جنیفر لوپز راز درخشندگی و جوانی پوستش را فاش کرد + ویدیو

جنیفر لوپز راز درخشندگی و جوانی پوستش را فاش کرد + ویدیو

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) خواننده و بازیگر سرشناس امریکایی به تازگی ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت که در آن با ظاهری بدون آرایش راز روتین مراقب از پوست خود را فاش می‌کند.

جنیفر لوپز که بیشتر به خاطر ظاهر پر زرق و برقی که از خود بر فرش قرمز جوایز و شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد شهرت دارد، این بار ویدیویی بدون آرایش از خود منتشر کرده که در آن نشان می‌دهد خستگی ناشی از فیلمبرداری فیلم جدیدش رنگ و روی جذاب همیشگی‌ را از او گرفته است.

جنیفر لوپز از راز درخشندگی پوستش پرده برداشت

جی لو در این ویدیو اعتراف می‌کند که فیلمبرداری شبانه فیلم آینده‌اش با عنوان مادر (The Mother) باعث شده کمی احساس خستگی و فرسودگی کند که در چهره‌اش نمایان است. او برای مبارزه با اثرات فیزیکی برنامه فیلمبرداری آخر شب، پوستش را به سرم ۷۹ دلاری درخشان‌کننده جی لو (JLO Glow Serum) آغشته می‌کند. لوپز این محصول را جادویی و یار وفادار قدیمی‌اش توصیف کرده و می‌گوید این سرم به او کمک کرده که پس از فیلمبرداری‌های طولانی شبانه، دوباره احساس شگفت‌انگیزی داشته باشد.

جنیفر لوپز از راز درخشندگی پوستش پرده برداشت

جنیفر لوپز از راز درخشندگی پوستش پرده برداشت

این بازیگر ۵۲ ساله این ویدیو را در حمام محل اقامت خود در اسپانیا که محل فیلمبرداری فیلم مادر است ضبط کرده و به هوادارانش به شوخی می‌گوید به خاطر برنامه فشرده فیلمبرداری اخیرش شبیه مشت‌خورده‌هاست. او گفت وقتی در فیلم اکشن بازی می‌کنید، فشار زیادی به بدن‌تان وارد می‌شود. و توضیح داد که هر روز صبح بعد از بیدار شدن سرم درخشان‌کننده جی لو را استفاده می‌کند تا پوستش دوباره جوان شود.

جنیفر لوپز از راز درخشندگی پوستش پرده برداشت

طبق اطلاعات وب‌سایت JLo Beauty این سرم چندکاره باعث سفت‌شدن پوست، آبرسانی در تمام طول روز و درخشش فوری آن می‌شود. جی لو در ویدیویش می‌گوید شاید بعضی این کار را تبلیغ بدانند، اما او سعی ندارد چیزی را به طرفدارانش بفروشد و فقط می‌خواهد راز زیبایی‌اش را که مدام از او درباره‌اش می‌پرسند، با فالوورهایش در میان بگذارد.

جنیفر گفت این محصول را علاوه بر صورت، به گردن و حتی گوش‌هایش می‌مالد تا حتی این اعضای بدنش هم خسته به نظر نرسند. او همچنین گفت شب‌ها برای پاک کردن گریم از صورتش از ژل پاک‌کننده ۳۸ دلاری جی لو (JLo Beauty That Hit Single Gel-Cream Cleanser) استفاده می‌کند.

جنیفر لوپز از راز درخشندگی پوستش پرده برداشت

این خواننده که اصرار دارد هرگز از بوتاکس استفاده نکرده مدت‌هاست از فواید روغن زیتون به عنوان ماده‌ای فوق‌العاده برای مراقبت از پوست می‌گوید و پیش از این فاش کرده بود که راز زیبایی‌اش به علاقه خانوادگی‌شان به استفاده از مواد داخل کابینت آشپزخانه برای مراقبت‌های پوستی برمی‌گردد.

۲ نظر

ورود

  • سبحان اسفند ۲۷, ۱۴۰۰

    وای بدون آرایش چرا یکی دیگس?

  • HH اسفند ۲۸, ۱۴۰۰

    خسته نشدید اینقدر مطلب چرت گذاشتید توی سایتتون ? برای شعور مخاطبتون ارزش قائل هستید یا مسخرش کردید ؟