توضیحات جدید مهدی هاشمی درباره ویدئوی جنجالی اش + ویدئو

توضیحات جدید مهدی هاشمی درباره ویدئوی جنجالی اش + ویدئو

مهدی هاشمی ، بازیگر سرشناس توضیحاتی درباره ی ویدئوی جنجالی اخیر خود که به نظر می رسید واکنشی به جنگ اوکراین باشد، ارائه کرده است.

هاشمی در ویدئوی جدیدی اعلام کرده ویدئوی قبلی اش مربوط به یک نمایش بوده و صرفاً جنبه ی تبلیغاتی داشته است.

او پیش تر ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که برخی آن را اعتراض به حمله روسیه به اوکراین تلقی کردند. این ویدئو خبرساز شد و واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

یک روز پیش از آن هم حمید فرخ نژاد با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود اعلام کرده بود در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین تندیسی که در سال ۸۴ از جشنواره بین المللی فیلم مسکو برای نقش آفرینی اش در فیلم «طبل بزرگ زیر پای چپ» دریافت کرده بود را بازمی گرداند.

از زمان آغاز جنگ روسیه و اوکراین بسیاری از هنرمندان ایرانی با انتشار پست هایی در اینستاگرام اعتراض و انزجار خود را نسبت به این اتفاق ابراز کرده اند.

بیوگرافی مهدی هاشمی

اعتراض مهدی هاشمی به جنگ اوکراین

مهدی هاشمی متولد سال ۱۳۲۵ در شهر لنگرود در استان گیلان و فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. برادر او ناصر هاشمی، همسر سابق سیما تیرانداز است و او نیز در عرصه ی بازیگری فعالیت دارد.

مهدی هاشمی فعالیت بازیگری خود را از سال ۴۸ در تئاتر آغاز کرد.

در سال ۵۸ با فیلم سینمایی «زنده باد…» به کارگردانی خسرو سینایی وارد سینما شد.

نخستین بازی تلویزیونی اش را در سال ۶۰ با سریال «سلطان و شبان» ساخته ی داریوش فرهنگ تجربه کرد و با این سریال به شهرت رسید.

در سال ۶۹ با بازی در فیلم «دو فیلم با یک بلیت» موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فجر سال ۶۹ شد.

هاشمی پس از چند سال کم‌ کاری و دوری از تلویزیون و سینما با مجموعه‌ های تلویزیونی «هزاران چشم» و «روزگار قریب» به کارگردانی کیانوش عیاری بازگشت موفقیت‌ آمیزی به تلویزیون داشت و پس از آن با نقش آفرینی در فیلم‌ های متعدد سینمایی، توانایی‌ اش را دوباره به اثبات رساند.

او در سال ۸۹ برای دومین بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول از جشنواره فیلم فجر برای نقش آفرینی اش در فیلم‌ های «آلزایمر» و «آقا یوسف» گردید.

هاشمی طی سال های فعالیت خود در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است.

مهدی هاشمی همسر سابق گلاب آدینه (متولد سال ۱۳۳۲) دیگر بازیگر سرشناس است. حاصل این ازدواج دختری به نام نورا است. نورا هاشمی (متولد سال ۱۳۶۲) نیز در عرصه ی بازیگری فعالیت دارد. او همسر سابق سیاوش اسعدی (متولد سال ۱۳۵۷)، کارگردان سینما است و آن ها پسری به نام اوستا دارند.

در سال ۹۸ مهنوش صادقی (متولد سال ۱۳۵۱)، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون از ازدواج خود با مهدی هاشمی خبر داد که این ادعا توسط هاشمی تأیید شد.

اعتراض مهدی هاشمی به جنگ اوکراین
مهدی هاشمی و برادرش ناصر هاشمی
اعتراض مهدی هاشمی به جنگ اوکراین
مهدی هاشمی در کنار همسر سابقش گلاب آدینه، دخترش نورا هاشمی و همسر سابق او سیاوش اسعدی
اعتراض مهدی هاشمی به جنگ اوکراین
مهدی هاشمی در کنار همسرش مهنوش صادقی

دیجیاتو
۷ نظر

ورود

 • مارکوپولو اسفند ۱۷, ۱۴۰۰

  یعنی سلبریتی جماعت راست مگین؟ویزاش مال کدوم کشوره؟اگراین حرفهارونزنه ممکنه گرین کارتش یاویزای ایشون تمدید نشه؟

 • مارکوپولو اسفند ۱۷, ۱۴۰۰

  پول جشنواره روسی رومیخوره،یه لیوان ودکاهم روش بعدمیادو بطری خالی که دیگه چیزی توش نیست برای تظاهر،پرت میکنه

 • Bashir Taqavi اسفند ۱۷, ۱۴۰۰

  مرد گنده خجالت نمیکشه 😐

 • تف به کمونیست اسفند ۱۷, ۱۴۰۰

  گور پدر پوتین

 • حامد اسفند ۱۷, ۱۴۰۰

  در حد خودش حرفش رو زده بنده خدا کار جالبی بود

 • A.m اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

  فکر کنم به این حرکتش گیر دادن مجبور شده تکذیب کنه چون کاملا مشخصه در واکنش به تجاوز روسیه بوده.
  در هر حال دمش گرم

 • طوبی اسفند ۲۴, ۱۴۰۰

  مسخره بود؛”همه جای دنیااین کارو میکنن”، این هنرپیشه ها به شعور آدم توهین میکنن،نمیتونی توجیه کنی بیجا میکنی شیشه خالی رو که تاتهش رو خوردید میشکنی،بااین حرکتای جلف ذات خودتونو نشون میدید.