مصاحبه جدید رضا رویگری: «من سالمند نیستم و کسی برای من خانه نخریده است» + ویدیو

مصاحبه جدید رضا رویگری: «من سالمند نیستم و کسی برای من خانه نخریده است» + ویدیو

ماجرای انتقال رضا رویگری به خانه سالمندان کهریزک در روزهای اخیر به بحث اصلی فضای فرهنگ و هنر کشور تبدیل شده است. چند روز پیش بود که ویدیویی از رضا رویگری منتشر شد که در آن وی خطاب به دوربین می گوید مدتی است در خانه سالمندان کهریزک به حال خود رها شده و شرایطش مانند قرار داشتن در زندان است. این ویدیو واکنش های بسیاری را در پی داشت و پس از آن بود که بسیاری از بازیگران و اهالی سینما به عیادت رضا رویگری رفته و قول هایی برای فراهم کردن یک منزل مسکونی و پرستار با وی مطرح شد. پس از آن نوبت به تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری رسید که در مصاحبه ای تلفنی مدعی شد سال ها از رویگری پرستاری کرده و در این مدت کسی به او و شوهرش کمکی نکرده اما از زمان انتقال رضا رویگری به خانه سالمندان همه او را مقصر دانسته و مورد انتقاد قرار می دهند.

در تازه ترین اتفاق در ماجرای رضا رویگری، این بازیگر کهنه کار به تشریح صحبت هایش در آن ویدیوهای جنجالی پرداخته و در مورد زندان نامیدن آسایشگاه سالمندان توضیح داده است: « برای من که با مردم زندگی کردم، بدون مردم برایم اذیت کننده است و این ناراحتم کرده وگرنه اینجا خیلی هم خوبه خداوکیلی. نمی خوام ماست مالی کنم ولی واقعاً همه جوره رسیدگی میشه. برای آدم های سالمند که البته من این کلمه رو بگم. من الان چهار صفحه از دیالوگ های سخت میرباقری رو بهم بدن در عرض سی ثانیه حفظش می کنم. سالمند کسیه که الان تو مخش مورچه راه میره، نمی دونم تار عنکبوت بسته تو مخش. من سالمند نیستم. اگر زندان اینجوری باشه آدم دلش می خواد همیشه توی زندان بمونه. سر موقع غذا و دارو و رسیدگی و محبت و عشق».

مصاحبه جدید رضا رویگری و همسرش در خانه سالمندان

در ادامه همسر رضا رویگری می گوید که وی از پنج سال پیش سکته مغزی کرده و سمت چپ بدنش کاملاً فلج شده است و در این مدت خودشان بارها با مردم صحبت کرده و شرایطشان را توضیح داده اند. تارا کریمی در ادامه می گوید که بارها به مراکز توانبخشی مراجعه کرده اما پذیرش شوهرش صورت نگرفته و شرایط مالی وی برای سپردن رویگری به مراکز خصوصی نیز مناسب نبوده است. وی در ادامه می گوید که بستری شدن ایشان در کهریزک موقتی و برای این بود که رویگری بتواند شرایط بهتری پیدا کرده و شرایط راه رفتن با عصا و انجام امور شخصی اش را پیدا کند.

مصاحبه جدید رضا رویگری و همسرش در خانه سالمندان

رضا رویگری در ادامه می گوید که به خاطر ناراحتی آن ویدیو را منتشر کرده و گفته که در زندان است و به زحمت های همسرش در طول مدت بیماری اشاره می کند. رویگری در ادامه می گوید کسی برای وی خانه نخریده و اگر بر اساس قول ها نتیجه گیری کرد الان او می تواند یک شهرک داشته باشد. در پایان این ویدیو، تارا کریمی از شوهرش با عنوان یک هنرمند انقلابی یاد کرده و می گوید وی در دوران پرکاری به فکر روزهایی اینچنینی نبوده و اندوخته ای نداشته است.

بیشتر بخوانید:

واکنش همسر رضا رویگری به ویدیوی جنجالی شوهرش در خانه سالمندان + فایل صوتی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ارژنگ اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱

    خاک تو سر همتون بکنند . یک میلیاردم بودجه صدا و سیمای خراب شده رو بدین به این بیچاره. من از خجالت آب شدم چه برسه به خودش …

    • M اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

      بودجه صدا وسیما عمومی است نمی‌شود خرج شخص بشود… هرچند که باید به آقای رویگری کمک شود و خیران و وزارت فرهنگ بیاید پیش قدم شود