می دانستید پریانکا چوپرا بارها پیشنهاد ازدواج جرارد باتلر را رد کرده بود؟

می دانستید پریانکا چوپرا بارها پیشنهاد ازدواج جرارد باتلر را رد کرده بود؟

آیا می دانستید پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) پیشنهاد ازدواج جرارد باتلر (Gerard Butler) ستاره هالیوود را رد کرده است؟ بله مطلب را درست خواندید! پریانکا چوپرا میلیون ها فالوور در سراسر جهان دارد. همبازی‌های او و دیگر بازیگران از هالیوود و بالیوود طی این سال‌ها بارها عشق و تحسین خود را نسبت به این بازیگر ابراز کرده‌اند. باتلر، این سوپراستار بریتانیایی در سال ۲۰۰۹ به هند سفر کرده بود و پریانکا جشنی به افتخار او در خانه اش در بمبئی ترتیب داده بود.

همسر پریانکا چوپرا
یک منبع آگاه در این باره گفت: «البته، مهمانی برای جرارد بود که کاملاً شیفته و مسحور پریانکا شده بود و هر نیم ساعت یک بار از او خواستگاری می کرد. این یک شوخی ساده نبود.  او هر نیم ساعت یک بار زانو میزد و میگفت: آیا با من ازدواج می کنی؟ در حالی که پریانکا از خنده منفجر می شد. او به وضوح علاقه ای به خانم باتلر شدن نداشت.»

بعداً، در سال ۲۰۱۲، جرارد در مصاحبه ای گفت: Kسال گذشته، پریانکا اینجا در ایالات متحده بود و من برای عروسی به خارج از شهر می رفتم. در حالی که من در مالیبو مانده بودم و او برای مهمانی در مالیبو می آمد، نتوانستم ملاقاتش کنم. حتی به این فکر می‌کردم که هواپیما را از دست بدهم و او را در حد سلام کردن ملاقات کنم، چون خیلی وقت بود او را ندیده بودم، ما همیشه با هم در تماس هستیم.» این بازیگر در پایان گفت: «من هنوز مجردم زیرا منتظر پریانکا چوپرا هستم».

پریانکا اکنون با نیک جوناس، خواننده و بازیگر آمریکایی ازدواج کرده است. این زوج به تازگی اولین فرزند خود را از طریق رحم اجاره ای به دنیا آورده اند. در عرصه کاری، پریانکا در فیلم آینده فرهان اختر ( Farhan Akhtar)،  با نام «جی لو زارا» بازی می کند، جایی که او برای اولین بار با آلیا بات و کاترینا کیف در یک صحنه خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

اولین فرزند پریانکا چوپرا و نیک جوناس متولد شد

واکنش پریانکا چوپرا به شایعات در مورد طلاقش از نیک جوناس پس از تغییر نام کاربری

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سبحان اسفند ۲۵, ۱۴۰۰

    خب که چی این همه آدم از هم خواستگاری میکنن نه میشنون چرا انقدر گنده میکنید همه اتفاقات رو