پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ در گروهمان چندم می‌شویم؟

پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ در گروهمان چندم می‌شویم؟

هنوز همه تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص نشده اند اما گروه بندی ها و تاریخ مسابقات از قبل مشخص شده است. از ۲۱ نوامبر (۲۵ آبان) تا ۱۸ دسامبر  (۲۷ آذر ) سال جاری میلادی، در مجموع ۶۴ مسابه در قطر برگزار خواهد شد و از همین حالا پیش بینی نتایج جام جهانی قوتبال قطر ۲۰۲۲ داغ شده است. در حالی که تا آن زمان اتفاقات بسیاری می تواند رخ دهد؛ از مصدوم شدن بازیکنان برجسته تا افت بازیکنان و ظهور بازیکنان جدید و حتی اخراج و معرفی سرمربیان جدید، تنها یک دیوانه می تواند نتیجه هر مسابقه از فوتبال جام جهانی قطر را پیش بینی کند. مجله ساکرنت نیز در یکی از مطالب خود به پیش بینی نتایج تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کرده است.

پیش بینی نتایج ایران در جام جهانی قطر

در بخشی از این مقاله، به نتایج تیم ایران در سه مسابقه مقدماتی خود در جام جهانی پیش رو پرداخته شده و آنطور که ساکرنت پیش بینی کرده، ایران تنها یک تساوی از این مسابقات به دست آورده و از دور رقابت ها حذف خواهد شد. در پیش بینی ساکرنت، ایران با دو شکست و یک تساوی و بدون گل زده در همان مرحله گروهی با جام جهانی خداحافظی خواهد کرد. این پیش بینی که بر اساس رتبه تیم ها در رده بندی فیفا صورت گرفته، تیم های پرو، ولز و کاستاریکا را برنده های این مسابقات اعلام کرده است. پیش بینی مجله ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ چنین است:

پیش بینی نتایج ایران در جام جهانی قطر

انگلیس ۲ – ایران صفر

سنگال سریع‌ ترین تیم مسابقات و انگلیس کند ترین تیم جام جهانی است. تیم انگلیس توپ را با سرعت ۰.۹ متر در ثانیه به سوی دروازه حریف پیش می‌ برد. در سوی دیگر ایران در گلزنی ناتوان است اما گل‌ زدن به این تیم همیشه سخت بوده است. ممکن است انگلیس حتی در نیمه اول نیز نتواند به ایران گل بزند ولی در نهایت می‌ تواند برنده بازی باشد.

ولز صفر – ایران صفر

اگر این بازی در جام جهانی برگزار شود، می‌ تواند ۹۰ دقیقه کسل‌ کننده باشد؛ در حالی که توپ در وسط میدان رد و بدل شود و دو تیم جرات حمله‌ کردن ندارند. برای در دست گرفتن ابتکار عمل، دو تیم باید با برنامه و جسورانه عمل کنند اما بعید است این اتفاق رخ دهد.

ایران صفر – آمریکا ۲

آمریکا ممکن است در جام جهانی بازی‌ به‌ بازی بهتر شود و فضای بیشتری در یک‌ سوم حمله خود داشته باشد. این دیدار ممکن است تکلیف صعود دو تیم را مشخص کند. پس از یک نیمه اول پرتنش، آمریکا به گل می رسد و ایران باید برای زنده‌ نگه داشتن امیدهایش به سمت جلو حرکت کند.

پیش بینی نتایج ایران در جام جهانی قطر

ساکرنت پیش بینی کرده است که در میان تیم های آسیایی، کره جنوبی تنها تیمی خواهد بود که به مرحله حذفی صعود می کند اما در مرحله یک هشتم نهایی مقابل برزیل قرار گرفته و با شکست برابر این تیم، از دور رقابت ها کنار خواهد رفت. همچنین ساکرنت مدعی است که تیم های فرانسه، آلمان، انگلیس و برزیل به نیمه نهایی رسیده و فینال بین برزیل و انگلیس برگزار خواهد شد که در نهایت برزیل با پیروزی یک بر صفر به قهرمانی جام جهانی قطر خواهد رسید.

پیش بینی مجله thescore نیز تقریباً مشابه است و ایران را با یک امتیاز شانس چهارم گروه دوم مسابقات می داند که تنها با یک امتیاز از دور رقابت ها کنار خواهد رفت. در این پیش بینی تیم های انگلیس و ایالات متحده به ترتیب با ۹ و ۶ امتیاز به دور بعدی راه یافته و برنده پلی آف اروپایی (یکی از تیم های ولز، اسکاتلند و اوکراین) با یک امتیاز در رده سوم قرار خواهد گرفت. در واقع ایران هر دو بازی خود با انگلیس و ایالات متحده را واگذار کرده و با تیم سوم نیز مساوی خواهد کرد و در جای چهارم گروه قرار می گیرد.

