فلور نظری: به خاطر شغلم نمی گفتم مجردم! + ویدئو

فلور نظری: به خاطر شغلم نمی گفتم مجردم! + ویدئو

فلور نظری، بازیگر سینما و تلویزیون می گوید به خاطر شغلش مجرد بودن خود را پنهان می کرد و به همه می گفت متأهل است.

فلور نظری که این روزها در آلمان به سر می برد، در لایوی اینستاگرامی به سؤالات مخاطبان صفحه ی خود پاسخ داد.

در بخشی از این لایو، نظری در پاسخ به سؤالات مخاطبان گفت از زمانی که وارد حرفه ی بازیگری شد خود را متأهل معرفی کرد تا راحت تر باشد و احساس کند که به خاطر توانایی هایش برای بازی در کاری دعوت می شود نه چیز دیگر. او گفت تا ۱۵-۱۶ سال کسی نمی دانست که او مطلقه و مجرد است.

نظری در بخش دیگری از این لایو از سبک زندگی سالم و طبیعی خود گفت. او گفت هیچی نوع نوشیدنی حتی نوشابه نمی خورد، پیاده روی های طولانی دارد و از سیگار و کارهای ممنوعه دوری می کند.

نظری همچنین درباره ی حضورش در آلمان گفت که به سختی و با کار فراوان شرایط زندگی در آلمان را برای خود فراهم کرد. او گفت اما حضور در آلمان هیچ افتخاری ندارد و با همه ی زیبایی هایش، در نهایت خانه ی او نیست. نظری تنها مزیت زندگی در آلمان را از جنبه ی روانی عنوان کرد و از  دخالت ها و اظهارنظرهای مداوم مردم در خصوص زندگی یکدیگر در ایران گله کرد.

بیوگرافی فلور نظری

فلور نظری متولد سال ۱۳۴۷ در شهر لاهیجان در استان گیلان است و مدرک کارشناسی مدیریت و همچنین مدرک کارشناسی بازیگری از دانشگاه سوره دارد.

از کودکی به هنر علاقه داشت.

پس از گرفتن لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره، در کلاس های بازیگری محمد رحمانیان و همسرش مهتاب نصیرپور شرکت کرد.

در سال ۷۵ با بازی در سریال «فریاد بی صدا» به کارگردانی داریوش جهانگیری فعالیت بازیگری خود را رسماً آغاز کرد و سپس در سال ۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «شور عشق» ساخته ی نادر مقدس وارد سینما شد.

در سال ۸۱ با بازی در سریال «مسافری از هند» ساخته ی قاسم جعفری، در نقش راجا زن عموی سیتا (شیلا خداداد) دیده شد و سپس در سال ۸۳ با بازی در سریال «خانه به دوش» ساخته ی رضا عطاران به شهرت رسید.

بیوگرافی فلور نظری و زندگی در آلمان

بیوگرافی فلور نظری و زندگی در آلمان

فلور نظری به تدریس بازیگری در دانشگاه هم مشغول است.

به گفته ی خودش، سفیر کودکان بد سرپرست و سفیر مبارزه با مواد مخدر است.

او سال ها است در آلمان سکونت دارد و میان ایران و آلمان در رفت و آمد است.

فلور نظری یک بار ازدواج کرده که این ازدواج به جدایی منتهی شد. او از همسر سابق خود پسری به نام شروین دارد که او نیز ساکن آلمان است و به تازگی هم ازدواج کرده است.

بیوگرافی فلور نظری و زندگی در آلمان
فلور نظری و پسرش
بیوگرافی فلور نظری و زندگی در آلمان
فلور نظری در کنار عروسش

فلور نظری دو خواهر و یک برادر دارد.

او خواهری محجبه به نام فریبا نظری دارد که ریاست یکی از بخش های بنیاد شهید و جانبازان را برعهده دارد و استاد دانشگاه است.

فریبا نظری درباره ی خود و خواهر بازیگرش گفته: «ظاهر متفاوت ما برای خیلی ها سؤال برانگیز است و من همیشه در جواب گفته ام خواهرم فلور از من مؤمن تر است. دیندار بودن به ظاهر نیست و دین اساساً در ظاهر خلاصه نمی شود.»

فلور نظری در کنار خواهرش فریبا نظری

بدون نظر

ورود