بغض پدر مهدی طارمی در برنامه زنده؛ «شرمنده مهدی هستم!» + ویدیو

بغض پدر مهدی طارمی در برنامه زنده؛ «شرمنده مهدی هستم!» + ویدیو

پدر مهدی طارمی که به دعوت شبکه سه سیما، به استودیوی برنامه «سلام صبح بخیر» رفته بود با دیدن عکس پسرش در حالی که دست وی را می بوسید، چند لحظه بغض کرد؛ بُغضی که شاید به نظر بعضی ها عجیب می آمد.

هنگامی که سعید اکبری، مجری این برنامه از علیرضا طارمی، پدر این فوتبالیست ارزشمند کشور خواست تا احساسش را درباره این عکس بیان کند، وی گفت: «دقیق به خاطر ندارم. به نظرم زمانی بود که مهدی طارمی از مسابقات جام جهانی بر می گشت. مردم زیادی به استقبال مهدی آمدند و او را تا میدان رییسعلی دلواری مشایعت و از مهدی تقدیر کردند.»

علیرضا طارمی و مهدی طارمی

در این لحظه پدر مهدی طارمی سرش را پایین انداخت. به نظر می رسید به خاطر بغضی در گلو، توان از سر گرفتن کلامش را ندارد. مجری که سعی در تلطیف فضا داشت، نگذاشت که سکوت، بیش از حد طولانی شود و خطاب به پدر مهدی طارمی گفت: «نیاز به گفتن من نیست. شما خیلی برای مهدی طارمی زحمت کشیدید. او هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی بهترین است. بچه مودبی است. در بالاترین سطح بازی می کند و با درخشش خود دل مردم را شاد می کند.»

مهدی طارمی

و بعد از حاضران در استودیو خواست تا به پاس تلاش های پدر طارمی برای تربیت چنین فرزندی برایش دست بزنند. وقتی صدای تشویق حضار افتاد، پدر مهدی طارمی گفت: «من خیلی شرمنده مهدی هستم. نمی خواستم اینجا زیاد صحبت کنم. خیلی افسوس و حسرت می خورم که این بچه را زودتر راهی اروپا نکردم.»

پدر مهدی طارمی

لازم به ذکر است خود علیرضا طارمی از فوتبالیست های قدیمی بوشهر به حساب می آید و هم‌ اکنون به عنوان مربی تیم فوتبال ۷ نفره معلولان کشور مشغول به فعالیت است.

بیوگرافی مهدی طارمی

طارمی متولد ۲۷ تیر ماه ۱۳۷۱ و مهاجم تیم پورتو و تیم ملی ایران است. او در فصل های ۹۵-۹۴ و ۹۶-۹۵ در باشگاه پرسپولیس آقای گل لیگ برتر شد. او سپس در هر کدام از تیم های الغرافه قطر و ریو آوه پرتغال یک فصل بازی کرد و سپس به باشگاه پورتو منتقل شد. مهدی در تیم پورتو در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ آقای گل لیگ پرتغال شد و هم اکنون هم در همین تیم مشغول توپ زدن است.

مهدی طارمی

طارمی از سال ۱۳۹۴ در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشته و تا به حال در ۵۷ بازی ملی که در ترکیب تیم حضور داشته، موفق به ثبت ۲۸ گل ملی شده است.

بیشتر بخوانید:

داستان دراماتیک طارمی و رونالدو در لیگ قهرمانان و بازتاب گسترده خبری از حذف یوونتوس

ستاره ها پشت رل: طارمی اهل تجملات نیست؛ آقای گل ۳۰ میلیونی!

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود