عکس عاشقانه فیسبوکی، قاچاقچی مواد مخدر تحت تعقیب در ۲۰۰ کشور را لو داد!

عکس عاشقانه فیسبوکی، قاچاقچی مواد مخدر تحت تعقیب در ۲۰۰ کشور را لو داد!

محل اختفای یک قاچاقچی مواد مخدر که در ۲۰۰ کشور تحت تعقیب بود، پس از بیرون رفتن مخفیانه شبانه با یک خانم مدل کلمبیایی لو رفت و توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

این خانم – که نامش فاش نشده است – پس از اینکه این زوج چند شب را با هم در یک آپارتمان مجلل گذراندند و در حالی که ملاقاتشان در اختفا بود، عکس خود را در فیس بوک آپلود کرد.

برایان دوناسیانو اولگوین بردگو – معروف به “پیت” – در یک مجتمع آپارتمانی در شهر کالی در بخش Valle del Cauca کلمبیا دستگیر شد.

قاچاقچی مواد مخدر

گمان می‌رود که این شهروند مکزیکی در ماه فوریه وارد کشور شده تا از طرف کارتل قدرتمند سینالوآ با نیروهای مسلح انقلابی ارتش مردمی کلمبیا (FARC) در معاملات کوکائین دلالی کند.

با این حال، پس از اتمام معاملاتش، برای ملاقات با یک مدل به کالی سفر کرد.

به گفته رسانه های محلی، او هنگام دیدن این خانم تمام پروتکل های امنیتی را نادیده گرفته است.

او حتی متقاعد شد که از یک مکان توریستی محبوب Cerro de los Cristales بازدید کند، جایی که تصاویرش کنار این مدل منتشر شده بود.

اما زمانی که این مدل یک عکس را در حساب فیس بوک خود آپلود کرد، ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده (DEA) مکان بردگو را به پلیس مبارزه با مواد مخدر کلمبیا اطلاع دادند.

دوربین های امنیتی او را در فرودگاه بین المللی خوزه ماریا کوردووا نیز مشاهده کردند که در کنار یک زن جذاب دیگر به تصویر کشیده شده بود.

سپس، بردگو توسط افسران اطلاعاتی کلمبیا تحت تعقیب قرار گرفت و پس از دو هفته پیگیری،  بازداشت شد.

قاچاقچی مواد مخدر

ژنرال خورخه وارگاس والنسیا، سخنگوی پلیس گفت: «ما معتقدیم این نتیجه از نظر دستگیری نمایندگان کارتل مکزیکی که برای ارتکاب جنایات قاچاق مواد مخدر با فارک در قفقاز آمده بودند، مهم ترین نتیجه بود.»

وکلا در تلاش هستند تا از استرداد این مجرم جلوگیری کنند. این در حالی است که پلیس ادعا کرده که بیش از ۲۰۰ هزار پوند به عنوان رشوه برای آزادی او پیشنهاد شده است.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود