ملکه آرایش در تیک تاک که با تغییر چهره‌اش همه را شگفت‌زده کرده است

ملکه آرایش در تیک تاک که با تغییر چهره‌اش همه را شگفت‌زده کرده است

پاتریشیا لیختنبرگر (Patricia Lichtenberger) اهل کانزاس با انتشار ویدیوهایی از قبل و بعد از آرایش صورتش بیش از ۱۲۰ هزار دنبال‌کننده در شبکه‌ اجتماعی تیک تاک (TikTok) پیدا کرده است. او با محصولاتی نظیر کانسیلر، کرم پودر، ریمل و رژ لب چنان ظاهر خود را تغییر می‌دهد که هیچ‌کس نمی‌تواند باور کند او همان آدم قبلی است.

تغییر چهره شگفت انگیز ملکه Catfish+ویدیو

این مادر ۴۷ ساله که خود را ملکه Catfish می‌داند (Catfish به کسی گفته می‌شود که در شبکه‌های اجتماعی به مدد تغییرات ظاهری دیگران را گول می‌زند یا به خود جذب می‌کند.) پس از آنکه فاش کرد چگونه با استفاده از محصولات آرایشی ده‌ها سال خود را جوان‌تر می‌کند، کاربران تیک تاک را شگفت‌زده کرد.

تغییر چهره شگفت انگیز ملکه Catfish+ویدیو

با آنکه پاتریشیا گاهی نظرات منفی درباره تغییر چهره‌اش دریافت می‌کند، اما از اینکه می‌تواند این‌گونه ظاهرش را بهبود ببخشد به خودش افتخار می‌کند. او اخیرا در پاسخ به واکنش‌های منفی کاربران گفت: «بیایید واقع‌بین باشیم. هیچ چیز بی‌نقصی وجود ندارد. خیلی غیرواقعی است اگر فکر کنیم ما از ربات یا این چیزها ساخته شده‌ایم. این‌طور نیست. همه ما بافت پوستی مشابهی داریم. آرایش کردن کار غیرقانونی نیست. با آن زیبایی‌مان را بهبود می‌دهیم. همه ما هنرمندیم، پس چرا از این کار لذت نبریم؟»

تغییر چهره شگفت انگیز ملکه Catfish+ویدیو

پاتریشیا حساب کار بری تیک تاکش را در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی کرد و تلاش کرد جنبه بامزه‌اش را نشان دهد. او سال گذشته پس از انتشار ویدیویی از ظاهر طبیعی‌اش و پس از یک آرایش پرزرق و برق وایرال شد.

اوایل نظرات تندی از بسیاری از کاربران دریافت کرد که او را زشت می‌نامیدند و به فریبکاری متهم می‌کردند. اتفاقی که پاتریشیا را دچار افسردگی کرده بود. او اصرار داشت که قصد فریبکاری ندارد، اما بالاخره تصمیم گرفت لقب catfish را بپذیرد.

تغییر چهره شگفت انگیز ملکه Catfish+ویدیو

در حال حاضر او از کسانی که کلمات بدی نثارش می‌کنند ناراحت نیست و اغلب ویدیوهایی منتشر می‌کند که در آنها توانایی خود را برای آنکه جوان‌تر به نظر برسد، برجسته می‌کند. او می‌گوید: «طرفدارانم در تیک تاک از من حمایت می‌کنند، چون می‌دانند در چه شرایطی قرار گرفته‌ام.»

تغییر چهره شگفت انگیز ملکه Catfish+ویدیو

پاتریشیا که یک دختر ۲۲ ساله دارد به نیویورک‌پست گفت: «من عاشق catfishing شدم. اگر بخواهم می‌توانم خودم را از یک مکزیکی-اسپانیایی به یک زن سفیدپوست تبدیل کنم. من عاشق شوکه کردن مردم هستم.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ...... فروردین ۹, ۱۴۰۱

    با ارایشم خوشگل نیص😂🤏🏻