بر اساس این پیش بینی، در گروه او تیم های هلند و سنگال به دور دوم راه یافته و اکوادور و قطر در رتبه های سوم و چهارم قرار خواهند گرفت در حالی که تیم ملی قطر بدون امتیاز و با سه شکست با مسابقات جام جهانی وداع می کند.

 

در گروه سوم آرژانتین و لهستان صعود کرده و مکزیک و عربستان در رتبه های سوم و چهارم قرار گرفته و حذف خواهند شد. عربستان سعودی نیز ظاهراً بدون امتیاز و با سه شکست با مسابقات جام جهانی قطر خداحافظی خواهد کرد.

در گروه چهارم فرانسه و دانمارک به عنوان تیم های اول و دوم صعود کرده و تونس در کنار تیم چهارم پلی آف بین قاره ای حذف خواهند شد.

در گروه پنجم نیز که گروه مرگ مسابقات است اسپانیا و آلمان با امتیاز مشترک ۷ به عنوان تیم های اول و دوم صعود کرده و تیم ژاپن نیز با سه امتیاز حذف خواهد شد. تیم چهارم نیز که تیم برنده دوم پلی آف بین قاره ای است بدون امتیاز در جایگاه چهارم قرار می گیرد.

در گروه ششم بلژیک و کانادا با امتیازهای ۶ و ۴ امتیاز به دور دوم صعود می کنند در حالی که تیم کرواسی با چهار امتیاز و تفاضل گل کمتر در رتبه سوم قرار گرفته و همراه با مراکش دو امتیازی حذف خواهد شد.

در گروه هفتم برزیل با سه برد در رتبه اول قرار گرفته و سه تیم صربستان، سوییس و کامرون هر کدام با دو امتیاز در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفته و دو تیم آخر به دلیل تفاضل گل کمتر حذف خواهند شد.

پیش بینی نتایج ایران در جام جهانی قطر

در نهایت در گروه هشتم نیز پرتغال بالاتر از اروگوئه در رتبه اول گروه قرار گرفته و تیم های غنا و کره جنوبی نیز با دو و یک امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار خواهند گرفت. برخلاف پیش بینی مجله ساکرنت، پیش بینی thescore نشان می دهد که کره جنوبی نیز تیم چهارم گروه خود شده و با تنها یک امتیاز، در همان مرحله گروهی حذف خواهد شد.

مجله sportingnews نیز نتایج نسبتاً مشابهی را در مرحله گروهی پیش بینی کرده اما بر این باور است که فینال بین تیم های اسپانیا و انگلیس برگزار شده و در نهایت اسپانیا قهرمان جام جهانی قطر ۲۰۲۲ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برنامه بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳۶ نظر

ورود

 • komeil فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  همین نظر رو میکنم تو ……

  • ممد فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

   کمیل آروم باش دادا

   • امید فروردین ۲۹, ۱۴۰۱

    بنظر من ولز خطرناکتر از آمریکا هست با انگلیس میباخیم با ولز مساوی بگیریم خوبه آمریکا رو هم میبریم اگه تبانی بین آمریکا و انگلیس نباشه صعود میکنیم

  • ایمان 1985 فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

   این گستاخانه ترین پیش بینی،، بعد از چند دوره حضور سری قبل تا ۴ امتیاز گر فتیم.. احتمال‌ داره هر دوره نسبت به دوره قبل بهتر باشیم.. این دوره وقت بالا رفتن از گروه…

  • Ahmad فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

   تو گوشتون

  • میلاد فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

   انگلیس صفر ایران صفر
   ولزصفر ایران ۱
   آمریکا۱ ایران ۲
   احتمالا انگلیس روهم ببریم،گستاخی در مقابله ایران یعنی مرگ

 • komeil فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  ما میگم صد صعود میکنیم شما ها میگین از همه دوتا میخوریم بابا آمریکا که مالی نیست از اون چجوری دوتا میخوریم به نظرم آمریکا و ولز رو میزنیم

  • 𝑜𝑚𝑖𝑑 فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

   آمریکا مالی نیس که اشتباس حرفت ولی اگه بخان میتونن ب عنوان تیم دوم صعود کنند

 • محمد فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  ان شاالله صعود می کنیم
  غیرت ایرانی را نشون میدیم🇮🇷

