معشوقه ژیمناست ولادیمیر پوتین و فرزندانش کجا هستند؟

معشوقه ژیمناست ولادیمیر پوتین و فرزندانش کجا هستند؟

معشوقه ژیمناستیک کار پوتین که برنده طلای المپیک است به همراه چهار فرزند خردسال شان در بحبوحه جنگ روسیه و اوکراین در یک کلبه خصوصی در سوئیس پنهان شده است. آلینا کاباوا (Alina Kabaeva) 38 ساله، که زمانی “انعطاف پذیرترین زن روسیه” نامیده می شد، ظاهراً دارای ۴ فرزند از رهبر ۶۹ ساله روسیه است.

معشوقه پوتین

گمان می رود پوتین دارای دو پسر و دو دختر دوقلوی هفت ساله از این معشوقه ورزشکار است. بچه ها هم ظاهراً همه پاسپورت سوئیسی دارند. یک منبع آگاه اعلام کرده است در حالی که پوتین حمله خود را به اوکراین انجام می دهد، به شهروندان بی گناه حمله می کند و باعث ایجاد بحران پناهجویان می شود، خانواده او در یک کلبه بسیار خصوصی و بسیار امن در جایی در سوئیس کاملا محافظت شده زندگی می کنند.

معشوقه ولادیمیر پوتین کجاست؟

این در حالی است که جنگ روسیه با اوکراین وارد دهمین روز شده است. گفته می شود که تاکنون به دلیل تهاجم پوتین به اوکراین، هزاران نفر کشته و بیش از یک میلیون نفر به عنوان پناهنده مجبور به فرار شده اند. الکسی ناوالنی ۴۴ساله، منتقد سرسخت پوتین، مدعی شد که ولادیمیر پوتین – که او را ثروتمندترین مرد جهان می نامد – از یک “صندوق” برای تامین هزینه های زنان دیگر و خانواده اش استفاده میکند.

معشوقه پوتین

طبق سوابق مالیاتی فاش شده، آلینا کاباوا معشوقه ورزشکار و دارنده مدال های جهانی ولادیمیر پوتین، اکنون بیش از ۷.۵ میلیون پوند در سال به عنوان رئیس یک غول رسانه ای طرفدار کرملین درآمد دارد. کاباوا یک بار تقریباً برهنه مدل عکاسی ماکسیم (Maxim) شد و یک عکاس او را بسیار جذاب توصیف کرد.  در طی این مدت گزارش های زیادی از حلقه ازدواج او منتشر شده است، اما هیچ سابقه رسمی از ازدواج او وجود ندارد.

معشوقه پوتین

گزارش شده است که او ناوگانی از لیموزین های مایباخ (Maybach) در اختیار دارد و توسط یک جوخه مسلسل برای حفظ امنیت محاصره شده است. کاباوا با ۲ مدال المپیک، ۱۴ مدال قهرمانی جهان و ۲۵ مدال قهرمانی اروپا یکی از پرافتخارترین ژیمناستیک‌های تاریخ ژیمناستیک ریتمیک است.

معشوقه پوتین

بسیاری از روس ها او را دلیل شکست ازدواج پوتین با لیودمیلا ۶۲ ساله، بانوی اول سابق و مادر دو دختر اول او می دانستند. دیکتاتور بلاروس، الکساندر لوکاشنکو گفته بود که تصمیم طلاق پوتین به این دلیل است که کاباوا رئیس جمهور را تحت فشار قرار داده است.

معشوقه پوتین

زمانی که او به عنوان واجد شرایط ترین زن روسیه شناخته می شد، به نقل از رسانه ها تنها خواستگار دیگری که کاباوا با او مرتبط بود، یک پلیس متاهل گرجستانی بود. این رابطه در سال ۲۰۰۵ در بحبوحه شکایات مربوط به نفوذ روزنامه ها به زندگی این زن ورزشکار از بین رفت.

بیشتر بخوانید:

اولین خبر از معشوقه ولادیمیر پوتین پس از نزدیک به سه سال بی خبری مطلق

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ناصر اسفند ۱۸, ۱۴۰۰

    توله های این گرگ را باید کشت و گرنه دوباره برای جهان در آینده خطرآفرینی خواهد شد