دو تن از بازیگران محبوب سریال «ما همه مرده ایم» هم دانشگاهی شدند

دو تن از بازیگران محبوب سریال «ما همه مرده ایم» هم دانشگاهی شدند

پارک جی هو (Park Ji Hu) بازیگر سریال پرمخاطب ما همه مرده ایم  (We All Are Dead) فاش کرد که دانشگاهش را به خاطر همبازی‌اش یون چان یانگ انتخاب کرده است. اگر یون چان یانگ، همبازی او در ما همه مرده ایم نبود، پارک جی هو ممکن بود به کالج فعلی‌اش نرود!

در آخرین اپیزود از JTBC “Knowing Bros” (که با نام “Ask Us Anything” هم شناخته می‌شود)، پارک جی هو در کنار چندین بازیگر دیگر از مجموعه زامبی های موفق “All of Us Are Dead” مهمان این برنامه شد.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در ماه گذشته، پارک جی هو اخیراً به عنوان دانشجوی سال اول در دانشگاه هانیانگ به یون چان یانگ پیوست؛ و درست مانند همبازی بزرگترش دانشجوی رشته فیلم و تئاتر شد. در طول برنامه، بازیگران این واقعیت را مطرح کردند که پارک جی هو و یون چان یانگ اکنون در یک کالج درس می‌خواندند، و یون چان یانگ توضیح داد که در حالی که در سال ۲۰۲۰ ثبت‌نام کرده است، در حال حاضر دانشجوی سال دوم است زیرا با یک سال مرخصی از مدرسه، در کالج شرکت کرده است.

همه ما مرده ایم

پارک جی هو سپس به افشا کرد که او واقعاً به خاطر یون چان یانگ تصمیم گرفته است برای دانشگاه هانیانگ درخواست دهد. این بازیگر یادآور شد: «چان یانگ همیشه ژاکت بخش تئاتر و فیلم هانیانگ خود را که عبارت «تئاتر و فیلم هانیانگ» روی آن حک شده بود، در صحنه فیلمبرداری می پوشید. در ابتدا تعجب کردم، چرا او همیشه این ژاکت را می پوشد؟ آیا واقعاً گرم است، یا می‌خواهد خودنمایی کند؟ اما هر چه بیشتر گذشت، ژاکتش بیشتر به چشمم آمد و از آنجایی که چان یانگ مدام در مورد دانشگاه هانیانگ صحبت می‌کرد و به من فخر می‌فروخت که چقدر عالی است، من به آن علاقه مند شدم.»

او ادامه داد: «بنابراین زمانی که برای کالج درخواست می‌دادم، دانشگاه هانیانگ را انتخاب کردم، و [چان یانگ] واقعاً خوشحال بود.» در بخش دیگری از برنامه، یون چان یانگ بازیگران  را غافلگیر کرد و فاش کرد که بوسه  او و پارک جی هو در «همه ما مرده‌ایم»  اولین بوسه او در زندگی اش واقعی بوده است.

بیشتر بخوانید:

۸ نوآوری جذاب و متفاوت سریال کره ای «ما همه مرده ایم» در ژانر سریال های زامبی محور

۲ نظر

ورود

 • محمد صادق منافی‌ فروردین ۳, ۱۴۰۱

  متاسفم برای این سطح از دغدغه برخی افراد

  • SR فروردین ۳, ۱۴۰۱

   خب پس شما اینجا چه کاری می‌کنین؟
   اومدین مقاله رو بخونین دیگع! :/