ثروت بازیگران اصلی سریال کره ای «ما همه مرده ایم» + دستمزد بازیگران نقش زامبی ها

ثروت بازیگران اصلی سریال کره ای «ما همه مرده ایم» + دستمزد بازیگران نقش زامبی ها

شاید برایتان جالب باشد بدانید بازیگران سریال کره ای پربیننده ما همه مرده ایم (All of Us Are Dead) چقدر درآمد دارند. برنامه رادیویی پارک میونگ-سو به تازگی با حضور نام سنگ-وو  و کیم دن-بی ، بازیگران سریال پربیننده ما همه مرده ایم پخش شد. هر دوی این بازیگران متخصص در بازی در نقش زامبی هستند که پیش از این در فیلم‌ها و سریال های زامبی مختلف نظیر قطار بوسان (Train to Busan) و پادشاهی (Kingdom) نیز نقش آفرینی کرده‌اند.

نام سنگ-وو در این برنامه گفت: «پیش از آنکه برای اولین بار در قطار بوسان به عنوان زامبی بازی کنم، نقش‌های معمولی را بازی می‌کردم. اما بعد از آن مدام برای بازی در نقش زامبی در فیلم‌های مختلف دعوت شدم. بازیگران فیلم‌های زامبی اغلب با یکدیگر در تماس هستند و می‌توان گفت مثل یک خانواده‌اند.»

ثروت بازیگران ما همه مرده ایم و دستمزد بازیگران زامبی

او اعتراف کرد که از بازی در نقش زامبی ناراضی است و گفت: «گریم نقش‌های معمولی نیم تا یک ساعت طول می‌کشد، اما برای بازی در یک نقش تک-شات بزرگ، پروسه گریم ممکن است تا سه ساعت هم طول بکشد که کار آسانی نیست.» این دو بازیگر همچنین به این موضوع اشاره کردند که بازی در نقش زامبی با خطر مصدومیت بالایی همراه است.

دی جی پارک میونگ-سو از آنها پرسید: «شنیدم برای بازی در سریال پادشاهی دستمزد بالایی دریافت کردید.» کیم دن-بی پاسخ داد: «برای این فیلم دستمزد یکسانی دریافت کردم. اما اپیزودهایش زیاد بود.» نام سانگ-وو هم گفت: «از آنجایی که سریال قسمت‌های زیادی دارد، حقوقم مثل حقوق کارمندها ماهانه به حسابم واریز می‌شود.»

ثروت بازیگران ما همه مرده ایم و دستمزد بازیگران زامبی

اما ارزش دارایی ها و دستمزد بازیگران اصلی سریال پرطرفدار All of Us Are Dead چقدر است؟

یون چان یونگ: این بازیگر ۲۰ ساله کره ای که نقش اصلی سریال یعنی چئونگ سان را بازی می‌‌کند دارایی خالصی بین ۵۰ تا ۹۰ هزار دلار دارد. او پیش از آنکه با بازی در ما همه مرده ایم معروف شود، در سریال همچنان ۱۷ ساله بازی کرد.

چو یی هیون: چو یی هیون به قدری نقش نام-را را باورپذیر بازی کرد که دل بینندگان را به دست آورد و رابطه عاشقانه‌اش با پارک سولومون بر سر زبان‌ها افتاد. او نقش‌های مختلفی را بازی کرده و ارزش خالص دارایی اش حدود ۳۵۰ هزار دلار است.

پارک جی هون: مثل سایر بازیگران او هم تازه‌وارد نیست و پیش از این با فیلم خانه مرغ مگس‌خوار که سال ۲۰۱۸ منتشر شد طعم شهرت را چشید. میزان دارایی خالص او ۳ تا ۴ میلیون دلار است.

پارک سولومون: بازیگر کره ای-ازبک معروف به لیمون که در این سریال در نقش لی سو هیوک بازی می‌کند اولین بار در سال ۲۰۱۴ در فیلم انتقام شیرین نقش آفرینی کرد. ارزش دارایی خالص این بازیگر ۲۲ ساله تقریبا ۱۰ میلیون دلار است.

یو این سو: یو این سو نقش شخصیت منفور یون گویی نام را در سریال ما همه مرده ایم بازی می‌کند. این بازیگر ۲۴ ساله در چندین سریال درام بازی کرده اما پس از بازی در این سریال شاهد افزایش چشمگیر فالوورهایش در اینستاگرام بود. ارزش تقریبی دارایی‌های او در حال حاضر ۱۵۰ هزار دلار است.

بیشتر بخوانید:

۶ معضل اجتماعیِ کره جنوبی که در سریال «ما همه مرده ایم» به آن ها پرداخته شده است

آیا شخصیت کلیدی سریال «ما همه مرده ایم» هنوز زنده است؟ [اسپویل]

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۱ نظر

ورود

 • نگم بهتره? اسفند ۶, ۱۴۰۰

  خب حالا چند میگیرن؟

 • سولومون اسفند ۹, ۱۴۰۰

  فققققط سولومون???

 • ?파르미다? اسفند ۹, ۱۴۰۰

  واقعا فیلمش قشنگ بود?

 • Ashkan اسفند ۹, ۱۴۰۰

  فصل ۲ کی میاد؟

  • سولومون اسفند ۱۰, ۱۴۰۰

   ما هم مثل تو نمیدونیم?
   ولی گفته میسازیمش?

 • Erfan اسفند ۱۸, ۱۴۰۰

  من فیلم زامبی محور زیاد دیدم… ولی فیلمای کره ای ی چیز دیگست… از قطار بوسان تا همه ما مرده ایم واقعا زیبا و با برنامه ساخته شدن… و اینکه این فیلم ی شخصیت قهرمانی نداشت تا همه رو نجات بده هم جالب بود