پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی به «ویل اسمیت» و «کریس راک» برای مبارزه در رینگ

پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی به «ویل اسمیت» و «کریس راک» برای مبارزه در رینگ

به کریس راک و ویل اسمیت پیشنهاد ۱۰ میلیون پوند داده شده تا در آندرکارت درگیری مارتین فورد با هالک ایرانی در ماه آینده بجنگند. فورد و هالک ایرانی (با نام واقعی سجاد غریبی) در ۳۰ آوریل، چهار هفته دیرتر از زمان برنامه ریزی شده پس از انبوهی از مصدومیت ها با هم مبارزه خواهند کرد. کارت مبارزه ای شامل تعدادی از افراد مشهور است و حالا راک و اسمیت این شانس را دارند که پس از مبارزه در مراسم اسکار شب گذشته، به آنها بپیوندند.

راک در مورد همسر اسمیت و مبارزه او با آلوپسی شوخی کرد که باعث شد اسمیت خشمگین به روی صحنه برود و به این کمدین سیلی بزند. بوکسور یوتیوب، جیک پل، ۳۰ میلیون دلار به این دو نفر  پیشنهاد داد تا ماه اوت با هم به مبارزه بپردازند. اما BoxStar که مبارزه فورد با غریبی را تبلیغ می کند، اکنون یک مناقصه عمومی برای مبارزه ارائه کرده است. مدیر عامل Boxstar، دارن لمب گفت: ویل اسمیت در مقابل کریس راک پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین مبارزه سال و حتی قرن را دارد، بنابراین چه راهی بهتر از حضور در یک میدان تماشایی در ۳۰ آوریل برای حل و فصل اختلافات. در Boxstar، ما تخصص داریم که به افراد مشهور این فرصت را بدهیم که یک جفت دستکش بپوشند و حریف را در رینگ بوکس له کنند. ما مفتخریم که در این مبارزه شرکت کنیم.

اختلاف ویل اسمیت و راک

با ۱۰ میلیون پوند روی میز است و قرار است  ۵۰/۵۰ میان آن دو تقسیم شود. امیدواریم که آنها این پیشنهاد را بپذیرند و به هواداران آنچه را که می خواهند بدهند. در آندرکارت ماه آینده، پاتریس اورا، ستاره سابق منچستریونایتد که اولین بازی بوکس خود را مقابل آدام صالح، ستاره یوتیوب دارد، حضور خواهد داشت.

اختلاف ویل اسمیت و کریس راک

سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک ۶ سال پیش پیش بینی شده بود!

توییتی در مورد ضربه زدن ویل اسمیت به کریس راک  ۶ سال پیش در توییتر توسط یک کاربر عادی نوشته شده بود.  اسمیت در اسکار ۲۰۲۲ و در یکی از بزرگترین شب های هالیوود به عنوان نامزد بهترین بازیگر مرد با همسرش جادا پینکت اسمیت در مراسم شرکت کرد. این بازیگر به خاطر ایفای نقش پدر ونوس و سرنا ویلیام، ریچارد در فیلم کینگ ریچارد، که پینکت اسمیت به عنوان تهیه کننده اجرایی روی آن کار می کرد، نامزد شد. راک که خودش در تعدادی از فیلم ها بازی کرده بود، در حال اهدای جایزه بهترین مستند بود که اوضاع به سمت بدی پیش رفت. پس از شوخی در مورد سر تراشیده پینکت اسمیت،  ناگهان ویل اسمیت روی صحنه رفت و یک سیلی به صورت راک زد.

اختلاف ویل اسمیت و کریس راک

کاربر توییتر @_ja_s_on_ واکنشی منحصر به فرد به سیلی زدن اسمیت به راک داشت، او این مورد را بیش از شش سال پیش پیش بینی کرده بود. با انتشار اخبار، توییت این طرفدار لحظه به لحظه بیشتر دیده شد.  پیش‌بینی جیسون در سال ۲۰۱۶ را در زیر ببینید:

مبارزه ویل اسمیت و راک

در حالی که از نظر فنی این فقط یک سیلی بود، واضح است که برای مدتی نامعلوم بین راک و خانواده اسمیت تنش ایجاد شده است. جیسون در آن زمان و در این توییت احتمالاً به شوخی ای اشاره می کرد که راک هنگام میزبانی برنامه شب باشکوه در سال ۲۰۱۶ کرده بود. در آن زمان، خانم اسمیت تصمیم گرفته بود به عنوان اعتراض در راستای #اسکار برای سفیدها در این مراسم شرکت نکند. راک در واکنش به این تصمیم گفته بود: جادا می‌گوید به این شیوه اعتراض دارد و نمی‌آید. مگر او دعوت شده است؟ تحریم اسکار توسط او مثل این است که من دعوت ریحانا را تحریم کنم . من دعوت نشدم! و خب البته، این دعوتی نیست که من آن را رد کنم!» اگرچه پینکت اسمیت در آن زمان علناً به آن خندید، به نظر نمی رسد که فراموش شده باشد.

اختلاف ویل اسمیت و کریس راک

او این بار به شوخی او را برای بازی در نقش G.I. جین مناسب خواند که البته با توجه به این که مدل موی او بر اثر یک بیماری بود، برای بسیاری از افراد این شوخی به عنوان یک ضربه ناخواسته تلقی شد. پینکت اسمیت در بیانیه‌ای عمومی توضیح داد که چرا سال گذشته سر خود را تراشیده است. واضح است که این یک موضوع حساس است. اسمیت پس از برنده شدن اسکار بهترین بازیگر مرد، مجبور شد بابت رفتارش توضیح دهد. از همه به جز راک عذرخواهی کرد و این حادثه را به یک عمل دیوانه وار عاشقانه توصیف کرد. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا اسمیت دوباره به اسکار دعوت می شود یا نه؟

بیشتر بخوانید:

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد به تعویق افتاد + ویدیوهای جدید تمرینات هالک ایرانی

آکادمی اسکار ویل اسمیت را از جایزه بهترین بازیگر مرد محروم می کند؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود