رونمایی از کاراکتر جدید سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت»

رونمایی از کاراکتر جدید سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت»

تصویر جدیدی که از سریال در دست ساخت ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) منتشر شده نشان می‌دهد شخصیت جدیدی به این مجموعه اضافه شده است: تئو با بازی تایرو محفدین (Tyroe Muhafidin)، بازیگر کم سن و سال استرالیایی که این اولین نقش جدی او محسوب می‌شود.

رونمایی از یک بازیگر ناشناخته در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

تایرو محفدین که پیش از این برای نقشی نامعلوم در مجموعه در راه حلقه های قدرت انتخاب شده بود، حالا با انتشار این عکس از سوی اکانت توییتر Lord of the Rings مشخص شده که نقش شخصیتی به نام تئو را بازی می‌کند. در این تصویر او را می‌توان در حالی که شمشیر شکسته آشنایی را به دست دارد دید. در کنار این عکس، تصویری از ظاهر جدید شخصیت برونوین با بازی نازنین بنیادی به چشم می‌خورد؛ شفادهنده‌ای که یک دواخانه در سرزمین‌های جنوبی دارد.

رونمایی از یک بازیگر ناشناخته در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

در پوسترهایی که پیش از این از سریال حلقه های قدرت منتشر شده بود تنها تصویر دستی که این شمشیر شکسته را به دست دارد منتشر شده بود، اما مشخص نبود این دستان چه کسی است. تئو تنها یکی از شخصیت‌هایی است که قرار است در این مجموعه معرفی شود و بازیگر ناشناسی است. این قطعا بزرگ‌ترین چالش برای سازندگان این سریال است که مخاطبان را متقاعد کنند تا پا به یک ماجراجویی جدید بگذارند که داستان آن در زمانه‌ای پیش از سرزمین میانه اتفاق می‌افتد. با این حال شخصیت‌های شناخته شده‌ای نظیر گالادریل، سائورون و الروند همچنان در این مجموعه حضور دارند که باعث می‌شود هواداران این سریال احساس راحتی بیشتری کنند.

رونمایی از یک بازیگر ناشناخته در سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

حلقه‌ های قدرت که داستان آن هزاران سال پیش از اتفاقات ارباب حلقه ها و هابیت در جریان است، یکی از رازآلودترین پروژه‌های اخیر و از گران‌ترین آنها بوده است. طبق گزارش‌ها آمازون برای حداقل پنج فصل این سریال فانتزی-حماسی قرارداد میلیارد دلاری بسته است.

The Rings of Power اولین تلاش سرویس پخش آمازون پرایم برای به تصویر کشیدن دنیای سرزمین میانه جی آر آر تالکین است. هدایت این مجموعه را نویسندگان فیلم فراتر از پیشتازان فضا (Star Trek Beyond) یعنی جی. دی. پین و پاتریک مککی بر عهده دارند.

بیشتر بخوانید:

سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت ؛ از اولین تصاویر تا تاریخ انتشار و بودجه باورنکردنی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود