رژیم غذایی رابرت پتینسون برای خوش اندام شدن در فیلم بتمن چه بود؟

رژیم غذایی رابرت پتینسون برای خوش اندام شدن در فیلم بتمن چه بود؟

رژیم غذایی که به رابرت پتینسون کمک کرد تا برای نقش آفرینی در فیلم بتمن (The Batman) خوش اندام شود. آماده شدن برای یک فیلم بزرگ می تواند برای برخی از بازیگران سخت باشد، رابرت پتینسون، ستاره بتمن، هم از این قاعده مستثنی نیست.

این مرد ۳۵ ساله اکنون فاش کرده است که “رژیم جرعه جرعه” را امتحان کرده تا به او کمک کند برای سکانس‌های خود آماده شود. رابرت پتینسون، ستاره سریال گرگ و میش، آخرین بازیگری است که نقش آفرینی شخصیت بتمن را بر عهده گرفته است.

یک متخصص هشدار داده است که این رژیم می تواند منجر به تغییرات تهدید کننده زندگی  و ریتم  ضربان قلب  شود که به دلیل کم آبی بدن ایجاد می شود. پتینسون، بازیگر متولد لندن، اکنون می‌گوید که ماه‌ها طول کشید تا بدنش را برای این نقش آماده کند.

پتینسون به خاطر بازی در سریال گرگ و میش معروف است، جایی که او نقش یک خون آشام رنگ پریده، ادوارد کالن را بازی می‌کرد – که از ایفای نقش یکی از بدنام‌ترین ابرقهرمان‌ها خیلی فاصله داشت. در حالی که قرار است بتمن روز یک مرد معمولی و شب ها یک ابرقهرمان باشد، بازیگرانی که نقش او را بازی کرده اند همیشه فیزیک بدنی خوب و منعطفی از خود نشان داده اند.

به همین دلیل است که پتینسون به اصطلاح «رژیم غذایی جرعه جرعه» را انتخاب کرد تا به او کمک کند تا برای فیلم خوش فرم شود.پتینسون گفت که با نزدیک‌تر شدن روزهای فیلم‌برداری، به‌ویژه روزهایی که باید در صحنه ها برهنه حاضر می شد، حواسش بیشتر  به رعایت رژیم بود.

رابرت پتینسون در بتمناما کارشناسان هشدار داده اند که محدود کردن مصرف آب بهترین راه برای کاهش وزن نیست.دکتر Nadja Auerbach، پزشک و کارشناس گفت: «محدود کردن مصرف آب یک راه حل ایمن و پایدار برای کاهش وزن نیست.این روشی است که می تواند منجر به تغییرات شدید و کوتاه مدت وزن شود، ولی به دلیل از دست دادن آب به جای کاهش چربی، می تواند بسیار خطرناک باشد.»

دکتر اورباخ توضیح داد که «رژیم غذایی جرعه جرعه» گاهی اوقات توسط ورزشکارانی که در رشته های وزنی مانند وزنه برداری یا بوکس رقابت می کنند، یا توسط بدنسازان قبل از مسابقات برای افزایش تعریف عضلانی استفاده می شود.با کاهش مقدار مایع زیر پوستی (مایع ذخیره شده در زیر پوست)، ماهیچه هابهتر به نظر می رسند.

رابرت پتینسون در بتمندکتر اورباخ افزود: «آنها سپس به طور ناگهانی و شدید این مصرف آب را کاهش می‌دهند، اما از آنجایی که بدن نمی‌تواند با آن سازگار شود، به دفع آب با سرعت تند ادامه می‌دهد».

وی توضیح داد که گاهی اوقات یک روش مشابه با سدیم انجام می شود – اما هر دو منجر به کم آبی بدن می شود. شایان ذکر است که این روش همیشه برای همه کار نمی کند، زیرا بدن همه و نحوه واکنش آنها به مقادیر آب/سدیم مصرفی کاملاً فردی است. هم خوردن بیش از حد آب و هم قطع ناگهانی مصرف آب می تواند بسیار خطرناک باشد.

این پزشک متخصص گفت: هیدراتاسیون بیش از حد می تواند منجر به اختلال در عملکرد مغز و تشنج شود. وی اضافه کرد که کم آبی می تواند باعث آسیب کلیوی قابل توجه و همچنین عدم تعادل در الکترولیت های حیاتی شود که می تواند منجر به تغییرات تهدید کننده زندگی در ضربان قلب شما شود. من قویاً توصیه می‌کنم از این روش به عنوان یک راه حل کوتاه مدت استفاده نکنید.

بیشتر بخوانید:

۱۳ واقعیت باورنکردنی در مورد رابرت پتینسون که بدون شک نمی دانستید

دیجیاتو
بدون نظر

ورود