شکست مهم جانی دپ در شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری اخیرش از امبر هرد

شکست مهم جانی دپ در شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری اخیرش از امبر هرد

پس از کشمکش‌های بسیار پیرامون ماجرای جدایی جانی دپ (Johnny Depp) و امبر هرد (Amber Heard)، روز پنج‌شنبه قاضی پرونده این زوج هالیوودی این‌طور حکم داد که امبر هرد می‌تواند برای در امان ماندن از شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری جانی دپ به خاطر افترا برای هیات منصفه دلیل بیاورد؛ زیرا مقاله امبر در سال ۲۰۱۸ درباره خشونت خانگی موضوعی است که با منافع عمومی سر و کار دارد.

آخرین دادگاه زوج پرحاشیه هالیوودی به ضرر جانی دپ تمام شد

دپ در پاسخ به مقاله‌ای که همسر سابقش برای نشریه واشنگتن پست نوشت و در آن به شرح تجربه خود از خشونت خانگی پرداخته بود، علیه هرد شکایتی مبنی بر افترا تنظیم کرد. عنوان این مقاله این است: «من علیه خشونت جنسی حرف زدم –و با خشم فرهنگمان روبه‌رو شدم. این باید تغییر کند» نام دپ در این مطلب ذکر نشده، اما برداشت‌ها به‌طور گسترده‌ای معطوف به اوست.

در ژانویه ۲۰۲۱ هرد پس از رد درخواست دپ برای انتقال پرونده به کالیفرنیا از او شکایتی ۱۰۰ میلیون دلاری تنظیم کرد که دادگاه این پرونده قرار است ۱۱ آوریل برگزار شود.

آخرین دادگاه زوج پرحاشیه هالیوودی به ضرر جانی دپ تمام شد

در دادگاهی که روز پنج‌شنبه در ویرجینیا برگزار شد وکلای دپ به دنبال صدور حکمی بودند که هرد را از صحبت کردن درباره این موضوع به ‌طور عمومی منع کند، اما قاضی علیه دپ حکم داد؛ به این معنی که هرد می‌تواند از منافع عمومی در جهت دفاع از خود استفاده کند.

پیش از این امبر هرد در سال ۲۰۱۶ دپ را به آزار جنسی متهم کرده بود که او تمامی ادعاها مبنی بر رفتار خشونت‌آمیز خود با هرد را رد کرده بود و پس از آن این دو مشکل خود را خارج از دادگاه حل و فصل کردند.

آخرین دادگاه زوج پرحاشیه هالیوودی به ضرر جانی دپ تمام شد

همچنین ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا و جیمز فرانکو، بازیگر ازجمله افراد مشهوری هستند که قرار است در پرونده افترای هرد و دپ شهادت دهند. این موضوع پس از این اتفاق افتاد که دپ، هرد را متهم به رابطه خارج از ازدواج با این دو شخصیت شناخته‌شده کرده بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۰ نظر

ورود

 • مانی فروردین ۷, ۱۴۰۱

  توی سیستم قضایی اینها در پرونده های اینچنینی یک زن فمینیست پیشاپیش برنده است و یک مرد هرکسی هم که باشه پیشاپیش محکومه. خوبه حداقل این پرونده اوج بی عدالتی و سیطره فمینیستها بر سیستم قضایی رو برای همه عیان کرد.

 • دپهد فروردین ۷, ۱۴۰۱

  چرا زر مفت میزنی
  کجا جانی باخت
  هنوز دادگاها شروع نشده بعد چهارتا اسگل میان زر مفت یمزنن ک جانی باخت
  جانی فقط درخواستش رد شد همین
  قاضی قانون ضد اسلپ به نفع امبر رو داد بهش
  ینی نظرات مردم و نگرانی هارو در دادگاه درنظر نیمگیرن
  و حکم اجمالی بود که قاضی ردش کرد و هیچ ربطی به روند دادگاه نداره
  تروخدا چرت و پرت ننویسید

  • مهمان فروردین ۷, ۱۴۰۱

   اگر هنوز فکر می کنی جانی دپ شانسی برای موفقیت در این دادگاه داره معلومه یا زیادی خوشبینی یا هیچ دیدی از وضعیت سوگیری جنسیتی دادگاههای آمریکا نداری. در ۱۰ سال گذشته در پرونده های نزاع خانوادگی بین زن و شوهر ها در کمتر از ۳ درصد اونها مردان برنده بوده اند. شانس برنده شدن جانی دپ با توجه به حمایت رسانه ای فمینیست ها از امبر هرد حتی از این هم کمتره. البته من اصلا بعید می دونم کار به اعلام نظر دادگاه هم برسه. با شروع جلسات دادگاه اینقدر رسانه ها فشار وارد می کنند که خود دپ بیخیال ادامه دادن بشه. تجربه نشون داده که معمولا سرنوشت این دادگاه ها اینطور بوده.

  • MKh فروردین ۸, ۱۴۰۱

   دقیقا همینه هم فندمی😂(دپهد)

  • مبلاد فروردین ۸, ۱۴۰۱

   میخوان سایتشون بازدید بخوره تایتل چرند میزنن. دزدی روشای مختلفی داره

  • ریحان فروردین ۸, ۱۴۰۱

   کمتر چرت و پرت بگی برا سلامتیت بهتره

 • minaaa فروردین ۷, ۱۴۰۱

  اینم خرفیه

 • Javad Depp فروردین ۸, ۱۴۰۱

  چرا وقتی دادگاهی شروع نشده شایعه پراکنی میکنید تورو جون هرکسی که میپرستین نمیدونم کی این چرندیاتیو میزاره یکم اطلاع کافی داشته باشین بد نیس همینجور آشغال تحویل مردم میدین یه عدم ساده باور میکنن اول اطلاع کافی از مطالب رو داشته باشین از پیج های معتبر ، بعد خبر بدین البته این اسمش خبر نیس شایعس من نمیدونم هنو اتفاقی که نیوفتاده از کجا در میارین اینارو الان این رد شدن حکم اجمالی ربطی به باخت جانی نداره توروخدا قاطی نکنین به هم دادگاه اصلی ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ (۲۲فروردین) برگزار میشه

 • ناشناس فروردین ۸, ۱۴۰۱

  من با زندگی شخصی هیچ کس کاری ندارم فقط مشکلم اینکه دپ نمیتونه تو فرنچایز دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش کنه.

 • حسن فروردین ۹, ۱۴۰۱

  اصلا مشخص نیست که این خبر رو یه فمنیست نوشته
  دروغ میگی و فک میکنی مردم اسکلن؟ نمیفهمن؟ فقط وجهه خودتونو بدتر میکنی