۵ تا از بدترین شغل‌ های مردان در زندگی زناشویی از نظر یک وکیل طلاق

۵ تا از بدترین شغل‌ های مردان در زندگی زناشویی از نظر یک وکیل طلاق

یک خانم وکیل متخصص امور طلاق در شبکه اجتماعی تیک تاک که این روزها خیلی رواج پیدا کرده است، ۵ تا از بدترین شغل‌ های مردان را که یک زن در انتخاب همسر باید از آنها دوری کند فاش کرد. این اطلاعات بر اساس بیش از یک دهه فعالیت او در این حرفه به دست آمده است.

خانم وکیل، که خود را با نام KK در اپلیکیشن تیک تاک معرفی کرده است، گفت:

«در طول زندگی حرفه‌ای‌ام، شاهد سخت‌ترین پرونده‌ها بوده ام که به طرز شگفت‌انگیزی، در بسیاری از آنها با مردانی در این پنج حرفه درگیر بوده ام.»

بدترین شغل‌ های مردان

او بدون ترتیب خاصی، می گوید:

«پنج تا از بدترین شغل‌ های مردان برای ازدواج عبارتند از: آتش نشانی، افسران پلیس، مردان نظامی، جراحان و خلبانان.»

بدترین شغل‌ های مردان

خانم KKدر ویدیوی خود، این سلب مسئولیت را اضافه می کند که “استثناء” هم وجود دارد و همه مردان در این حرفه ها در این فهرست قرار نمی گیرند. اما به طور کلی، او متوجه شد که مردان شاغل در این حرفه ها بیشتر «خودشیفته» و «کنترل‌کننده» هستند.

مردانی با بدترین شغل‌ ها که فکر می کنند خدا هستند!!!

او ادامه داد:

«مردانی که این شغل‌ها را دارند در مواجهه با طلاق بسیار دشوارتر هستند. آنها نوعی رویکرد نابودگری دارند و در عین حال که می خواهند زمین و زمان را به آتش بکشند می گویند چگونه جرأت می کنید من را به چالش بکشید و دعوی قضایی راه بیندازید؟! اگر به این حرفه ها نگاه کنید، می دانید چه چیز مشترکی با هم دارند؟ همه آنها در حرفه خود خدا هستند، درست است؟»

«اگر پلیس هستید، با اسلحه راه می‌روید، با اقتدار راه می‌روید. اگر جراح هستید، در بیمارستان قدم می‌زنید – همه به شما نگاه می‌کنند، شما مسئول همه چیز هستید. همه با شما محترمانه رفتار می کنند. و سپس به خانه می آیید، و ناگهان کسی از شما می خواهد که زباله ها را از خانه بیرون ببرید! من فکر می کنم که این یک نوع انتقال دشوار برای این مردان است.»

بدترین شغل‌ های مردان

این خانم وکیل در ادامه گفت:

«در عین حال، خلبانان، از جمله کسانی که در ارتش کار می کنند، مسئولیت زیادی دارند زیرا کنترل زندگی ۱۵ تا ۲۰۰ نفر را در یک زمان در دست دارند. آنها  تمایل دارند بسیار خودشیفته و بسیار کنترل کننده باشند.»

در شبکه اجتماعی تیک تاک، از ویدئوی خانم وکیل KK بیش از ۱.۵ میلیون بازدید شد و ۱۲۴۰۰ به آن نظر دادند. جالب است که بسیاری از نظرها نشان می دهد با ارزیابی او موافق هستند.

بدترین شغل‌ های مردان

کامنت برتر کلمه «یونیفرم» بود که در کنار آن یک ایموجی پرچم قرمز گذاشته شده بود. این کامنت بیش از ۱۵۰۰۰ لایک داشت.

کامنت دیگری با نزدیک به ۲۰۰۰ لایک گفت:

«از یک جراح طلاق گرفتم و من می توانم صحت این موضوع را تایید کنم.»

بدترین شغل‌ های مردان

کاربران حرفه‌های دیگری را پیشنهاد کردند که می‌خواهند او به این فهرست اضافه کند: از جمله کشیش‌ها، ورزشکاران و بانکداران سرمایه‌گذاری.

معضل طلاق مادران خانه دار

این خانم وکیل یک تیک تیک دیگر هم ساخت که در آن نوع شماره ۱ از زنانی که با طلاق دست و پنجه نرم می‌کنند را نشان داد: مادران خانه‌دار.

بدترین شغل‌ های مردان

او گفت:

«وقتی از یک مادر خانه‌دار طلاق می‌گیرید، آن‌ها از ترس فلج می‌شوند، و دقیقا هم همین طور است زیرا تمام زندگی‌شان در شرف تغییر است.»

او در ادامه افزود:

«مادران خانه دار با بی ثباتی مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند و ممکن است نگرانی هایی در مورد بازگشت به کار پس از غیبت طولانی مدت داشته باشند.»

خانم KK در این ویدئو که از آن زمان تاکنون بیش از ۲.۹ میلیون بازدید داشته است، ادامه داد:

«خیلی چیزها وجود دارد که این خانم ها درباره آنچه بعد از طلاق برایشان از نظر مالی در حال وقوع است نمی دانند. بنابراین، خانم های خانه دار مطلقه تمایل دارند مانند کبک سر خود را در برف فرو ببرند.»

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

آشنایی با مراحل و روش های مشاوره قبل از ازدواج

تهرانی‌ها و خراسانی‌ها در صدر آمار ازدواج و طلاق سال ۹۷

۵ راز رابطه زناشویی پایدار و ازدواج موفق که علم آن ها را به اثبات رسانده است

همه چیز در مورد برنامه همسریابی همدم ؛ از نحوه ثبت نام تا هزینه بسته ها

از سامانه تصمیم برای طلاق توافقی چه می‌دانید؟

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • 👀 اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

    نه عزیزم مشکل مردا هستند و بس چه اگه مسئله شغلشون بود از زنان در این مشاغل هم ذره ای سخن به میان میومد . چیزی که به وضوح در این مقاله و بیشمار اینچنین مقالات روشنه و بحث میشه تنها مردان رو مسئول و مقصر مشکلات خانواده دانستنه درحالی که مسئولیت پذیری رو در باقی موارد در مردان تقبیح می کنن و به تمسخر در قالب نام های هرچه مبالغه آمیزتر مورد سرزنش قرارش می دن که من بهش جنگ سمیه زنانه میگم جنگی زهرآگین و نادیدنی و روانی و بدبو و متعفن که فقط زنان از عهده اش بر میان !

    در اینجا شما به آشکار میتونید نوعی مردستیزی و قربانی جلوه دادن زن رو شاهد باشید که چطور مسئولیت پذیری رو در یک مرد به کلی و از بن تقبیح و سرکوب میکنن و زشت مینامند و نادیده می‌گیرنش اما با ولع خاص و زنانه ای حراسان ، شهوتناک و تشنه یک تنه مرد رو مسئول جدایی ها و دیگر مسایل خانواده می دونن . 🙂

    به‌طور خلاصه زن میگه : مرد مسئول است اما فقط در جایی که خرابی ای به بار آمده باشد .

  • علیرضا سعادتی اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱

    سلام من فردا آزمایش اعتیاد برای ازدواج باید بدم خدا خیرتون بده لطفاً بگین چیکار باید بکنم آبرم در خطره آیا نالترکسون بخورم منفی میشم خواهش میکنم راهنمایم کنید