انتشار جزئیات جدید و هیجان انگیز از فصل دوم سریال Squid Game

انتشار جزئیات جدید و هیجان انگیز از فصل دوم سریال Squid Game

هوانگ دونگ هیوک، خالق سریال موفق بازی مرکب یا اسکوئید گیم (Squid Game) تایید کرد که در فصل دوم شاهد بازگشت لی جونگ جه در نقش سونگ گی هون و لی بیونگ هون در نقش میزبان بازی (Front-Man) خواهیم بود. هوانگ گفت امیدوار است فصل دوم این سریال تا سال ۲۰۲۴ و پس از کار بر روی فیلمی که با الهام از آثار امبرتو اکو، فیلسوف و رمان‌نویس ایتالیایی، در حال ساخت است منتشر شود. لی جونگ جه بازیکن شماره ۴۵۶ این مسابقه مرگبار و لی بیونگ هون میزبان نقابدار و مرموز این بازی‌ها بود.

بازگشت سونگ گی-هون و Front Man در فصل دوم بازی مرکب تایید شد

هوانگ و پارک هه سو که در فصل اول نقش بازیکن شماره ۲۱۸ و همکلاسی دوران کودکی سونگ گی هون را بازی کرد، جزئیاتی از فصل دوم این سریال را فاش کردند. هوانگ تایید کرد که گی هون پس از پیروزی و انتخاب برای بازگشت در پایان فصل اول، برای بازی در فصل دوم باز خواهد گشت. سازنده این سریال پرطرفدار همچنین اعلام کرد که Front-Man نیز پس از نظارت بر آزمون دشوار گی هون و همچنین رویارویی او با برادرش و افسر پلیس مخفی برمی‌گردد.

بازگشت سونگ گی-هون و Front Man در فصل دوم بازی مرکب تایید شد

پیش از آنکه هوانگ به‌طور رسمی بازگشت گی هون در فصل دوم سریال Squid Game را تایید کند، لی جونگ جه بازیگر این نقش، در مصاحبه‌ای از خط داستانی پیش‌ روی این شخصیت صحبت کرده و فاش کرده بود که سازنده به او اطلاع داده داستان گی هون به کجا خواهد رسید. در پایان فصل اول شاهد بودیم که گی هون با وجود پیروزی در بازی‌های مرگبار، از حوادثی که با آنها روبه‌رو شده بود و باخت‌هایی که متحمل شده بود دچار آسیب‌ روحی شده است.

بازگشت سونگ گی-هون و Front Man در فصل دوم بازی مرکب تایید شد

در حالی که نسخه توسعه‌یافته و به‌روز‌شده بازی توسط هوانگ برای فصل دوم بازی مرکب تاییده شده و به بازگشت ستاره‌های این سریال اشاره شده، تایید صریح سازنده Squid Game مطمئنا طرفداران را به این فکر وامی‌دارد که فصل دوم چطور می‌تواند مخاطبان را بیش از این شوکه کند. بازگشت Front-Man می‌تواند باعث کشف این نکته شود که او چگونه به مرد نقابدار داستان تبدیل شده. در همین حال، آینده گی هون ممکن است اسرارآمیزتر از قبل به نظر برسد، زیرا او به جای زندگی راحت با پولی که از پیروزی در بازی‌ها به دست آورده، بازگشت را انتخاب می‌کند.

درباره Squid Game بیشتر بخوانید:

۱۰ انیمه بسیاری جذابی که شباهت زیادی با داستان سریال Squid Game دارند

پاسخ‌ بازیگر نقش سائه بیوک به تئوری‌ها در مورد فصل دوم سریال Squid Game + ویدیو

انتشار تصاویری ترسناک از کاهش وزن شدید بازیگر زن سریال Squid Game

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود