بوکسور معروف «فلوید می ودر» دهمین آسمان خراش خود را می سازد

بوکسور معروف «فلوید می ودر» دهمین آسمان خراش خود را می سازد

فلوید می ودر (Floyd Mayweather) ادعا می کند که درحالی که ماهانه ۵۰۰۰۰ دلار درآمد دارد دهمین آسمان خراش خود را می سازد. اسطوره بوکس که در سال ۲۰۱۷ رسماً با نتیجه ۵۰-۰ بازنشسته شد، ادعا کرده است که در طول دوران حرفه ای خود در رقابت ها، بیش از ۱ میلیارد دلار درآمد داشته است.می‌ودر فاش کرد که پس از سرمایه‌گذاری آن مبالغ، سبد دارایی‌اش در حال افزایش است.

او به تاجر گرانت کاردون گفت: من به سابقه حرفه ای برخی از ورزشکاران نگاه کردم و گفتم نمی‌خواهم اینطور به پایان برسم. بنابراین، کاری که من انجام دادم این بود که پنج میلیون دلار [برای سرمایه‌گذاری] جمع‌آوری کردم و هجدهم هر ماه ۵۰۰۰۰ دلار دریافت کردم.چیزی که در حال حاضر مالک آن هستم ۹ آسمان خراش است و من در حال ساخت دهمین آسمان خراش خود هستم.

می ودر همچنین سهامی در One Vanderbilt، یک آسمان خراش ۹۳ طبقه در محله میدتاون منهتن شهر نیویورک دارد. دست راست او لئونارد الرب در سال ۲۰۲۰ تایید کرد که هدف می ودر این بود که با یک میلیارد دلاری که در بوکس به دست آورده بود، را خارج از رینگ به سرمایه بدل کند.

همانطور که توسط SunSport فاش شده است، این بوکسور بازنشسته یک باشگاه، خط مد، املاک و مستغلات و استودیو موسیقی دارد. او همچنین خانه هایی در لاس وگاس و لس آنجلس دارد، از جمله یک عمارت ۲۵ میلیون دلاری در بورلی هیلز. می ودر همچنین مجموعه‌های اتومبیل با بیش از ۲۶.۳ میلیون دلار، یک هواپیمای شخصی و چندین ساعت گران قیمت دارد که قیمت یکی از آنها به تنهایی ۲۱ میلیون دلار است.

او از زمان بازنشستگی برای دو مسابقه دوباره به میدان بازگشته است، اولین مسابقه مقابل تنشین ناسوکاوا، کیک بوکسور ژاپنی، ۲۳ ساله، که در یک راند پیروز شد. و دومین مسابقه در ژوئن امسال برگزار شد که می‌ودر با یوتیوبر، لوگان پل، ۲۶ ساله، در یک مسابقه تماشایی فوق‌العاده روبه‌رو شد. پل موفق شد مسافت کامل هشت راند را طی کند و از نظر فنی از شکست اجتناب کند.

بیشتر بخوانید:

مقایسه ثروت فلوید می ودر و بچه پولدار اهل دبی به مناسبت مسابقه بوکس تاریخی شان

مسابقه بوکس فلوید می ودر و لوگان پل بدون برنده خاتمه یافت

یک نظر

ورود

  • ارژنگ فروردین ۸, ۱۴۰۱

    از لوگان پاول خبر بیشتر بذارید لطفاً