 • mohsen فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  بنظرم درست گفته، کادر فنی ایران از نظر تجربه و دانش فوتبال خیلی پایینه

 • ابراهیم فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

  فینال رو فرانسه و برزیل توپ میزنن

 • محسن باغبانی فرزندایران سربلندوپهلوان خیز فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  حرفهای این سایت کاملامتین ولی من ازسرزمین ایران کهن باقدمت خیلی بالا میگم ایران امریکاواون سه تاتیم که هرکدوم میادبالافرقی نداره میبره وباانگلیس هم مساوی میکنه وبه عنوان تیم اول صعودمیکنه باافتخار وگربه سیاه جام جهانی لقب میگیره حالا ببین واقای اسکوچیچ هم میشه بهترین مربی جام جهانی حالاببین جیگرطلا

  • محمد فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

   جوک قشنگی بود نهایتا با اسکوچیچ بتونیم رکورد برزیل تو گل خوردن‌ بشکنیم با بیست وچهار گل خورده تو هر سه بازی برگردیم

  • تو چی حالیت میشه از فوتبال بهتره نظر ندی فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

   R

  • علی خالقی فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

   سلام ،
   ایران با انگلیس ۲/۲ مساوی.
   ایران آمریکارا ۳/۲ می برد.
   ایران ولز/ اسکاتلند راهم ۲/۱ می برد.

   انگلیس آمریکا را ۲/۱ می برد
   ولز ،،،اسکاتلند انگلیس را ۱/۰ می برند.
   ولز ،،اسکاتلند با آمریکا ۲/۲ می شوند.
   بالاخره ایران سعود خواهد کرد؛ دوم یا اول هم با تفاضل گل معلوم می شود! ان شاالله

 • امیر فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  میتونی پیش بینی تو بکنی تو …‌.

 • hashmimosayeb98@gmail.com فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  اینو طبق رنکینگ تیم ها نوشتن سید یک و دو امدن بالا سید سه وچهار حذف شدن

 • وحید فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  جمع کن ،باآرژانتین و پرتقال و اسپانیا هم خیلی نظر ها داشتین مهم رویارویی واقعی هست که نتیجه مشخص میشه

 • Alimoro فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  فک نکنم ولز بیاد بالا اسکاتلند خیلی قوی تره
  نکته بعد اینکه با این اوضاع خط دفاع ایران و خط حمله انگلیس خیلی بیشتر از ۴ تا میخوریم
  به اسکاتلند و امریکا هم با اختلاف یکی دوتا میبازیم

 • Amir فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  ایران ۰ – ۲ انگلیس
  ایران ۱ – ۰ ولز
  ایران ۱ – ۱ آمریکا

 • ماهان فروردین ۲۲, ۱۴۰۱

  حالا همین سایتو سیو میکنم موقع جام جهانی بهش نگاه میندازم و میخندم با این تصوراتشون

 • سینا فروردین ۲۳, ۱۴۰۱

  دوستان دقت بفرمایید، من ماتریکسی بهتون میگم که صعود ایران به مرحله حذفی برنامه ریزی شده است و این اتفاق خواهد افتاد

 • علیرضا فروردین ۲۳, ۱۴۰۱

  فکر کنم آمریکا اونقدر که BBCفارسی پیشبینی می کنه قوی نباشه به نظرم ایران ۲ و آمریکا ۰ می شه

 • پرنیان فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

  اول از همه هیچی مشخص نیس حداقل واستین بازی های تدارکاتی انجام شه یکم اوضاع تیم دستمون بیاد بعد نظر بدیم بعدم ازونجا که تیم خیلی سیاسی شده مطمئن باشین سر ابروی ایرانم که شده هم امکانات تاجای ممکن در دسترس تیم قرار خواهد گرفت و ایشالا ایران صعود می کنه از گروه

 • علی امینی فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  ایران باانگلیس مساوی میکند،آمریکا را میبرد و تیم سومی هم میبرد یعنی دوبرد یک مشاوی.

 • شایان فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  این سایت ه کدورتی نسبت به بعضی از تیمها ندارها

  احیانا طرفدار برزیل نیست؟؟؟🤔

 • جلیل فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  پیش بینی چرت هست چون فوتبال قابل پیش بینی نیست و در و پیش بینی در گروه ایران حرف چرت و پرت هست دوره قبل اسپانیا با گل به خودی تونست ایران برنده بشه پرتغال هم نزدیک بود حذف بشه پس کوچک شماردن تیم همچون ایران و ژاپن بی عقلی محض هست و نباید توجه کرد جالبه آمریکا تو گروهش سوم شده با ایران که اول شده دو هیچ پیش بینی میکنه پیش بینی بیخود و مسخره و خنده داری هست

 • جلیل فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  آمریکا هرچقدر هم قوی باشه از اسپانیا و پرتغال قوی تر که نیست آمریکا را راحت شکست میدیم ولز هم همین طور پیش بینی بیخود و مسخره و چرتی هست

 • کیا فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  خیلیا انگلیس رو یک پای فینال می بینند، اون سمت فینال پیشبینی کردید که اسپانیا هست، که خیلی بعیده.
  برزیل بنظر میرسه موقع رسیدن به فینالش رسیده باشه، آلمان هم همیشه قابل احترام است،
  فرانسه تیم برتر حال حاضر جهان با بازیکنان فوق ستارش احتمالا بنابر دوره های گذشته جام جهانی اگر حتی از گروهش صعود نکرد خیلیا تعجب نخواهند کرد(شاید برای همین بنزما رو دعوت کردند) ، ولی احتمال اینکه فرانسه قدرتمند ظاهر بشه بسیار زیاده.
  از هلند هم نباید گذشت قشنگ داره ابهت گذشته خودشو بدست میاره.

 • قاسم یونس فرد فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  با نهایت احتر ام حضور علاقمندان عرض کنم اظهار نظر و تحلیل و بخصوص پیش بینی در میادین ورزشی بخصوص فوتبال علاوه بر تخصص نیاز دارد که احساسات رو در آن مداخله ننماییم
  همه ما می‌دانیم که شاید تا ۴ دوره آینده جام جهانی هم نتایج بی نظیر دوره گذشته تکرار نخواهد شد نتایج دوره قبلی ایران واقعا بی نظیر و سالها قابل تکرار نیست . اینو تردید نفرمایید

 • مهدی جلالوند فروردین ۲۷, ۱۴۰۱

  تیم ملی فوتبال آلمان قهرمان جام جهانی قطرمی شه وتیم ملی فوتبال سنگال هم تامرحله نیم نهایی بالا میاد!

 • اراد فروردین ۲۹, ۱۴۰۱

  اقا بیاید منطقی بریم جلو اگه برانکو بکنن مربی و بازیهای تدارکاتی خوبی برای تیم بزارن میشه سود کرد وگرنه با این کادر مربی هیچ شانسی نداریم ولی بازیکنان یک دستی داریم

 • امید فروردین ۲۹, ۱۴۰۱

  بنظر من ولز خطرناکتر از آمریکا هست با انگلیس میباخیم با ولز مساوی بگیریم خوبه آمریکا رو هم میبریم اگه تبانی بین آمریکا و انگلیس نباشه صعود میکنیم

 • امید فروردین ۲۹, ۱۴۰۱

  در زمان کی‌روش دید ایران آنچنان تیم تاکتیکی برای چرخاندن توپ نیست پس اومد تیم رو طوری چید که فقط از زد حملات استفاده کنه و کار درستی کرد.الاناسکوچیچ تیم رو به فنا میده اگه بازیهای تیم ملی رو دیده باشید همیشه توپ رو بیشتر تو بخش دفاع میچرخونیم هافبک های وسط تغذیه مناسبی برای مهاجمین ایجاد نمیکنن شاید تعداد پاسهای متوالی به پنج عدد هم نرسه جلوی تیم های بزرگ باید اول دفاع بعد ضد حمله.که متاسفانه.تفکرات این مربی کروات به درد تیم ما نمیخوره امیدوارم در بازی اول حساب کار بیاد دستش که حداقل بتونیم سعود کنیم

