فروشگاه لباس کریستیانو رونالدو در زادگاهش پس از ۱۵ سال تعطیل شد

فروشگاه لباس کریستیانو رونالدو در زادگاهش پس از ۱۵ سال تعطیل شد

خواهر کریستیانو رونالدو، ستاره منچستریونایتد، مجبور شد مغازه لباس CR7 را در مادیرا تعطیل کند. الما آویرو خواهر کریستیانو رونالدو اعلام کرد که فروشگاه لباس CR7 در زادگاه این ستاره فوتبال پس از ۱۵ سال تعطیل خواهد شد.

الما، یکی از سه خواهر و برادر کریستیانو، اشاره کرد که این تصمیم به مشغله کاری او مرتبط است.اما این اولین فروشگاهی نیست که رونالدو و خانواده‌اش در سال‌های اخیر تعطیل کرده‌اند. سال گذشته نیز خانواده رونالدو یکی از رستوران هایشان در شهر مادیرا را تعطیل کرده بودند. در سال ۲۰۲۰ نیز فروشگاه لباس برند CR7 در منطقه ویلامورا در آلگاروه تعطیل شده بود.

رونالدو ۳۶ ساله فروشگاه دیگری در محله پارک ملل لیسبون داشت که چندین سال پیش بسته شد.گزارش‌ها در آن زمان در پرتغال نشان میداد انبوهی از طرفداران به این فروشگاه مراجعه می کردند اما بسیاری از آنها پس از تماشا و بدون خرید، آنجا را ترک کردند.

الما خواهر رونالدو در این باره در پستی در اینستاگرامش نوشت: «پروژه های بزرگ تری در راه است، انرژی بیشتری صرف شده و زمان، محبت و عشق خانواده من را همراهی می کند. با توجه به این که زمان برای همه کارها وجود ندارد و با توجه به این که زندگی را دوره های مختلف تشکیل می دهند، پس از پانزده سال تصمیم گرفتم که به این بخش از زندگی ام پایان ببخشم. تصمیم آسانی نبود چرا که رویایم در همین جا آغاز شد. لحظات، خاطرات و اتفاق های مهمی در این برهه رخ دادند که همیشه در قلب من می مانند. با تمام توانم از شما تشکر فراوان می کنم.»

فروشگاه لباس رونالدو

فروشگاه در دسامبر ۲۰۱۸ از آدرس قبلی به مرکز خریدی به نام مارینا، نزدیک‌تر به موزه CR7 – که توسط برادر بزرگ کریستیانو، هوگو، در کنار هتل چهار ستاره Pestana CR7 Funchal اداره می‌شد، نقل مکان کرد.

کریستیانو علاوه بر افتتاح هتل‌ها با گروه Pestana و گسترش امپراتوری املاک خود با خرید در اسپانیا و پرتغال در سال‌های اخیر، به کسب‌وکار دیگری مثل  باشگاه‌های بدنسازی و کاشت مو نیز روی آورده است.این بدان معناست که مجموع دارایی خالص او در حدود ۳۷۳ میلیون پوند تخمین زده می‌شود و اگرچه فروشگاه مادیرا در حال بسته شدن است، انتظار می‌رود فروش آنلاین لباس‌ها و لوازم جانبی با برند CR7 به روال عادی خود به صورت آنلاین ادامه یابد.

بیشتر بخوانید:

نمایش گاراژ ۱۸ میلیون پوندی کریستیانو رونالدو در مستند زندگی جورجینا رودریگز

کریستیانو جونیور، پسر ۱۱ ساله رونالدو با منچستر یونایتد قرارداد بست

دیجیاتو
بدون نظر

ورود