند که تمرین ها گاهی اوقات شامل جلسات رقص ۱۱ ساعته با طراح رقص مدونا و سپس یک جلسه رقص با خواننده واقعی Material Girl باشد. در طول تماس‌های تلفنی، بازیگران زن با مدونا می‌خوانند و  امتحان می دهند. یک منبع آگاه فرآیند آن‌ها را “طاقت‌‌فرسا” نامید و گفت برخی از تست‌ها ماه‌هاست که ادامه دارند.

جهره اصلی مدونا

یک منبع به THE گفت: شما باید بتوانید همه کارها را انجام دهید. پیش نویس های فعلی فیلمنامه با بلندپروازی‌های او در سال ۱۹۹۰ به اوج می رسد، با این حال این داستان ممکن است با ادامه تحولات در طرح تغییر کند.

این فیلم به بازیگری نیاز دارد که در سکانس‌های آواز و رقص شرکت کند، و هرکسی که در نهایت نقش مورد نظر را به دست آورد، باید یک ماه آموزش دقیق را برای آماده شدن برای فیلمبرداری ببیند. مدونا به شدت درگیر فیلم زندگینامه ای خودش است او نه تنها در نویسندگی این فیلم مشارکت دارد، بلکه کارگردانی هم می کند.

بیشتر بخوانید:

نتیجه تست آنتی‌بادی کرونا در مدونا، خواننده سرشناس آمریکایی، مثبت شد

سلبریتی های هالیوودی که در آمریکا زندگی نمی کنند

دیجیاتو
بدون نظر

ورود