انتشار اولین پوستر «بی مصرف ها ۴» ؛ وداع سیلوستر استالونه با The Expendables

انتشار اولین پوستر «بی مصرف ها ۴» ؛ وداع سیلوستر استالونه با The Expendables

اولین پوستر فیلم The Expendables 4 یا بی مصرف ها ۴ منتشر شد در شرایطی که ستارگان جدیدی به فیلم اکشن دنباله دار سیلوستر استالونه پیوسته اند. کمپانی لاینزگیت این فرانچایز اکشن موفق را در سال ۲۰۱۰ راه اندازی کرد و استالونه و جیسون استاتهام رهبری تیمی از بازیگران اکشن را داشتند که در چند دهه اخیر اصلی ترین چهره های این ژانر سینمایی مهیج بوده اند. بعد از اتمام سه گانه The Expendables در سال ۲۰۱۴، مشخص نبود که این فرانچایز ادامه خواهد یافت یا به پایان می رسد اما لاینزگیت در نهایت در سال های اخیر از تصمیم خود برای ساخت The Expendables 4 گفت و در اواخر سال گذشته میلادی بود که چهارمین فیلم مجموعه بی مصرف ها با بازگشت بازیگران اصلی ساخته خواهد شد.

داستان و تاریخ انتشار The Expendables 4 یا بی مصرف ها 4

استالونه در نقش بارنی راس بار دیگر باز خواهد گشت و به نحوی در جریان این قسمت از فرانچایز، آن را ترک خواهد کرد. بدین ترتیب شرایط برای شخصیت لی کریسمس با بازی استاتهام باز خواهد شد تا نقش اصلی در ادامه فرانچایز را داشته باشد. برای آخرین حضور استالونه در فرانچایز The Expendables، دولف لاندگرن و رندی کوچر تنها بازیگران کهنه کار این فرانچایز خواهند بود که به قسمت چهارم باز خواهند گشت. با این وجود، در بی مصرف ها ۴ شاهد حضور بازیگران شناخته شده جدیدی مانند مگان فاکس، ففتی سنت، تونی جا، ایکو اویس و اندی گارسیا خواهیم بود که اولین حضورشان در این فرانچایز را تجربه خواهند کرد. اکنون اولین پوستر The Expendables 4 منتشر شده است، در شرایطی که خود فیلم برای مراسم سینماکان در لاس وگاس آماده می شود، جایی که استودیوهایی فیلمسازی شمه هایی از فیلم های جدیدشان را به حاضران در این مراسم نشان خواهند داد.

داستان و تاریخ انتشار The Expendables 4 یا بی مصرف ها 4

در پوستر فیلم The Expendables 4 شاهد حضور ۱۱ ستاره اکشن فیلم و زیر آن نوشته شده است: «آن ها وقتی خواهند مرد که آن ها [گروهی دیگر] مرده باشند». به نظر می رسد که عنوان اصلی این فیلم نیز به نحوی فاش شده که Expend4bles است. اگر چه پوستر The Expendables 4 نگاه دقیق و واضحی به بازیگران ندارد اما می توان به وضوح بازیگران جدیدی را دید که برای اولین بار به عضویت بی مصرف ها در می آیند. هنوز مشخص نیست که این قسمت از بی مصرف ها با بازگشت آرنولد شوارتزنگر، وسلی اسنایپس، آنتونیو باندراس و دیگر بازیگران کهنه کار این فرانچایز در هر ظرفیتی همراه می شود یا خیر.

داستان و تاریخ انتشار The Expendables 4 یا بی مصرف ها 4

داستان و تاریخ انتشار The Expendables 4 یا بی مصرف ها 4

اگر چه تاریخ انتشار فیلم The Expendables 4 هنوز مشخص نشده اما انتظار می رود در سال میلادی جاری منتشر شود و این پوستر جدید نشان می دهد که دنباله بی مصرف ها خیلی هم دور نیست. با این وجود هنوز مشخص نیست که تریلر قسمت چهارم بی مصرف ها کی منتشر می شود هر چند انتظار می رود در یکی دو هفته آینده این اتفاق رخ دهد. انتظار این است که در قسمت چهارم بی مصرف ها شاهد کشته شدن شخصیت بارنی راس با بازی سیلوستر استالونه باشیم زیرا این آخرین حضور استالونه در این فرانچایز خواهد بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • هادی اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

  یک اکشن بی نظیر ….

 • اسفندیار اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

  بی مصرفها بدون سیلوستر جذابیتی نداره

  • ماندانا اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱

   کاملا موافقم.ایشون در راس همه بازیگرا هستن

 • میلاد مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر عزیز سایت
  این فیلم دقیقا کی اکران میشه؟

 • سید مرداد ۲۳, ۱۴۰۱

  امکان نداره رمبو بمیره چون تا بحال تو هیچ فیلمی در پایانش نمرده امکان نداره مگه فقط باید بمیره تا بره