فروش بلیت بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۸ با قیمت های نجومی آغاز شد

فروش بلیت بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۸ با قیمت های نجومی آغاز شد

پس از کش و قوس های فراوان بر سر این که حضور هواداران و فوتبال دوستان در بازی استقلال و پرسپولیس ممکن است یا خیر، بالاخره تصمیم بر آن شد که با بلیت برای ۳۰ درصد از ظرفیت استادیوم آزادی فروخته شود. خرید بلیت دربی استقلال و پرسپولیس از ساعت ۲۲ شب گذشته از طریق سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال به نشانی footballetixket.ir شروع شده است که البته به گفته کاربران سامانه حتی پیش از شروع فروش بلیت هم دچار اختلال بود. شرط خرید بلیت طبق اعلام رسمی ستاد ملی کرونا و شورای تأمین استان تهران این است که خریداران حتما ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.

فروش بلیت برای ۳۰ درصد ظرفیت استادیوم آزادی یعنی این بازی با حضور ۲۰ هزار تماشاگر‌ برگزار می‌شود که سهم هر تیم به طور مساوی ۱۰ هزار هوادار خواهد بود. دربی ۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ فردا، پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰در ورزشگاه آزادی و به میزبانی پرسپولیس برگزار می‌شود و آخرین دربی قرن خواهد بود. کمترین قیمت بلیت دربی در سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال مربوط به طبقه دوم و پشت دروازه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است و قیمت بلیت جایگاه ۲۰۰ هزارتومان و روبروی جایگاه ۱۵۰ هزارتومان است.

با تصمیم اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال  قاضی نود و هشتمین شهرآورد پایتخت سیدمهدی سیدعلی است. شاگردان فرهاد مجیدی و یحیی گل‌محمدی با توجه به حساسیت‌های جدولی، در دوئلی نفسگیر در این بازی به مصاف هم خواهند رفت. قضاوت در دربی ۹۸، اولین تجربه قضاوت سیدمهدی سیدعلی در دوره های شهرآورد پایتخت خواهد بود که باید دید این داور باسابقه و ۴۳ ساله چه عملکردی در مهم‌ترین تجربه دوران داوری خود دارد.

دربی98

طبق جدول رده‌بندی تیم استقلال با ۲۲ بازی، ۱۶ برد و بدون باخت در رده اول قرار دارد و تیم پرسپولیس هم با همین تعداد بازی، ۱۴ برد و ۲ باخت در رتبه دوم جدول قرار گرفته است. نکته قابل توجه درباره دربی شماره ۹۸ تهران این است که اکنون استقلال و پرسپولیس اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی لیگ برتر محسوب می‌شوند و اگرچه حالا آبی‌ها با ۶ امتیاز نسبت به سرخ‌ها در صدر جدول هستند، اما این بازی حساسیت‌های خاص خودش را دارد.

بیشتر بخوانید:

تمام حواشی پیش از بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۷

کل کل های دربی ادامه دارد؛ افشاگری اینستاگرامی «یحیی» حذف شد

بدون نظر

ورود