جانی دپ از کمک های نیکلاس کیج به خود در راه بازیگر شدن می گوید

جانی دپ از کمک های نیکلاس کیج به خود در راه بازیگر شدن می گوید

جانی دپ ستاره هالیوودی در جلسه دادگاه اخیر خود با امبر هرد، همسر سابقش فاش کرد که نیکلاس کیج او را تشویق کرده که بازیگری را دنبال کند، در حالی که خودش در ابتدا هیچ انگیزه‌ای برای این کار نداشت.

دپ که این روزها مدام در رفت و آمد در دادگاه افترا علیه همسر سابقش است، در تلاش برای به دست دادن چشم‌اندازی از روابط گذشته خود به دوستی‌اش با نیکلاس کیج اشاره کرد که در آن زمان به او پیشنهاد کرده بود بازیگری را امتحان کند. بر اساس گفته‌های دپ، هنگامی که او با کیج ملاقات کرد در گروه‌های موسیقی مشغول به کار بود و برای گذران زندگی به کارهای عجیب و غریبی می‌پرداخت. نیکلاس کیج ترتیبی داد تا او با نماینده‌اش ملاقات کند تا از دپ تست بازیگری بگیرد؛ اتفاقی که روند زندگی دپ را برای همیشه تغییر داد.

جانی دپ: نیکلاس کیج کمک کرد بازیگر شوم

دپ که ابتدا تلاش کرده بود به عرصه موسیقی وارد شود، بازیگری را در سال ۱۹۸۴ با بازی در فیلم کابوس در خیابان الم و پس از آن فیلم جوخه ساخته الیور استون آغاز کرد. این بازیگر بعدا با تیم برتون وارد رابطه کاری شد و در تعدادی از فیلم‌های او نظیر ادوارد دست قیچی، اد وود، اسلیپی هالو و چارلی و کارخانه شکلات سازی نقش آفرینی کرد. اما شاید پرمخاطب‌ترین نقش او را بتوان کاپیتان جک اسپارو در مجموعه فیلم‌ های دزدان دریایی کارائیب دانست که در هر پنج قسمت آن حضور داشت.

جانی دپ: نیکلاس کیج کمک کرد بازیگر شوم

جانی دپ: نیکلاس کیج کمک کرد بازیگر شوم

نیکلاس کیج هم تقریبا همزمان با دپ وارد عرصه سینما شد و با همان فیلم های اول خود یعنی دختر دره و اوقات خوش در ریجمونت های به موفقیت رسید. او برای بازی در نقش اول فیلم ترک لاس وگاس در سال ۱۹۹۶ برنده جایزه اسکار شد؛ اتفاقی که او را به سمت سوپراستار شدن سوق داد و منجر به بازی او در چندین فیلم مطرح ازجمله صخره، هواپیمای محکومین، تغییر چهره و سرقت در ۶۰ ثانیه شد. او در ده‌ها فیلم دیگر نیز بازی کرده است و به عنوان یکی از پرکارترین بازیگران هالیوود شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

رابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شود

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • کیجی پور اردیبهشت ۳, ۱۴۰۱

    حضرت کیج به همه کمک میکنه

  • محمد خرداد ۳۱, ۱۴۰۱

    کیج اگه میدونست جانی از خودش هم بازیگر بهتر و موفق تری میشه شاید این پیشنهاد رو بهش نمی‌داد 😄

  • آ شهریور ۵, ۱۴۰۱

    نیکلاس کیج دوستش دارم بی نظیره مرد مهربانی هست بدجوری به دل میشینه