جورج کلونی می خواهد تیم دسته دومی «دربی کانتی» به سرمربیگری وین رونی را بخرد

جورج کلونی می خواهد تیم دسته دومی «دربی کانتی» به سرمربیگری وین رونی را بخرد

جورج کلونی، بازیگر و فیلم نامه نویس مطرح آمریکایی، به هواداران وین رونی در تیم فوتبال دسته دومی  «دربی کانتی» گفته است که دوست دارد با خرید این باشگاه، به سرمربی تیم (وین رونی) کمک کند

اسطوره هالیوود گفته است که می‌خواهد کنسرسیومی را برای خرید باشگاه چلسی رهبری کند. جورج ۶۰ ساله، ستاره ۱۱ اوشن، پس از معرفی رامز توسط جک اوکانل، بازیگر متولد دربی، شروع به طرفداری از قوچ ها کرد و پس از اینکه تلاش او برای خرید باشگاه اسپانیایی مالاگا در سال ۲۰۲۰ شکست خورد، اشاره کرده که به دنبال تصاحب پارک پراید است.

او گفت: دربی یک باشگاه فوتبال بزرگ با تاریخچه فوق العاده است و من مطمئن هستم که آینده بزرگی نیز برای آن وجود دارد. می دانم که در چند وقت اخیر مشکلاتی وجود داشته است، اما هیچ چیز حل نشدنی نیست و تحت این شرایط تیم واقعا سخت کار کرده و خوب بازی کرده است.برای من بدیهی است که مانند بازیکنان حاضر، هواداران نیز نقش خود را در زمین بازی کرده اند.

باشگاه دربی کانتی

کلونی ادامه داد: علاقه من به فوتبال مطمئناً در سال های اخیر افزایش یافته است. چند سال پیش از من پرسیده شد که آیا می خواهم با گروهی از افراد دیگر که به دنبال خرید باشگاه فوتبال مالاگا در اسپانیا هستند مشارکت داشته باشم. این یک چشم انداز بسیار هیجان انگیز بود، اما در نهایت شکست خورد.  تیم با کمبود نقدینگی شش ماه است که در بحران است و به دنبال خریدار است. رئیس رونی گفت که باشگاه مشکل دار چمپیونشیپ در موقعیت «وحشتناکی» قرار گرفته است.

اما اظهارات کلونی در مجله محلی Derbyshire Life ممکن است به دربی حیات دوباره ببخشد. نایجل میلز، نماینده مجلس دربی شایر گفت: ما به دنبال مالک جدید هستیم، بنابراین این امر عالی خواهد بود. این اتفاق برای اقتصاد محلی فوق العاده خواهد بود. این کار شهرت شهر را به شدت بالا می برد. امیدوارم او بتواند با مدیران ارتباط برقرار کند.

باشگاه دربی کانتی

آماندا سولووی، نماینده دربی نورث نیز از علاقه کلونی استقبال کرد. او گفت: این وضعیت برای مدت طولانی ادامه داشته و اگر جورج کلونی که عاشق فوتبال است و علاقه زیادی دارد، بخواهد آن را بخرد آینده درخشانی خواهد داشت.

من واقعا امیدوار به پایان یافتن مشکلات فعلی هستم. هواداران دربی اشتیاق شدیدی به دربی دارند و جورج درست می گوید که دربی شایر شهرستان فوق العاده ای است. کلونی گفت که پس از همکاری با بازیگر بریتانیایی جک اوکانل، ۳۱ ساله، در فیلم Monster  در سال ۲۰۱۶، طرفدار این تیم شد.

او گفت: من با تعداد زیادی از طرفداران فوتبال بریتانیایی کار کرده ام. روحیه آنها اغلب به عملکرد تیم فوتبال مورد علاقه آنها در آخرین بازی خود بستگی دارد. هیچ کس دوست ندارد تیمش شکست بخورد اما به نظر می رسید که طرفداران فوتبال بریتانیا خیلی بیشتر در  نتیجه نقش داشته باشند.

باشگاه دربی کانتی

چند سال پیش توسط جک اوکانل با قوچ ها آشنا شدم. او خیلی به تیمش علاقه داشت و در تمام عمرش دربی کانتی را دنبال کرده است.من از او چند سوال پرسیدم. گوش دادن به تاریخ باشگاه بسیار جذاب بود و تخیل من را برانگیخت. چند بازی را از تلویزیون تماشا کردم و به تدریج فوتبال را بهتر درک کردم و به دنبال بازی‌ها و نتایج دربی کانتی بودم. دربی شایر مکان بسیار زیبایی است و مردم خوبی دارد.فکر می‌کنم اکثر آنها تیم فوتبال را دوست دارند و وقتی دربی یک روز به لیگ برتر بازگردد، بسیاری از مردم – از جمله من – خوشحال خواهیم شد.

باشگاه دربی کانتی

 علاقه کلونی به باشگاه امید جدیدی به هواداران دربی بخشیده است و آن‌ها در مورد آینده تیم خوشحال‌اند. نیکولا آلن، هوادار ۳۹ ساله، گفت که ایده مالکیت کلونی بسیار شگفت انگیز بود. این مدیر بازاریابی گفت: کلونی و رونی ترکیبی عالی خواهند بود.من از فکر این اتفاق هیجان زده هستم. این کاملا شگفت انگیز است. وضعیت باشگاه در حال حاضر وخیم است. هر کاری که او بتواند برای کمک انجام دهد عالی خواهد بود. جورج کلونی راه نجات تیم خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

۱۸ حقیقت جالب درباره جرج کلونی که احتمالا تا کنون نمی دانستید

وین رونی و خریدهای لاکچری‌اش؛ از خانه‌هایی دارای زمین فوتبال تا ماشین‌های سوپر اسپرت

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود