خالق سریال «بازی مرکب» از چالش‌های بازی های فصل دوم این سریال کره ای می گوید

خالق سریال «بازی مرکب» از چالش‌های بازی های فصل دوم این سریال کره ای می گوید

خالق سریال بازی مرکب یا اسکوئید گیم به برخی از چالش ها و موانعی که بر سر راه ساخت سری دوم این سریال محبوب است، اشاره کرد.  با این که هنوز راه درازی برای ساخت فصل دوم سریال Squid Game مانده است، اما سازنده سریال، هوانگ دونگ هیوک (Hwang Dong-hyuk)، بزرگترین چالش پیش روی تولید را روشن کرده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که دانگ هیوک در حال توسعه و ارائه ایده‌هایی است که نشان می‌دهد چطور می‌توان آن را اجرایی کرد تا فصل دوم جذاب تر شود. به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایش‌های نتفلیکس، جای تعجب نیست که فصل دوم Squid Game دارای داستان و کششی خواهد بود که در ادامه مسیر درخشان فصل یک است.

بازی مرکب در دنیایی متمرکز است که در آن صدها نفر از مردم فقیر در نسخه‌های مرگبار بازی‌های مختلف در حیاط یک مدرسه برای یک جایزه بزرگ و پرسود رقابت می‌کنند. Squid Game که اغلب به عنوان استعاره ای از آسیب های سرمایه داری و اختلاف ثروت فزاینده در نظر گرفته می شود، ماهرانه از سبک بازی مرگ برای اظهار نظر در مورد شکست های جامعه مدرن استفاده می کند. با این حال، چالش‌ها و بازی‌های متنوع اسکوئید گیم است که به سریال برتری بیشتری می‌دهد و آن را به ترکیبی عالی از سرگرمی و تفسیر اجتماعی تبدیل می‌کند.

فصل 2 بازی مرکب

به گفته سازنده این سریال کره ای، هوانگ دونگ هیوک، ساخت نسخه های جدید این بازی های سرنوشت ساز و مرگبار بزرگترین چالش برای او در فصل ۲ بازی مرکب است. در فصل ۱، این بازی ها نقطه قوت اصلی سریال بودند و با پیچ‌ و خم های خشونت آمیز بینندگان را با شگفتی های خود، جذب کردند. از آنجایی که فصل ۱ این سریال محبوب و پرطرفدار دارای یک تغییر بزرگ بود، احتمالاً ماهیت بازی‌ها باید با ریسک‌های این پیچ‌خوردگی در آینده مطابقت داشته باشد و شگفتی‌های جدیدی را برای بینندگان سریال فراهم کند.

به عنوان مثال، Squid Game برای اولین بار به دلیل عنوان بازی معرفی شده در قسمت اول با عنوان “Red Light، Green Light” شهرت پیدا کرد.  یک بازی آشنا برای اکثر افراد، که در آن بازیکنان باید بدون اینکه توسط یک روبات دختر مورد هدف قرار بگیرند و کشته شوند، در حیاط مدرسه در حرکت باشند و تا خط پایان مسابقه دهند، سکانس به سرعت تبدیل به خشونت می شود و به یکی از سکانس‌های برتر نمایش تبدیل می شود. دونگ هیوک، که اکنون به تکرار موفقیت فصل ۱ نیاز دارد، احتمالاً در فصل دوم این سکانس را به گونه‌ای بازسازی کند که ریسک‌ها را فراتر از رقابت شوم سری اول نشان دهد.

فصل 2 بازی مرکب

بخش اعظم هیجان فصل اول بازی Squid Game نیز از پیچ و خم های سریال و همچنین آشکار شدن ماهیت بازی مرگبار و همنام سریال ناشی شد. با این حال، اکنون که بسیاری از بینندگان با آگاهی کامل از داستان اصلی به سریال باز می‌گردند، احتمالاً دانگ هیوک باید راه‌های جدیدی را برای غافلگیری مخاطبانش، عمدتاً با بازی‌های داخلی سریال، ارائه دهد. بالا بردن و تشدید مخاطرات و پیچ و تاب‌ها و درام ضمنی در این بازی‌ها به موفقیت فصل دوم کمک شایانی می‌کند.

فصل 2 بازی مرکب

ساخت فصل دوم سریال‌های موفق همیشه دشوار است و Squid Game از این قاعده مستثنی نیست. ادامه دادن مسیر موفقیت یکی از پرمخاطب ترین نمایش های جهان (و پایان وسوسه انگیز فصل ۱) کار کوچکی نیست، اگرچه به نظر می رسد که سازنده سریال هوانگ دونگ هیوک رویکرد درستی برای پیشبرد مطالب خود دارد. اگر او بتواند بازی‌ها و چالش‌های Squid Game را برای بار دوم به همان اندازه غافلگیرکننده و جذاب نمایش دهد، بدون شک فصل ۲ به اندازه فصل اول به یاد ماندنی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

طرفداران سریال «بازی مرکب» در حال ساخت ربات معروف آن در ابعاد واقعی + ویدیو

اطلاعات جدید از فصل دوم سریال «بازی مرکب» از زبان خالق سریال

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود