پایان کار اسطوره سنگین وزن کشتی کج جهان بعد از جراحی قلب

پایان کار اسطوره سنگین وزن کشتی کج جهان بعد از جراحی قلب

پل مایکل لوک (Paul Michael Lévesque) معروف به تریپل اچ اسطوره کشتی حرفه ای بعید است که پس از مشکلات قلبی و جراحی دوباره بتواند کشتی بگیرد. وی از آن زمان به ندرت دیده شده است.

معاون اجرایی ورلد رسلینگ اینترتیمنت ( WWE) و قهرمان ۵۲ ساله سابق جهان، سال گذشته پس از یک عارضه قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت. طبق گفته دیو ملتزر از Wrestling Observer Radio، بعید به نظر می‌رسد طرفداران WWE بتوانند بازی او را دوباره در رینگ رقابت ها ببینند.

پایان کار تریپل اچ

ملتزر هنگام صحبت در مورد بازگشت احتمالی رسلمنیا امسال در تگزاس، گفت: بازگشت تریپل اچ ایده وحشتناکی خواهد بود. وضعیت قلبی او… او نمی تواند. نمی خواهم بگویم هرگز، زیرا این ناعادلانه است. شاید او بتواند کاری انجام دهد، اما این یک ایده وحشتناک برای او خواهد بود و امسال این اتفاق نخواهد افتاد. هیچ راهی وجود ندارد.

آخرین مسابقه تلویزیونی او در WWE Super ShowDown 2019 در ورزشگاه شاه عبدالله ( King Abdullah Sports City)، جده، عربستان سعودی برگزار شد. در این بازی به مصاف دوست دیرینه رندی اورتون رفت اما مسابقه را باخت. اورتون آخرین حریف مناسب برای تریپل اچ خواهد بود تا به ۳۰ سال دوران حرفه ای خود در رینگ پایان دهد.

 

این کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی متولد ۲۷ ژوئیهٔ ۱۹۶۹ است که در کمپانی WWE کشتی می‌گیرد و قهرمان کمربند WWE سنگین‌ وزن جهان است. تریپل اچ (مخفف Hunter Hearst Helmsley، نام حلقه اصلی او) در نیوهمپشایر متولد شد. هانتر که مجذوب کشتی گیرانی بود که در تلویزیون می دید، در سن ۱۴ سالگی بدنسازی را آغاز کرد. اگرچه او در دبیرستان بسکتبال و بیسبال بازی می کرد، اما علاقه واقعی او به کشتی حرفه ای بود و توسط کشتی گیر سابق، کوالسکی به این عرصه معرفی شد.

اولین حضور او در کشتی حرفه ای در فدراسیون بین المللی کشتی که توسط خود کوالسکی اداره می شد، با نام Terra Ryzing انجام شد. پس از اینکه توسط WCW پذیرفته شد، ابتدا با نام Terra Ryzing و بعداً به عنوان Jean Paul Levesque شناخته شد.

بیشتر بخوانید:

محسن قاسمی کشتی گیر فرنگی کار سابق تیم ملی پس از دو سال زندگی در کما درگذشت

کشتی گیر بدون پای آمریکایی صاحب رکورد سریع ترین راه رفتن روی دست

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود