بندیکت کامبربچ خانه اش را به روی پناهندگان اوکراینی باز کرد

بندیکت کامبربچ خانه اش را به روی پناهندگان اوکراینی باز کرد

در حالی که دولت انگلستان در مورد طرح هایی برای کمک به اوکراینی هایی که از کشور جنگ زده فرار می کنند بحث می کند، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch ) اعلام کرد که خانه خود را به روی افراد نیازمند باز کند. این بازیگر در آستانه مراسم بفتای ۲۰۲۲، جایی که تعدادی از افراد مشهور در طول شب با  مردم اوکراین ابراز همبستگی کردند، در این باره صحبت کرد. بندیکت کامبربچ متعهد شده است که تمام تلاش خود را (از جمله باز کردن در خانه اش به روی آن‌ها!) برای کمک به پناهندگان اوکراینی انجام دهد.

پناهندگان اوکراینی

تخمین زده می شود که از زمانی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ماه گذشته به نیروهای روسیه دستور حمله به کشور همسایه آنها را داد، ۲.۵ میلیون نفر از کشور فرار کرده اند. به دنبال درخواست کمک خانواده‌ها برای فرار از خانه‌های خود در کیف و سایر شهرهای بزرگ، حجم گسترده‌ای از مردم و چهره های معروف در جهان تصمیم گرفتند به هم نوعان خود کمک کنند. بندیکت، بازیگر ۴۵ ساله، یکشنبه شب قبل از مراسم بفتای ۲۰۲۲، گفت که در کنار کسانی که این حملات هولناک را از سر میگذرانند، ایستاده است.

بازیگر «بازی تقلید» گفت: واقعاً تکان‌دهنده است که یک اروپایی  که دو ساعت و نیم با اوکراین فاصله دارد، و چنین وضعیتی را ببیند. این کاری است که من انجام  میدهم تا نشان دهم که در کنار برادران و خواهرانم که در حال گذراندن این شرایط هستند ایستاده ام. همه ما نیاز داریم، کاری بیش از حمایت انجام دهیم. ما باید کمک مالی کنیم، باید سیاستمداران خود را تحت فشار قرار دهیم تا برای پناهندگان و  برای  افرادی که در رنج هستند، امنیت ایجاد کنند.

پناهندگان اوکراینی

وی افزود: همه باید تا آنجا که می توانند کاری انجام دهند. تعداد قابل توجهی از افراد داوطلب شدند تا مردم را به خانه هایشان ببرند، خودم نیز بخشی از آن ها هستم. بندیکت – که به همراه همسرش سوفی هانتر روی فرش قرمز رفت، یک سنجاق کوچک به رنگ پرچم اوکراین به کت ش منصل کرده بود، او با انتخاب لباس خود به مردم اوکراین ادای احترام کرد.

بیشتر بخوانید:

واکنش بندیکت کامبربچ به انتقادات سم الیوت از فیلم «قدرت سگ»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود