جوان انگلیسی که پول می‌گیرد تا کارتون «سیمپسون ها» را تماشا کند

جوان انگلیسی که پول می‌گیرد تا کارتون «سیمپسون ها» را تماشا کند

ماه ژانویه به الکساندر تاونلی ۲۶ ساله از ناتینگهام پول داده شد تا قبل از پایان سال ۷۱۷ قسمت از کارتون سیمپسون‌ ها را ببیند. به علاوه تنقلات رایگان هم به او دادند.

همه ما وقتی مسئولیت‌های شغلی‌مان کمی سنگین می‌شود، درباره یک شغل ایده‌آل رویاپردازی می‌کنیم. این شغل رویایی برای برخی می‌تواند نقدنویسی برای یک هتل لوکس باشد و برای برخی دیگر کسی که باید طعم شکلات‌ها را هنگام تولید تست کند. مشاغل شگفت‌انگیز زیادی وجود دارد که نمی‌توانیم باور کنیم وجود داشته باشند. در این میان مردی که خود را طرفدار پروپاقرص یکی از معروف‌ترین کارتون‌های تلویزیونی می‌داند معتقد است بهترین شغل دنیا را دارد.

شغل رویایی جوان انگلیسی: خوردن دونات و تماشای سیمپسون ها

الکساندر تاونلی ۲۶ ساله سالانه ۵ هزار پوند دستمزد می‌گیرد تا تمام اپیزودهای کارتون سیمپسون‌ها را تماشا کند. او حتا برای شیرین‌تر شدن این معامله دونات رایگان هم دریافت می‌کند. او می‌گوید از زمانی که به خاطر دارد دلبسته و درگیر این سریال بوده، بنابراین وقتی برادرش آگهی شغلی مربوط به تجزیه و تحلیل اپیزودهای این سریال را به او نشان داد، سریعا از فرصت استفاده کرد. او گفت:‌ «من طرفدار سرسخت سیمپسون‌ها هستم و تماشای این کارتون در عوض دریافت پول چیزی است که همواره آرزویش را داشته‌ام.»

الکساندر در توضیح کارش می‌گوید: «از من خواسته می‌شود که هر قسمت را تجزیه و تحلیل کنم و دهانم را با دونات‌های گیاهی رایگانی که هر هفته برایم می‌فرستند پر کنم. کیست که از این کار خوشش نیاید؟»

شغل رویایی جوان انگلیسی: خوردن دونات و تماشای سیمپسون ها

او اضافه می‌کند: «The Simpsons همیشه از نظر من بسیار جذاب بودند. دلیل اینکه این سریال توانسته از آزمون گذر زمان موفق بیرون بیاید این است که بازتابی از جامعه بر اساس قالب‌های کلیشه‌ای است. مثلا یک پدر چاق امریکایی با همسر و بچه‌هایی جذاب، یک افسر پلیس با بینی خوکی و مدیر مدرسه‌ای آزاردهنده.»

اگرچه ممکن است به نظر برسد الکساندر آسان‌ترین شغل جهان را دارد، اما او می‌گوید کارش بیشتر از نشستن و تماشای تلویزیون است. او می‌گوید: «به این سادگی نیست که بنشینم، فقط چند قسمت را تماشا کنم و روی مبل استراحت کنم. باید با یک دفترچه و خودکار بنشینم و تمام جزئیات کوچک را یادداشت کنم. حتی هفته‌هایی بوده که مجبور بودم ۳۰ اپیزود را در یک روز ببینم و این از لحاظ ذهنی واقعا خسته‌کننده است.

الکساندر که حتی یک خالکوبی از سیمپسون ها روی بدنش دارد، امیدوار است که بتواند توجه مت گرونینگ (Matt Groening) را به خود جلب کرده و در برنامه مورد علاقه‌اش حضور پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

آیا کارتون سیمپسون‌ ها جنگ روسیه و اوکراین را هم پیش‌بینی کرده بود؟ + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ? فروردین ۱, ۱۴۰۱

    اینجوری که تو متن اومده یکی از سخت ترین مشاغل .