 • ۰ شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

  ۲تا اشتباه گفته با ژنرال اسکوچیچ فکر کنم‌ ۸تا یا ۹ شایدم بیشتر مطمنم آمریکا ۳تا میزنه ولز هم ۳یا۴ میزنه انگلیس تیم اول ولز تیم دوم آمریکا سوم ایران با کلی گل خورده آخر هلند اکوادر میرن پرتغال اروگوئه برزیل یا آرژانتین صدرصد یدونه قهرمانه بلژیک فرانسه هم مدعی هستن که ولی مث روسیه نیس ایندفعه برزیل هر دوتا شون له میکنه میره میگم شانس اصلی صدرصد برزیل ایران هم ضعیف ترین تیم جام خب طبیعیه از تیم ۸ الجزایر ببازیم مخصوصا عابدزاده باشه بسه دیگه باباش از شهرت استفاده کرده برده تیم ملی گل ها نگاه چی خورده قد کوتاه بیرانوند تو پرسپولیس احیا شده تا جام جهانی صدرصد امادس ولی بازیش ندین بازیکنای پرسپولیس آبروشون نبرین ما تو لیگ بهشون نیاز داریم نه افسرده بهمون پس بدین طارمی یه ذره اگه ترس آبروی ریزی داره بهانه جور کنه بگه مصدوم‌م چون بازیکنای داخل زمین فقط میخوان جهان بخندونن با آقای اسکو خخخخخ وای چقدر بخندیدم شجاع کارت قرمز گرفته فکر میکنه لیگ ایران تو سرش بزنه لگد پرت کنه خط حمله هم ارسلان یا شهباز ببرین گیتار بزنه هرگلی میخوریم الان میگین وطن فروش نه داداش خدا شاهده من عاشق اینم انگلیسی ها آمریکا تحقیر کنیم که این همه بهمون سخت گرفتن این همه سالها ولی از اون ور قاره بیان خلیج فارس کیسه گلمون کنن تماشاگران انگلیسی آمریکایی تو منطقه خودمون مرز خودمون بهمون مسخره کنن سوز داره من بقیه گروها نگاه میکنم فقط آخر بازی ایران نتایج زنده نگاه میکنم اگه تونست از انگلیس دو صفر ببازه امیدوار میشم نگاه میکنم دوتا بازی وگرنه اعصابم از سر را نیاوردم کیروش بیارین اون خداد عزیزی یه گل فسیل به استرالیا زده مخمون خورد اینقدر حرف میزنه برو پیام مشهد پیدا کن خودت چیکار کردی کسایی حرف میزنن که اصلا رنگ ورزشگاه مادرید ندیدن کیروش سر مربی بوده بعد ایران تو جام ملت ها با این تدارکات در پیتتون میخواست عربستانی که این همه زحمت پول اردو با کلاس بالا گذاشته ببره تمام بازیکنان ما بیرون ایرانن عربستان همون الهلال هست که بازیکنا همش باهم هستن تک توک از الهلی میارن النصر یا قطر میخواست ببره یا انتظار دارین ژاپنی که بلژیک داشت حذف می‌کرد حذف کنه بابا چقدر شما تخیل خوبی دارین همین که تیم ایران جزو چهار تیم کرد باید دسش بوسید همین که جام جهانی کیسه گل نشدیم باید پاش بوسید دوستان میگن بازی حمله ی آخه جلوی اسپانیا بازیکنا رنگشون شده بود مث ماست از ترس بازی با پرتغال قهرمان یورو یادتون رفته پای پای بازی کردیم جام ملت ها رو پنالتی از عراق باختیم از ژاپن کنعانی زادگان توپ ول میکنه میره سمت داور با کل بازیکنا گل میخوریم مقصر کیروش بود تو بازی سردار بجای بازی کردن تو صورت ژاپنی ها چک میزنه بازیکنا فقط درگیر میشن مقصر کیروش ول کنید بازیکن حرفه ی نداریم میگن کلمبیا حذف کرد بابا جقدر توهم دارین برزیل آرژانتین شیلی کلی تیم اونجا هستن کلمبیا میخواست قهرمان کنه مصری که از عربستان باخت آورد فینال پنالتی خراب کردن مقصر کیروش بهترین مربی با اقتدار با کلاس جذاب عالی برید شاه فرهاد یل ژنرال قلعه یا سرجوخه قلعه نوعی یا گواردیولا گل محمدی بیارین اسکوچیچ مربی نیس تاج پول خرج میکنه میره مربی جهانی میاره نتیجه نمیگیره کلی فوش میخوره خدا رو شکر شد رئیس وگرنه باطل می‌شدیم منتظرم بازی با اروگوئه این اخراج کنه کیروش بیاره یخورده منطق داشته باشید الهلال میره بازیکن مربی پول بحال خرج میکنه نفس تیم ایرانی میگیره باز دم سپاهان گرم همون مورایس بیارین اونم بده برین علی منصور هست خیلی خوبه اون بگم بیاد یا ساپینتو خخخخخخخ کیروش جان مادرت بیا اینا توهم زدن یه بار از گروخ تو جام جهانی بالا رفتین اصن دوبار قهرمانی آسیا آوردیم اونم عربا شتر باز بودن الان قهرمان کنید المپیک چی چرا نمی ریم بازیکن درس نداریم تمام قطر رفته اسپانیا اردو زده اسکو فدارسیون آقای دکتر مدیر پرفسور ماجدی تیم بردن قطر که مث شمال خودمون الان زیر کولر باشی انگار سشوار بهت میزنن جمه کنید با این اخلاق توهم زیادتون یاعلی